Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν ξερω, μου ηρθε καπως αποτομα ο Κοκοτας. Δεν περιμενα απο σενα εννοω να ποσταρεις κομματια του Κοκοτα. :P Σε ειχα συνδεσει με τα fusion και την Jazz γενικοτερα και παραξενευτηκα. Αλλα δεν τρεχει τιποτα, ο κυριος τουλαχιστον ειχε φωναρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε τωρα με κολλησες. Δεν ακουω τετοιο ρεπερτοριο γενικα αλλα το παρακατω κομματι ειναι για πολλες ενεσεις. Εκπληκτικο απ'οπου κι αν το δεις. Οποτε το πετυχαινω δεν υπαρχει περιπτωση να μην το ακουσω τουλαχιστον 2 φορες. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ούτε εγώ τα ακούω επί μονίμου βάσεως.

Αλλά κάποιος εδώ στο τετράγωνο βάζει ένα σταθμό στη διαπασών στο ραδιόφωνο που παίζει όλο τέτοια, και καμιά φορά με πιάνει νοσταλγία.

 

Όπως εδώ, αυτή την φωνή θα την ζήλευε οποιαδήποτε τραγουδίστρια στον πλανήτη.

 

 

 

 

 

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα λαικά που ανεβάσατε τα άκουγα θέλοντας και μη όταν ήταν ραδιοπειρατής ο αδερφός μου στα 80ς.Έχει και μια απίστευτη συλλογή από 45άρια ο άτιμος.Τα πουλάω  ;D

Αυτό που ξεχώριζα πάντα μέσα σ'αυτά που έπαιζε ήταν αυτό από Βούλα Γεωργούτη.Μ'άρεσε πάντα το beat και το μπάσο και το άκουσα πριν λίγο καιρό στο ραδιόφωνο μετά από πολλά χρόνια

Καλησπέρες  :)

 

 

 

 

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου