Προς το περιεχόμενο

Κι έτσι, παιδί μου, κάναμε τα pull-ups, όταν δεν είχαμε FR


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ημουν και γω εκει στο Παλαι και ειμαι ευτυχισμενος  που το εζησα. Τωρα πανε στους Placebo και καμαρωνουν....Ιδιο ειναι βρε η Φεραρι και το Ζασταβα ???  ;D ;D ;D

 

Δεν είμαι φαν των placebo αλλά καμία σχέση τα δύο είδη. Είναι σαν να λες "εκεί που κάποτε τρώγαμε παστίτσιο, τώρα παν και τρων κολοκυθόπιτα...".

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν είμαι φαν των placebo αλλά καμία σχέση τα δύο είδη. Είναι σαν να λες "εκεί που κάποτε τρώγαμε παστίτσιο, τώρα παν και τρων κολοκυθόπιτα...".

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πείς για τον Rory ?

 

Ο άνθρωπος γούσταρε κι άλλο bend? "Δεν γαμ@#%$!, θα τραβήξω την χορδή." Έτσι απλά.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν και γω εκει στο Παλαι και ειμαι ευτυχισμενος  που το εζησα. Τωρα πανε στους Placebo και καμαρωνουν....Ιδιο ειναι βρε η Φεραρι και το Ζασταβα ???  ;D ;D ;D

EEEE....συγνωμη.....εδω το παρακανες....οχι και zastava ο RORY......  :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω ακουσει πολλες εκατονταδες φορες(οπως ισως και οι περισσοτεροι)και καθε φορα το γουσταρω πιο πολυ.

Γυρω στο 1.53 παθαινει το γνωστο τραβηγμα μαζι με τρεμολο.

Rory Gallagher "Bad Penny" (Paris-1980) 3/6

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ήμουν μέσα στη Φιλαδέλφεια, αξέχαστο θα μου μείνει και σε μένα και στους φίλους μου που είχαμε πάει παρέα.

Θυμάμαι επίσης μια μικρή παρεμβολή  του νικόλα του ασιμου σε κάποιο κενο η στην αρχή δεν θυμάμαι ακριβώς.  ;D

Αξέχαστη επίσης μου έχει μείνει και η επίθεση των ματ στο τέλος.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου