Προς το περιεχόμενο

Quiz: ποιο synth ειναι αυτο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

And the winner is: Taskor! ;Dpmpl.gifpmpl.gifpmpl.gif

 

image.png

 

Waterfall-K  εισαι χειμαρος/καταρακτης ονομα και πραγμα. κατουρα και λιγο μεσα. ολο στο καπακι και στα παπουτσια πηγε.  ;D

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα εγω ειμαι horiatizzz , και ως ουγκανος θα το προφερω ουγκ  :P

Καλα και γω Μουγκ το λεω, αλλα λεμε τωρα. :P

 

Waterfall-K  εισαι χειμαρος/καταρακτης ονομα και πραγμα. κατουρα και λιγο μεσα. ολο στο καπακι και στα παπουτσια πηγε.  ;D

Αυτα που βλεπεις ειναι νερα. Εγω πηγα πριν λιγο στην διπλανη, και βγαινοντας πηρε το ματι μου το "Data-Dial" του καζανακιου και το πηρα φωτο. 8)

Τεσπα, αντε και του χρονου να ειμαστε καλα. Παρτε και μια Χριστουγεννιατικη φωτο απο τη Moog, η οποια με μονο 2200€ επιπλεον σου μετατρεπει το Voyager σου σε Xmas Tree Edition. ;D

 

Xmas_Moog.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα λεει και τα χριστουγεννιατικα τραγουδακια με την κλασσικη χροια της τετραγωνης κυματομορφης; Και θα ειναι και moog κυματοφορφη; Best deal  :)

 

πιες:το ατιμο το hue δεν αλλαζει το ασπρο ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αριστερο συνθ δεν αλλαζει το χρωμα του γιατι η διαδικασια του hue/saturation μεταβαλει μονο χρωματα και οχι το ασπρο(που στην ουσια ειναι ολα τα χωματτα). Αυτο γιατι θεωρησα πως επεξεργαστηκες την φωτο με αυτη τη διαδικασια,τωρα το "πιες" ειναι το p.s. αλλα που να αλλαζεις τη γλωσσα στο πληκτρολογιο...  ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογω των faders και των αριστερων controls σο κλαβιε θα πω arp,τωρα το μοντελο αν το ξερα καλα θα ηταν :-)

 

 

Οχι. sorry...

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου