Προς το περιεχόμενο

Τι απολαμβάνω να βλέπω στις αγγελίες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η λύση;

Γράφεις στον ίδιο τον editor των Αγγελιών ή σε κάποιον "αγαθό" editor όπως το Notepad αν θες να κάνεις μετα copy / paste την έκθεση ιδεών σου. ;)

ή ενσωματώνουμε στο πακέτο έναν editor της προκοπής όπως στα περισσότερα fora.

 

Σε φχαριστώ νονδελες για τη συμβουλή Μπιγκμπός. :)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

ή ενσωματώνουμε στο πακέτο έναν editor της προκοπής όπως στα περισσότερα fora.

 

Σε φχαριστώ νονδελες για τη συμβουλή Μπιγκμπός. :)

1. Δεν είναι φόρο.

2. Είναι μια επιλογή που εξυπηρετεί σε πολύ σοβαρό βαθμό το σύνολο των χρηστών νομίζω. Με εξαιρέσεις ίσως.  :) Σίγουρα χωρά βελτιώσεις και θα κανω οτι περνα απο το χέρι και την τσέπη μου γι αυτό αλλά για τα δεδομένα, μια χαρά τα παει. Λύση υπάρχει και είναι η αυτονόητη. Γραφουμε το κείμενο της αγγελίας μας στον κειμενογράφο των αγγελιών.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά έβαλα αγγελία χθές και μια χαρά τον είδα τον editor πάντως.

 

Εχω λάβει 4 μειλς χθες για ανταλλαγή σε αγγελία που έβαλα ότι δεν θέλω ανταλλαγές... Θεικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένη κονσόλα που πωλείται εδώ και κανα 2 χρόνια σε τιμή 600 ευρώ πάνω απ όσο κάνει καινούργια αυτή τη στιγμή! :)

 

Παρ όλα αυτά είμαστε μια χαρά, εδώ και κανα μήνα ψάχνω μεταχειρισμένο αμάξι κι εκεί και αν δεν έχω δει και ακούσει νεοελληνικές ατακάρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρ όλα αυτά είμαστε μια χαρά, εδώ και κανα μήνα ψάχνω μεταχειρισμένο αμάξι κι εκεί και αν δεν έχω δει και ακούσει νεοελληνικές ατακάρες!

 

Αν ψάχνεις για Z4 προτείνω αυτό.  ;D :'( ;D

 

http://kostasliourtas.blogspot.gr/2014/09/bmw.html

 

(καμία απολύτως σχέση με το συγκεκριμένο blogspot)

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ αυτο εχει λογικη....ειτε προσπαθει να καταλαβει αν εχει καποιο προβλημα,ειτε να μαθει καποιο χαρακτηριστικο που δε σου αρεσε που πιθανως δεν θα του αρεσει ουτε του αγοραστη

 

Προσωπικά δε βλεπω λογική.Εαν έχει πρόβλημα δε θα το αναφέρω αλλα θα του το πω ''μυστικά'' με μήνυμα ? Επίσης για τα χαρακτηριστικά είναι καθαρά υποκειμενικο.Εαν δεν αρεσει σε εμενα δε σημαινει το ιδιο και για τον άλλο.

 

Αρα μήπως μένει η περιέργεια ?  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δε βλεπω λογική

 

δεν είναι απαραίτητο να σκεφτόμαστε όλοι το ίδιο. εγώ αρκετές φορές ρωτάω, όχι απο περιέργια, αλλά για να καταλάβω το σκεπτικό του πωλητή (πχ το πουλάω γιατι αναβάθμισα σε... , ή το πουλάω γιατί δεν ταιριάζει με το είδος μουσικής που παίζω) δεν είναι απαραίτητα κατι κακό να ρωτήσεις γιατι κάποιος πουλάει κάτι.

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι απαραίτητο να σκεφτόμαστε όλοι το ίδιο. εγώ αρκετές φορές ρωτάω, όχι απο περιέργια, αλλά για να καταλάβω το σκεπτικό του πωλητή (πχ το πουλάω γιατι αναβάθμισα σε... , ή το πουλάω γιατί δεν ταιριάζει με το είδος μουσικής που παίζω) δεν είναι απαραίτητα κατι κακό να ρωτήσεις γιατι κάποιος πουλάει κάτι.

 

Κι εγώ το ρωτάω. Ειδικά όταν ο πωλητής εκθειάζει υπέρμετρα αυτό που δίνει (σχεδόν όλοι το κάνουν και οι περισσότεροι εντελώς άκομψα: είναι σπουδαίο, δεν υπάρχει σαν κι αυτό, το είχα πα΄ρει 7 εκατομμύρια, discontinued, άθικτο) οπότε μοιραία ρωτάω: "τότε γιατί το δίνεις για 70 ευρώ; Εγώ στη θέση σου θα το κράταγα..."

Και το εννοώ κιόλας... Για παράδειγμα, το πιο ακριβό overdrive μπουτίκ που έδωσα σε φίλο στο Νόιζ, ήταν επειδή δεν το έπαιζα. Αλλά και να μην το έπαιρνε κανείς , δεν θα με πείραζε - δεν θα το έδινα λιγότερο από όσο το είχα βάλει στην αγγελία (κάτι που απαντάει επίσης και σε ορισμένα σχόλια που απορούν γιατί κάποιες αγγελίες διαιωνίζονται: υπάρχει και η συναισθηματική αξία, η υπεραξία ενός μηχανήματος κ.λπ. και συχνά , κάποιοι, δεν επιθυμούν να δώσουν κάτι φθηνότερα από όσο το κοστολογούν "μέσα τους" οι ίδιοι. Πολύ καλά κάνουν νομίζω! )

 

Διότι, από τη μία υπάρχουν οι πονηρίδηδες που σου πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες, αλλά από την άλλη υπάρχουν και εκείνοι που θέλουν να *σου* πάρουν ένα ακριβό μηχανηματάκι, για ένα κομμάτι ψωμί. Υπήρχε άνθρωπος που μου πρόσφερε ... 30 ευρώ για ένα NS-2 της Boss και ψάχνοντας το extention στο email του, είδα ότι ήταν οικονομικός διευθυντής σε παράρτημα μεγάλης πολυεθνικής στη χώρα μας, τι να λέμε τώρα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εκεί που νομίζεις πως τα έχεις δει όλα, πέφτεις μπροστά στην μοναδική Ελληνική σκέψη, πωλείται η κιθάρα του μέλλοντος!

 

Πωλείται custom shοp fender, την οποία ο πωλητής δεν διαθέτει, σκέπτεται όμως να την αποκτήσει, μέσω ανταλλαγής από κάποιον τρίτο, αλλά για να είναι κατοχυρωμένος, σφυγμομετρά από τώρα το ενδιαφέρον μας, ώστε μετά να προχωρήσει στην αγορά της, και στη συνέχεια να μας την πουλήσει...

 

Σας μπέρδεψα; Ε, λυπάμαι που το λέω, αλλά δεν είστε προχώ, πρέπει να σκέφτεστε μπροστά!

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εκεί που νομίζεις πως τα έχεις δει όλα, πέφτεις μπροστά στην μοναδική Ελληνική σκέψη, πωλείται η κιθάρα του μέλλοντος!

 

Πωλείται custom shοp fender, την οποία ο πωλητής δεν διαθέτει, σκέπτεται όμως να την αποκτήσει, μέσω ανταλλαγής από κάποιον τρίτο, αλλά για να είναι κατοχυρωμένος, σφυγμομετρά από τώρα το ενδιαφέρον μας, ώστε μετά να προχωρήσει στην αγορά της, και στη συνέχεια να μας την πουλήσει...

 

Σας μπέρδεψα; Ε, λυπάμαι που το λέω, αλλά δεν είστε προχώ, πρέπει να σκέφτεστε μπροστά!

 

Aργία μήτηρ πάσης κακίας...

 

Edit: εγώ πάντως χαμογελάω όταν βλέπω το "ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ" σε μια αγγελία. "Senheizer ακουστικά 280 ευρώ μόνο για ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ" . Υπάρχουν πολλά "να φεύγει" που σέρνονται στις παλαιότερες σελίδες με αγγελίες μηνών, επειδή οι τιμές τους μόνο για "φευγιό" δεν ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου