Προς το περιεχόμενο

Wish You Were Here (Pink Floyd) - Spyros Delta cover


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλιο αγαπημενο.

Τοσο αγαπημενο που το τραγουδησα κιολας, (πρωτη φορα εκτος του μπανιου).

Θαψτε οσο θελετε, εγω παντως το κεφι μου το εκανα 8)

 

Guitars, vocals, midi programming by Spyros Delta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  Δεν μπορεί να υπάρξει άνθρωπας που θα σε θάψει, αφήνω κατά μέρους τις κιθάρες και τα υπόλοιπα συμπράγκαλα , που ως γνωστόν είσαι γίγαντας και πάμε στη φωνή, απ το μπάνιο  O0

  Ντάξει δεν είσαι ο Γουότερς, αλλά εξαιτίας του γεγονότος πως έχεις μουσική παιδεία, στήνεις όμορφα τη φωνή σου και καλύπτεις μέσω παραγωγής τα κενά, όπου υπάρχουν.

  Το μόνο που με έλλειψε στο οβίνδεο, είναι η αφράτη φατσούλα του αγαθού γίγαντα Σπύρου με τα μαγουλάκια  για τσίμπημα  ;D ;D ;D

 

ΥΓ κοίτα μόνο μη το πάρουν χαμπάρι τπτ σκυλάδες φίλοι σου το κομμάτι και σε βάλουν να το κομματιάσετε παρέα  ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία και απόλυτα πιστή απόδοση. Η φωνή σου συνονόματε είναι πολύ παραπάνω από μια χαρά και σίγουρα όχι για δούλεμα. Τώρα όσον αφορά τη μίξη, έπρεπε να δυναμώσεις το σόλο της ακουστικής που δεν ακούγεται καθόλου. Επίσης ένα συνεχές τσικ-τσικ που παίζει όγδοα (hi hat;) είναι ενοχλητικούλι και σα χροιά και σαν ένταση. Πάντως θαυμάζω την ακρίβεια με την οποία αποδίδεις τα κομμάτια που κατά καιρούς ανεβάζεις και αυτό φυσικά δείχνει μουσικό με αυτί ξουράφι.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θαυμάζω την ακρίβεια με την οποία αποδίδεις τα κομμάτια που κατά καιρούς ανεβάζεις και αυτό φυσικά δείχνει μουσικό με αυτί ξουράφι.

 

Και του λογου μου το ιδιο.

 

Πολυ ωραιο ειναι,οι φωνες κουφετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο! Πολύ πολύ καλό. Μουσικά / κιθαριστικά δεν θα πω κάτι παραπάνω αφού κι εγώ με τη σειρά μου δεν περίμενα κάτι λιγότερο παικτικά από εσένα, αλλά φωνητικά μ'άρεσε επίσης πολύ κι έχεις πολύ ωραία χροιά παρεπιπτόντως! Αυτά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι καθόλου εύκολο να στηθεί όλο αυτό, όσο και να νομίζουν μερικοί.

Το τσικ τσικ στο κλειστο hihat ίσως η μόνη μου ένσταση.

Η φωνή αρκετά κοντά στο πρωτότυπο.

 

:)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου