Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Npap,ωραία φωνή η Μαρίνα αλλά πώς γίνεται και αυτά τα παιδιά εγκλωβίζονται μέσα σε αδιάφορο ρεπερτόριο?Από όσα παρακολούθησα στο τιούμπι την εμπιστοσύνη μου κέρδισε η 17χρονη vintage Sophie  :)

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

Όπως εδώ, αυτή την φωνή θα την ζήλευε οποιαδήποτε τραγουδίστρια στον πλανήτη.

 

και όπως μου είχε κουτσομπολέψει παλιός μαέστρος του ελαφρού αν δεν είχε τα μυαλά της πάνω από το κεφάλι της (παρότι πολύ καλός χαρακτήρας), θα την γνώριζε και όλος ο πλανήτης...

 

 

η πρώτη εκτέλεση που είχα ακούσει σε ταινία μπόμπιρας και την έψαχνα από τότε και ευτυχώς την είχα βρει πριν την εκτέλεση της Αρβανιτάκη... 8)

 

 

Μ'άρεσε πάντα το beat και το μπάσο...

 

ενδιαφέρουσα παραγωγή με μια παράξενη γοητεία, παρότι στη σκηνή ο ντράμμερ είναι με τον Κουτσούμπα, ο μπασίστας με τον Λεβέντη, η τραγουδίστρια με τον Θεοδωράκη (κολυμπώντας σε ποτάμι plate reverb), ο μπουζουκτζής με τον Μειμαράκη και ο κιθαρίστας με τον Μιχαλολιάκο... ;D ;D ;D

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Npap,ωραία φωνή η Μαρίνα αλλά πώς γίνεται και αυτά τα παιδιά εγκλωβίζονται μέσα σε αδιάφορο ρεπερτόριο?Από όσα παρακολούθησα στο τιούμπι την εμπιστοσύνη μου κέρδισε η 17χρονη vintage Sophie  :)

 

 

πανεύκολα γίνεται... εδώ κατά κόρον συμβαίνει με χιλιάδες ενδιαφέροντες ενηλίκους φαντάσου με παιδιά... :)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου