Προς το περιεχόμενο

irig και μπάσσο


seagull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και σε καθε softwar-ικο κολλημα θα αρχιζουν τα "i-σιχτιρ"...  ;D

...δεν είναι Pc καρντιά μου... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν εχεις καλη γνωση καποιας αλλης γλωσσας, δοκιμασε να απευθυνθείς σε αλλοδαπα bass-forum για το συγκεκριμένο θέμα.

Κάντο φίλε OP σε παρακαλώ. Για Basschat η Talkbass σε βοηθάω εγώ να το γράψεις αν δεν μπορείς.

Όλο όμως, εντάξει; Όχι κλεψιές.

Να δουμε τι θα πούνε οι πραγματικοί Μύστες του Μπάσου και όχι οι είρωνες καλαμπόρτζοι σαν εμάς.

 

Θυμάστε που χρησιμοποιούσαμε τα τηλέφωνα για κουρδιστήρια;

Που να ξέραμε ότι θα τα χαμε και για ενισχυτές.

 

"Ποιες ψείρες καλές για death ?"

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντο φίλε OP σε παρακαλώ. Για Basschat η Talkbass σε βοηθάω εγώ να το γράψεις αν δεν μπορείς.

Όλο όμως, εντάξει; Όχι κλεψιές.

Να δουμε τι θα πούνε οι πραγματικοί Μύστες του Μπάσου και όχι οι είρωνες καλαμπόρτζοι σαν εμάς.

 

Θυμάστε που χρησιμοποιούσαμε τα τηλέφωνα για κουρδιστήρια;

Που να ξέραμε ότι θα τα χαμε και για ενισχυτές.

 

"Ποιες ψείρες καλές για death ?"

 

 

Στο talkbass εxουν εδω και καιρό απαντηθει τα ερωτηματα περι irig !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο talkbass εxουν εδω και καιρό απαντηθει τα ερωτηματα περι irig !

Το ζητούμενο είναι η απάντηση στην ακριβή εκφώνηση της ερώτησης.  ;)

Ει δυνατόν και τις λεπτομέρειες.  ;D

 

Και οποιαδήποτε χιουμορίστικη απάντηση να φάει κι ένα "κομπλεξικέ Αμερικάνε ή Άγγλε", να σφίξουν λίγο τα κρέατα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διχως παρεξηγηση. Παρακολουθω και αμερικανικα και αγγλικα και ελληνικα φορουμ. Ποτε δε λειπει καποιος σαρκασμος αλλα σε γενικές γραμμές, στα αλλοδαπα, ειναι σπανιοτερο φαινομενο και πολυ μα πολυ σύντομο. Κραταει κανα δυο σχολια το πολυ. Και πιθανοτατα να χανεται αναμεσα σε σοβαρες και φιλοτιμες απαντησεις. Δε λεω να χάσουμε το χιουμορ μας. Μια χαρα, μεταξυ γνωστων και στο φιλικο Noiz περιβαλλον, αλλα αν σκεφτεις οτι το thread ξεκινησε με μια ερώτηση που στο εξωτερικο αποτελει θεμα προς αναπτυξη και συζητηση και ακομα δεν εχει δωθει εδω πληρης απαντηση, τοτε το βαρος του σαρκασμου γέρνει την ζυγαρια επικίνδυνα. Θα δουμε για αλλη μια φορα 90% χαβαλε και 10% ουσια. Οχι οτι δε περναω καλα διαβαζοντας τα σχολια αλλα για να λεμε τα συκα συκα. Και ειμαi και off topic  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθω και αμερικανικα και αγγλικα και ελληνικα φορουμ. Ποτε δε λειπει καποιος σαρκασμος αλλα σε γενικές γραμμές, στα αλλοδαπα, ειναι σπανιοτερο φαινομενο και πολυ μα πολυ σύντομο. Κραταει κανα δυο σχολια το πολυ. Και πιθανοτατα να χανεται αναμεσα σε σοβαρες και φιλοτιμες απαντησεις.

Εχει μια δοση αληθειας.

και πριν παρεξηγηθω δεν λεω οτι στο noiz δεν βρισκονται λυσεις και δεν περναμε καλα, αλλα πολλες φορες εχει συμβει το παραπανω σε θεματα που ισως να μην χρειαζοταν αλλα και αυτοι που ρωτανε τα ζηταει ωρες ωρες ο οργανησμος τους

τραγική απάντηση

συγκριση μπασου με αμαξι

δεν το πηρα για επιδειξη κομπλεξικε νεοελληνα το μπάσο, το πήρα για να μην παρω σκουπόξυλα τυπου cort κλπ

Μια φορά παιρνεις όργανο

 

Οπα ρε μεγαλε χαλαρωσε

 

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να λέμε τα σύκα συκα επειδή και εγώ είμαι μέλος και στα άλλα δύο φόρουμ, δεν είναι ακριβώς όπως τα λες.

Και να μην ξεχνάμε ΟΛΗ την ερώτηση.

-Έχω Fender Precision Deluxe το οποίο το πήρα γιατί ήταν σανίδι το Cort (κάτι σε στυλ -"πήρα TDM 900 γιατί το παπί δεν πήγαινε, μάπα τα Honda") και μιας κι ακούμπησα το 900άρι στο κούτσουρο και κανα 500άρι στο αειτηλεφων δε δίνω μία για ενισχυτή καθότι παίρνω μόνο κορυφές μηχανήματα άπαξ και διαπαντός (εκτός αν είναι Cort). Έτσι λοιπόν ρωτώ για χαβαλέ (καθότι την απόφαση την πήρα) αξίζει να δώσω ένα 40άρι να πάρω -ως μοναδικό μέσο ακρόασης- το irig και να ακούω το fender απ τις ψείρες;"

 

-"Μπαα, όχι καλύτερα." (ποικιλοτρόπως)

 

-"Καλά το παίρνω και βλέπουμε."

 

 

Θα μου πεις γιατί σκάω και ασχολούμαι. Έλα ντε.

Αλλά είσαι καλό παιδί και λέω να στα πω.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου