Προς το περιεχόμενο

PC ή MAC


Tuff_P

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρετε τίποτα για τα νέα windows?? κάπου διάβασα ότι βγήκαν σε beta και μες στο 06 θα κυκλοφορήσουν... η μόνη μου αγωνία είναι αν θα παίζει το cubase μου (SL3) σε εξ'ολοκλήρου 64μπιτο σύστημα... πως λύνεται αυτό το πρόβλημα? με upgrade ή με καινούργιο cubase.. :( :(

 

Το πρόβλημα θα λυθεί με νέο επεξεργαστή, νέα windows και (μάλλον) νέο Cubase, καθώς και τα τρία αυτά θα πρέπει να είναι 64μπιτα για να λειτουργήσει σωστά η όλη φάση.

 

Τα νέα Windows τα είδα (δηλ. τα είδα από πολύ κοντά :) ), δεν είναι έτοιμα ακόμη. Θα κυκλοφορήσουν το 2006 σε έξι(6) διαφορετικές εκδόσεις (για την ακρίβεια 7, αλλά η έβδομη θα απευθύνεται μόνο σε πολύ φτωχές αναπτυσσόμενες αγορές). Τέσσερις από τις έξι εκδόσεις θα μοιάζουν με τα σημερινά XP (είτε τα Home, είτε τα Pro), αλλά οι άλλες δύο είναι κάτι το εντελώς νέο όσον αφορά το σύνολο των χαρακτηριστικών τους. Δεν ξέρω (και κανείς δεν ξέρει) ποια ή ποιες από τις έξι εκδόσεις θα είναι κατάλληλη για κάποιον που θέλει να κάνει μουσική, αλλά υποθέτω ότι θα το μάθουμε στην πράξη. :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου