Προς το περιεχόμενο

Τι απολαμβάνω να βλέπω στις αγγελίες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

yameth,

 

μπορούμε να κάνουμε τίποτα και για τις πόλεις / επαρχίες της (ελεύθερης) Κύπρου, μιας και αναφέρθηκε το θέμα; Δεν είναι και πολλές...

 

Λευκωσία

Λάρνακα

Λεμεσός

Πάφος

 

Ευχαριστώ!

Εχουν ήδη προστεθεί φίλε Εκτορα.  ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εσύ θα με ψήσεις πως είναι ευκαιρία; Πρώτα μ' ενδιαφέρει το συγκεκριμένο όργανο και φυσικά αμέσως μετά η σωστή τιμή του. Δεν πα' να λες εσύ ότι θες;

 

Αυτό ποτέ δεν κατάλαβα γιατί το κάνουν. Αν έχει

 

  • σωστό τίτλο
  • καλές φωτογραφίες
  • λογική τιμή

 

θα φύγει όπως και νά 'χει. Έχω την αίσθηση ότι προσπαθούν μέσω τραγικού "μάρκετινγκ" να εξισορροπήσουν την έλλειψη των παραπάνω χαρακτηριστικών.

 

Μιας και αναφέρουμε και θέματα προς επίλυση, να πω κάτι που είχα γράψει και σε άλλο θρεντ:

 

Νομίζω θα ήταν χρήσιμο να μπορείς να αφήσεις κριτική στον πωλητή ακόμα κι αν έχει "φύγει" η αγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω θα ήταν χρήσιμο να μπορείς να αφήσεις κριτική στον πωλητή ακόμα κι αν έχει "φύγει" η αγγελία.

 

Συντάσσομαι κι εγώ επ' αυτού. Είναι πολύ σημαντικό θέμα που χρήζει επίλυσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολοι καιροι για μικρές αγγελίες :)

 

Ον ε ντιφφερεντ νοουτ:

 

Δε ξέρω, αλλά αυτή η πιθανότητα να γνωρίσεις άτομα λίγο περισσότερο μόνο και μόνο γιατί εσυ δεν ήθελες κάτι που το ήθελε κάποιος άλλος ή ανάποδα ειναι από μονη της ιδιαιτέρως ιδιαίτερη.

 

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθεσω 2 πραγματακια...Αυτο που λετε οτι ειναι απαραδεκτοι αυτοι που στελνουν για ανταλλαγη σε αγγελια που αναγραφει 'Οχι ανταλλαγες" δεν ισχυει παντα...εχω στειλει ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ για ανταλλαγη σε τετοια αγγελια και τελικα εγινε η συναλλαγη,απο τη στιγμη που το παλικαρι δεν ειχε σκεφτει οτι μπορει να υπαρχει διαθεσιμο τετοιο προιον!

Τελος αυτο με το να μπορουμε να αφηνουμε σχολια σε ληγμενες αγγελεις ειναι πολυ χρησιμο,γτ συχνα μου τυχαινει να επαναφερω αγγελιες μονο για να μου αφησουν κριτικη,στις οποιες μου στελνουν ατομα που ενδιαφερονται και εκνευριζονται οταν εξηγω την κατασταση

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Φιλαράκι εγώ το παίρνω 300 ευρώ λιγότερο από το thomann γιατί ψωνίζω με επαγγελματικό αφμ κάνε μου καλύτερη τιμή. Μάκης"

ή ακόμη χειρότερα:

"φιλαράκι εγώ έχω επαγγελματική έκπτωση 23% από το thomann (αφαίρεση του αφμ επί της ουσίας) κάνε μου καλύτερη τιμή"

 

α. ποιος σου είπε ότι δεν πρέπει να αποδώσεις το αφμ στο ελληνικό κράτος, μαζί και με το αντίστοιχο πρόστιμο σε περίπτωση που αποκρύψεις το τιμολόγιο από την περιοδική δήλωση σου. Εξού και η έννοια ενδοκοινοτικές συναλλαγές

 

β. αποτελεί αυτό αντικείμενο διαπραγμάτευσης της τιμής? πάρτο από το thomann και μη μου τσαμουνάς εξυπνάδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Φιλαράκι εγώ έχω επαγγελματική έκπτωση 23% από το thomann (αφαίρεση του αφμ επί της ουσίας) κάνε μου καλύτερη τιμή.

- Και τα μεταφορικά;

- Άσε ρε...Παίρνω χονδρικά και δεν πληρώνω μία

- Να σου πω να βάλεις και δυο τρία πραγματάκια δικά μου βρε φίλε στην επόμενη παραγγελία σου και στα δίνω όταν τα φέρεις;

- ...................

 

;D

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Φιλαράκι εγώ το παίρνω 300 ευρώ λιγότερο από το thomann γιατί ψωνίζω με επαγγελματικό αφμ κάνε μου καλύτερη τιμή. Μάκης"

ή ακόμη χειρότερα:

"φιλαράκι εγώ έχω επαγγελματική έκπτωση 23% από το thomann (αφαίρεση του αφμ επί της ουσίας) κάνε μου καλύτερη τιμή"

 

Πες μου ότι αστειεύεσαι και δεν έγινε όντως κάτι τέτοιο...  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδόν σε όλες τις αγγελίες μου που έχουν να κάνουν με τον χώρο του επαγγελματικού ήχου...

 

Μου θυμίζουν κάτι γραφικούς τύπους στα αεροδρόμια εντός ΕU που ψάχνουν τα αφορολόγητα τσιγάρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου