Προς το περιεχόμενο

Να επιτραπούν επίσημα οι Πολιτικές συζητήσεις στο Noiz;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμ... να αναρωτηθούμε θέλουμε, με παρέα,

 

με παρεα....την οικογένεια μας ,το σχολείο μας, την δουλειά μας, το κοινωνικό μας περίγυρο .

Η αμμεση προσωπική  επαφή ''δουλεύει ''καλύτερα

 

Λέω  γω ....

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 499
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

 

Θα το κατανοούσα όμως πλήρως αυτό το επιχείρημα , αν σε συνέχεια αυτού, μου εξηγηθεί αρκούντως η ερώτησή μου: "Αφού δεν θες να τα δεις, γιατί το πατάς το ρημάδι το link για να πας στη συζήτηση;"….Ας το και πάνε παρακάτω ή παραπάνω.

 

 

EDIT:

 

 

 

Προσωπικα το εχω εξηγησει πολυ ωρα τωρα.α)Πιστευω οτι με τη υπαρξη τετοιων θεματων αποδυναμωνεται η συμβολη σπουδαιων μελων σε πιο σημαντικα,για το φορουμ,θεματα και β)θα μου κακοφαινοταν να εμπαινα στο φορουμ,να παταγα 'νεες δημοσιευσεις' και τα 5 πρωτα θεματα να ειναι:

 

-'θα σωσει ο τσιπρας την ελλαδα'?

-'Καραμανλης vs Παπανδρεου'

-'Παπαρηγα:τα χρονια της νεοτητας'

-'Πως θα πληρωσει ο Παγκαλος το χαρατσι'

-'Αφου ο Καμμενος τρωει,για δε μας δινει'?

 

το β) βεβαια μπορει να διοτθωθει ευκολα!!!

 

Αυτη νομιζω δεν ειναι 'ετσι γουσταρω' αποψη οπως ειπωθηκε

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-'Παπαρηγα:τα χρονια της νεοτητας'

-

 

Αυτό  θα έχει τρομερό ενδιαφέρων.... ;D ;D ;D  και να το επιχείρημα  για την  ''νομιμοποίηση'' των  πολιτικών συζητήσεων  ;D

 

Ευθυμείτε  ρε ... ;D ;D ;D

 

Αλήθεια,  μην βάζετε ποτέ το ψυχαγωγικό χαρακτήρα του forum σε δεύτερη μοίρα.

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ (ίσα που προλαβαίνω πριν κλείσουν οι κάλπες) κάποιοι πρέπει να έχουν τo μαγικό βότανο που τους προστατεύει για να μην κολλήσουν "ανεργία".

 

http://gr.news.yahoo.com/%CE%B2%CF%81%CE%AE%CE%BA%CE%B5-%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CE%AC-%CE%B4%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%AC-%CE%BF-%CE%B3-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%AD%CE%BF%CF%85-115708768.html

κριμα τετοια σεμιναρια να μη γινονται στην Ελλαδα σε χωρους ανοικτους προς το κοινο!!! ;D ;D ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα το εχω εξηγησει πολυ ωρα τωρα.α)Πιστευω οτι με τη υπαρξη τετοιων θεματων αποδυναμωνεται η συμβολη σπουδαιων μελων σε πιο σημαντικα,για το φορουμ,θεματα

 

Αυτό το δέχομαι.  :)

 

Βέβαια το ερώτημα μετατρέπεται στο γιατί οι συγκεκριμένοι γνώστες να προτιμήσουν την αποχή και αν οι λόγοι αυτοί δικαιολογούνται.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σεβαστή η άποψη σου, απλά δεν την ενστερνίζομαι .

 

.α)Πιστευω οτι με τη υπαρξη τετοιων θεματων αποδυναμωνεται η συμβολη σπουδαιων μελων σε πιο σημαντικα,[

 

Δεν νομίζω ότι ισχύει.

Άλλωστε το επιχείρημα , “μου αποσπά την προσοχή μια τέτοια συζήτηση “, διατυπώθηκε από τους "πολέμιους" τέτοιων συζητήσεων και όχι από τους "υπέρμαχους"

 

Το να πάρεις το playstation από τον μπόμπιρα  γιατί δεν διαβάζει άλγεβρα, το δέχομαι για τον μπόμπιρα.....αλλά για εμένα είναι απλά αστείο.

;D ;D ;D ;D

β)θα μου κακοφαινοταν να εμπαινα στο φορουμ,να παταγα 'νεες δημοσιευσεις' και τα 5 πρωτα θεματα να ειναι:

 

-'θα σωσει ο τσιπρας την ελλαδα'?

-'Καραμανλης vs Παπανδρεου'

-'Παπαρηγα:τα χρονια της νεοτητας'

-'Πως θα πληρωσει ο Παγκαλος το χαρατσι'

-'Αφου ο Καμμενος τρωει,για δε μας δινει'?

 

το β) βεβαια μπορει να διοτθωθει ευκολα!!!

 

 

Αυτό λύνεται "τεχνικά", προτάθηκαν λύσεις, υπάρχουν και άλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια το ερώτημα μετατρέπεται στο γιατί οι συγκεκριμένοι γνώστες να προτιμήσουν την αποχή και αν οι λόγοι αυτοί δικαιολογούνται.

μπορούμε επίσης, εκτός από το να τους βρίζουμε, να στέλνουμε και ομάδες επιτήρησης συμμετοχής στο noiz στα σπίτια τους για να γράφουν στα υπόλοιπα θέματα, θέλουν δεν θέλουν.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το να πάρεις το playstation από τον μπόμπιρα  γιατί δεν διαβάζει άλγεβρα, το δέχομαι για τον μπόμπιρα.....

 

Πίστεψε με  οτι είναι πιο ''ζόρικο'' ;D ;D ;D

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πίστεψε με  οτι είναι πιο ''ζόρικο'' ;D ;D ;D

 

:P :P :P :P :P

 

Καλά σε κάνει!!!

 

;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορούμε επίσης, εκτός από το να τους βρίζουμε, να στέλνουμε και ομάδες επιτήρησης συμμετοχής στο noiz στα σπίτια τους για να γράφουν στα υπόλοιπα θέματα, θέλουν δεν θέλουν.

 

Και αυτό γίνεται, γιατί όχι. Μόνο όταν είναι να στελεχωθούν οι εν λόγω ομάδες φροντίστε αν μπορείτε να κάνετε μια οντισιόν πρώτα. Μην στέλνετε τίποτα μουστακαλήδες και κοιλαράδες.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου