Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

Πειράζ' που ακούγοντάς το ΔΕΝ θέλω να βλέπω την μούρη του και θέλω να βλέπω ........π.χ.  αυτη:

ff43c874c63c4b1179f68a597006d4d4.jpg  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Αστειευεσαι?

Αγαπω Μπομπυ αλλα τουτη την αγαπω πιοτερο. ;D ;D ;D ;D

 

ok φίλοι... εγώ βλέπω κι αγαπώ εσάς...

και θα μου επιτρέψετε φαντάζομαι ενώ ο ένας σας την κοιτά κι ο άλλος την αγαπά πιότερο, εγώ να την έχω αγκαλιά ενώ θα ακούμε Μπόμπυ... ;D ;D ;D

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρακάμψουμε το γεγονός πως οι Αθηναίοι, ήταν οι πρώτοι ''καπιτάλες'' που έκαψαν τη Μήλο-εκτός όλων των άλλων- και οι Σπαρτιάτες οι πρώτοι ''κομμουνισταί'' που εξανδραπόδισαν τις Πλαταιές-μεταξύ άλλων- για χάρη των συμμάχων Θηβαίων, είναι εύκολο να αντιληφθεί κάποιος τι παίζει, πλην όσων είναι υπάλληλοι φεουδαρχών, κάτι σα λογιστές. Τρεις το λάδι, τρεις το ξύδι, ίσα να μη χαλάσουμε τη βολή μας..................βελανιδοφάγοι κι έχει ο Γιαραμπής μετ' ασφαλείας ;)

  Ειρωνεία να μας το παίζουν και ''γκόμενοι'' που μας ''βαρέθηκαν''  ;D ;D ;D Ήμαρτόνε δλδ, άκου μας βαρέθηκαν. Μα που θα βρουν ποικιλία στην αυλή του φεουδάρχη? Δεν το κατάλαβα, αλλά δεν πραζ, γούστα είναι αυτά. Κανείς δεν αντιλέγει πως κάποιοι φχαριστιούντε ζώντας σε αυλές, απλά χαϊδεύοντας τον άνακτα...................άγνωστη λέξη ο άναξ για βελανιδοφάγους σουσταλίδες, υποτακτικούς. Τα φιλιά μου στη διαχείριση, για το τρόπο διαχείρισης, ευχαριστώ ;D . 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρακάμψουμε το γεγονός πως οι Αθηναίοι, οι Σπαρτιάτες ....

..... είχαν ένα κάρο σκλάβους .....

 

 

Να' σαι καλά! :-*

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..... είχαν ένα κάρο σκλάβους .....

 

 

Να' σαι καλά! :-*

 

Στην ιστορία δυστυχώς παίρνεις Ο. Απολύεσαι  ;D ;D ;D

https://www.youtube.com/watch?v=60pnCjqCjd4&index=9&list=FLWV0yepHwHCbu54j74D2PhA

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ιστορία δυστυχώς παίρνεις Ο

Η αλήθεια είναι ότι τότε που γίνονταν αυτά που γράφεις, ήμουν μικρός και μπορεί να μην θυμάμαι καλά πια. ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου