Προς το περιεχόμενο

METALLICA - HARDWIRED…TO SELF-DESTRUCT available November18, 2016


Rebel_Of_South

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Hammett πάλι εκτός τόπου και χρόνου. ;D

 

ΕΙχα πετυχει καποια στιγμη ενα βιντεο με τον Trujillo (ο οποιος παιζει και flamenco Κιθαρα) να παιζει σε μια ακουστικη και να εχουν κουφαθει ολοι! Ο Hetfield κατενθουσιασμενος μετουσιωσε ενα μερος απο αυτο που επαιζε ο Trujilo σε riff, o Hammet απλα εστεκε και κοιταζε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Και το τρίτο κομμάτι από τον δίσκο..Με την πρώτη ακρόαση ενώ ξεκινάει καλά μετά μου φάνηκε ψιλοαδιάφορο εώς βαρετό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ αρέσει αρκετά, μετά το σόλο στο 04:05 περίπου κορυφώνει πολύ ωραία

 

εντελώς μεηντενικη δισολία  ;D

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναζεσταμενο φαγητο.Αδιαφορο εντελως.Η μπαρα ειναι πολυ ψηλα γι αυτη τη μπαντα οποτε...Που ειναι τα ριφφ που ειναι το tone id στις κιθαρες που ειναι οι μπασογραμμες...που ειναι οι δυναμικες στη δομη...υπαρχει ενας φρενηρης ρυθμος αδιαφορος.Καλπαζουν πανω στο πτωμα τους...οσο και να καλπαζουν δεν παει πουθενα...

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μπασογραμμές ανατρέξτε στο ....and justice παιδιά  ;D ;D ;D

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου έχουν αρέσει και τα τρία καινούρια κομμάτια. Τώρα εάν συγκρίνουμε με προ Black Album εποχή εντάξει δεν είναι το ίδιο... ;)

 

Υ.Γ.: Θα τολμήσω μάλιστα να πω ότι και το Death Magnetic και τα κομμάτια που έχω ακούσει από τον καινούριο δίσκο μου θυμίζουν αρκετά τον And Justice For All...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Leakαρε όλος ο δίσκος

 

Dream No More & Spit out the Bone μεγάλα κομμάτια

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου