Προς το περιεχόμενο

Τι απολαμβάνω να βλέπω στις αγγελίες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν είναι καθόλου ουτοπική. Σύντομα ελπίζω θα έχουμε κάτι επ΄αυτού. ;)

 

Ενδεχομένως, με τη συνδρομή/βοήθεια συνεργαζόμενων studio και μουσικών σε διάφορες πόλεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ενδεχομένως, με τη συνδρομή/βοήθεια συνεργαζόμενων studio και μουσικών σε διάφορες πόλεις;

Ευχής έργο. ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιλοκερδώς άραγε??  ;)

 

Χωρίς να γνωρίζω τι, ακριβώς, έχει στο μυαλό του ο admin, πιστεύω ότι, ειδικά στην περίπτωση των studio, η διαφήμισή τους, μέσω αυτής της κίνησης, είναι υπεραρκετό κέρδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αφιλοκερδώς άραγε??  ;)

Ακόμη και να μην ήταν, θα υπήρχε κάποιο πρόβλημα δηλαδή;

 

Ή εσύ περιμένεις να βάζει ο άλλος τον χώρο, τον χρόνο, την εμπειρία και την ευθήνη, τσάμπα, απλά γιατί οι πωλητές και αγοραστές δε μπορούν χωρίς το χωροφύλακα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη και να μην ήταν, θα υπήρχε κάποιο πρόβλημα δηλαδή;

 

Ή εσύ περιμένεις να βάζει ο άλλος τον χώρο, τον χρόνο, την εμπειρία και την ευθήνη, τσάμπα, απλά γιατί οι πωλητές και αγοραστές δε μπορούν χωρίς το χωροφύλακα;

Ωραία η (επιθετική) τοποθέτησή σου...

Προσωπικά το μόνο που μ ενδιαφέρει είναι να μην εκμεταλευτεί κανείς τις αγγελίες και το τελικό κόστος βαρύνει ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...

Π.χ φίλε την θέλω την κιθάρα σου αλλά πηγαινε την εκει που τους εχω εμπιστοσύνη και άλλα τέτοια όμορφα....

Αλλιώς ν αρχίσω να πουλάω κι εγώ εμπειρία, ευθύνη και αέρα κοπανιστό.....

στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο του σπιτιού μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ωραία η (επιθετική) τοποθέτησή σου...

Προσωπικά το μόνο που μ ενδιαφέρει είναι να μην εκμεταλευτεί κανείς τις αγγελίες και το τελικό κόστος βαρύνει ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...

Π.χ φίλε την θέλω την κιθάρα σου αλλά πηγαινε την εκει που τους εχω εμπιστοσύνη και άλλα τέτοια όμορφα....

Αλλιώς ν αρχίσω να πουλάω κι εγώ εμπειρία, ευθύνη και αέρα κοπανιστό.....

στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο του σπιτιού μου...

Είναι ολίγον επιθετική, γιατί, αν καταλαβαίνω σωστά το νοιζ είναι τσάμπα για όλους. Βάζεις αγγελία, βγάζεις τα νέα σου έξω, κλπ.

 

Το να ζητάς και όλοι να λειτουργούν έτσι, πάει λίγο πολύ.

 

Εγώ μια φορά έχω βάλει αγγελία όλη κι όλη, τα πράγματα πήγαν καλά (ευτυχώς) και από 'κει και πέρα για αυτά που ψάχνω το smart noiz δε με καλύπτει, οπότε...

 

Αλλά κατά τα άλλα το αγαπώ το (ψηφιακό) μέρος καθώς και τους ανθρώπους του, άρα και το σχόλιό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα με χαλούσε καθόλου ακόμα και ένα ενδεχόμενο "ενοίκιο" για την φιλοξενία του χώρου ή ένα ποσοστό επί της λιανικής ως προμήθεια,αν κάτι τέτοιο είναι εφαρμόσιμο.

Και το λέω με πλήρη συνείδηση.

 

Check this out...

Έχω πουλήσει 4 κιθάρες σε παιδιά από την Αθήνα και ΟΛΕΣ(παρ' ότι άψογες) σε τιμή κάτω από το 50% της αρχικής τους αξίας.

Δεν έχω άλλο τρόπο,ως κάποιος που μένει μακριά και ο άλλος ξέρει ότι ρισκάρει,για να προσελκύσω το όποιο ενδιαφέρον...Ακόμα και η τωρινή μου αγγελία σε αυτό το επίπεδο βρίσκεται.

 

Αν όμως γνωρίζω ότι ο υποψήφιος αγοραστής θα δει με τα μάτια του αυτό που πουλάω,τότε μπορώ να αξιώσω μία σαφώς καλύτερη τιμή...Δηλαδή και πάλι κερδισμένος θα είμαι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου