Προς το περιεχόμενο

Τι απολαμβάνω να βλέπω στις αγγελίες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

να προσθεσω και την fender deluxe strat σε απρο χρωμα με maple μανικι. Ειχα 2 και πουληθηκαν κ οι 2 σε 1 ωρα. Για τη πρωτη το σκυλομετανιωσα

 

Ρε συ noe πούλησες την ωραιότερη κιθάρα του πλανήτη ΔΥΟ φορές!!

Πας καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ noe πούλησες την ωραιότερη κιθάρα του πλανήτη ΔΥΟ φορές!!

Πας καλα?

 

Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού...(το τρις, ουκ ανδρός)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ noe πούλησες την ωραιότερη κιθάρα του πλανήτη ΔΥΟ φορές!!

Πας καλα?

φιλε η πρωτη ειδικα ειχε το ωραιοτερο μανικι που εχω πιασει ποτε.....και εργονομικα και αισθητικα....και το χειροτερο? Την εδωσα για τα ματια μιας suhr που ποτε δε συμπαθησα και ζητημα να επαιξα 10 ωρες. Η δευτερη deluxe υπαρχει αυτη τη στιγμη στις αγγελιες στα 850ε

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(για την ιστορια, πηρα Χαϊνεκεν) ;D

Ε όχι, κρίμα τον ενισχυτή!

Αν περίμενες λίγο (μερικά χρόνια), γνωστό σούπερ μάρκετ είχε 2,99 την οκτάδα απίστευτης μπύρας.

 

Θα τον έδινες 21 €, και θα είχες 55 υπέροχες μπύρες! ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι, κρίμα τον ενισχυτή!

Αν περίμενες λίγο (μερικά χρόνια), γνωστό σούπερ μάρκετ είχε 2,99 την οκτάδα απίστευτης μπύρας.

 

Θα τον έδινες 21 €, και θα είχες 55 υπέροχες μπύρες! ;D ;D ;D ;D

;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αγγελία που γράφω ότι δεν με ενδιαφέρουν ανταλλαγές, ζήτημα είναι να έχω πάρει 2 emails για αγορά. Και καμιά 20αρια για ανταλλαγές με ότι μπορεί να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαίρομαι πολύ που έχει ανοίξει αυτό το θέμα με τις αγγελίες καθώς πάντα προσφέρουν γέλιο... γέλιο που παραλίγο να βγεί σε κλάμα μια φορά που μέσα στον ενθουσιασμό μου που βρήκα μία ακουστική που έψαχνα σε πολύ καλή τιμή και με σκληρή θήκη, δεν παρατήρησα ότι στη μία φωτό ήταν cutoff, και στην άλλη όχι...... ευτυχώς τον πρόλαβα πριν παει στο ταχυδρομείο να τη στείλει και το ακύρωσα....οι μια φωτο ήταν απο νετ και δεν ειχε φροντίσει καν να βρει απο το ιδιο μοντέλο...με βάση αυτό, μυρίστικα λαμωγιά και αποσύρθηκα.....

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αγγελία που γράφω ότι δεν με ενδιαφέρουν ανταλλαγές, ζήτημα είναι να έχω πάρει 2 emails για αγορά. Και καμιά 20αρια για ανταλλαγές με ότι μπορεί να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους!

 

 

Kλασίκ.  ;D

 

Απορώ εάν δεν ξέρουν να διαβάζουν, ή σκέφτονται "πάει στο διάολο θα του στείλω και μπορεί να λιμπιστεί ο μ*****ς αυτό που του προτείνω γιατί προφανώς και δεν ξέρει τι θέλει".

 

 

Η πιο ώριμη αντιμετώπιση του προβλήματος είναι να ξεκαθαρίζεις ότι δεν απαντάς σε μηνύματα για ανταλλαγές.

 

 

 

Εάν κρύβεις ακόμα ένα παιδί μέσα σου όμως, θα μπορούσες, λέω εγώ, να κάνεις εγγραφή το mail του σε ό,τι πιο spam newsletter κτλ έχει να προσφέρει το διαδίκτυο.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου