Προς το περιεχόμενο

Τι απολαμβάνω να βλέπω στις αγγελίες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Πάντως τη μία φορά που έβαλα αγγελία και έφυγε σχεδόν αμέσως ήταν για εσωτερική κάρτα ήχου (Lynx).

 

Η αλήθεια είναι πως δεν υπήρχε περίπτωση να την βγάλω για να βγάλω φωτογραφία. Εσωτερική είναι, τι σκατά να έχει πάθει, δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D

 

Ωραιο θεμα!Λαμπατο!

 

Θυμαμαι μια  ωραια  ατακα που  μου  χει μεινει..

''Πωλειται ηλεκτρικη κιθαρα για ολες τις χρησεις'' ;D ;D ;D

 

Και  μια ενος φιλου  μου..τον πηρα τηλ μαλιστα  και  γελουσαμε...

''Οχι  ανταλλαγες,εχω ΑΠ ΟΛΑ''... ;D ;D ;D

Ποιος εισαι ρε?

Ο  Μιουζικμεσίδης? ;D

 

Ειναι ωραιες  οι αγγελιες και τις  οποιες παραφωνιες τις θεωρω αλατοπιπερο

να νοστιμισει το φαγητο.Θα ηταν ανιαρες  αν  δεν υπηρχε η  ελευθερη εκφρασις

παντος ανευθύνου... :D

 

Αφηστε τον κοσμο  να εκφραστει να  διασκεδαζουμε... :D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος πουλαγε μια fender custom shop. Δεχθηκε κληση για ανταλλαγη με squier και χρηματικη διαφορα............ :-\ :-\ :-\ :-\

 

Το αυτο συνεβη σε εμενα οταν πουλαγα το iphone 4s μου. Με πηρε πιτσιρικας (αν κρινω απο την φωνη)  για να μου πει αν δεχομαι να το ανταλλαξω με iphone 3gs και 20 ευρω.....Ο αιωνιος Ελλην που νομιζει οτι ολοι οι αλλοι ειναι κοροιδα........

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης σε αγγελία  :

-Πουλάω gibson 335 , δεν με ενδιαφέρουν ανταλλαγές

- φίλε ανταλλάζεις την gibson σου με 10 κιλά πένες ,  7 metalzone , 3 harley benton και μια καμπίνα χωρίς ηχείο ?

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως μερικες αγγελιες εχουν πολυ πλακα,γι αυτο υπαρχουν κ στο νοιζ εδω κ κανα χρονο...επισης το περιεργο ειναι οτι ακομα και μετα απο τοσο καιρο ο πωλητης δε λεει να ιξει τη τιμη ουτε ευρω..

 

 

αυτο το 'μονο σοβαρες προτασεις' το καταλαβαινω γτ εχω βαλει αγγελια με τιμη μονο για πωληση και εχω λαβει μεηλ με προτασεις ανταλλαγης απο ρολοι μεχρι καναπε (σοβαρα)

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασσικες περιπτωσεις, τουλαχιστον στον τομεα των Keyboards:

"Το μηχανημα βρισκεται σε ακαπνο περιβαλλον"

 

αυτό που αφότου δηλώσεις ενδιαφέρον για την αγγελία κάνεις email search στο facebook από περιέργεια να δεις τι κουμάσι είναι ο τύπος, και πόσο άκαπνο είναι το περιβάλλον του πια, και βλέπεις να ποζάρει το σύνθ προς πώληση δίπλα από blaze it 420 τασάκι. τρού στόρυ

 

tumblr_ne8gqdDZqz1qekf7io1_500.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λέξη "πενταλάκι"...Όσο κι αν αποτελεί ηχητική απόδοση από το pedal, ένα ρίγος με διαπερνά...Μου θυμίζει κι έναν φίλο μου που πρόφερε τη Les Paul "Λε πολ"...ναι, γαλλική είναι... όχι, δε λεγόταν Lester ο άνθρωπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με τις ανταλλαγες παντως εχει καταντησει...

 

Πριν απο 2-3 χρονια ειχα βαλει μια malmsteen strat προς πωληση και ειχα αφησει ανοιχτο το ενδεχομενο και για ανταλλαγη !!! λαμβανω λοιπον μετα απο λιγη ωρα πρωταση για ανταλλαγη με epiphone les paul  με αλλαγμενους μαγνητες, χαρακτηριστικα μου εγραφε... "μη την υποτιμας παταει κατω και Gibson"

 

Επισης ρε παιδια εχω βαρεθει να βλεπω να πωλουνται Seymour Duncan JB και να αναφερονται ως jeff beck.... (JB=jazz blues).

 

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά πάμε, σήμερα βρήκα σε αγγελία την κιθάρα transformer!

Στην πρώτη φωτογραφία με rosewood ταστιέρα και στη 2η με maple!

Αυτά είναι!

Βαριέσαι τη μία version; Την αλλάζεις!

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου