Προς το περιεχόμενο

Nα στε καλα ρε κουκλοι.....!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά παρόλο που δεν το ξέρω το παλικάρι για μια στιγμή νόμιζα ότι θα έφευγε και κάπως μου έκατσε στραβά η φάση!!!

Ένας ήταν να πετάει καίριες -αλλά και άκαιρες- ατάκες εδώ μέσα, εκεί που άλλους μας έδερνε η σοβαροφάνεια και ο ξερολισμός και θα έφευγε; Πάλι καλά που δεν ισχύει αυτό! :D :D

 

¶σχετο αλλά αυτή η kate που βρίσκεσαι ανάμεσά της, δεν πιστεύω να είναι η moss γιατί θα σε ξεσκεπάσω ψεύτη αληταρά και αθυρόστομε :twisted: :twisted: :twisted:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρ

¶σχετο αλλά αυτή η kate που βρίσκεσαι ανάμεσά της' date=' δεν πιστεύω να είναι η moss γιατί θα σε ξεσκεπάσω ψεύτη αληταρά και αθυρόστομε :twisted: :twisted: :twisted: [/size']

 

Απαγορεύεται να σου παραθέσουμε το link της εν λόγω Kate εδώ στο noiz :lol: :lol: :wink: :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶σχετο αλλά αυτή η kate που βρίσκεσαι ανάμεσά της' date=' δεν πιστεύω να είναι η moss γιατί θα σε ξεσκεπάσω ψεύτη αληταρά και αθυρόστομε :twisted: :twisted: :twisted: [/size']

 

Για την beckinsale θα μιλάει φυσικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ήταν αφοπλιστική δήλωση... Με καθήλωσες.... :lol: :lol: :lol: :lol: (Antouan sorry που γράφω άσχετα πράγματα, αλλά... καταλαβαίνεις....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την όποια αξία μπορεί να έχει, ξαναλέω αυτό που ήδη είπε ο yameth, ότι το noiz είναι μεγαλύτερο από την πρώτη σελίδα του. Ο κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να κρατήσει σε ένα bookmark το "Περί Ανέμων και Υδάτων" και να ευχαριστηθεί την όλη φάση όσο θέλει.

 

Η επιθυμία μας να έχουμε τα εσώψυχά μας στο εξώφυλλο του site (για εμένα μιλάω κυρίως) είναι εγωιστική και το ξέρετε.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντώναρε, πιστεύω ότι έγραψες το post σου εν θερμώ...

 

Το καταλαβαίνω ότι μπορεί να σε πείραξε η αφαίρεση της συγκεκριμένης ενότητας από την πρώτη σελίδα, αλλά δε χάθηκε κι ο κόσμος αν κάνεις 1-2 κλικ παραπάνω για να τη βρεις. Εκεί είναι που την άφησες! Δε χάθηκε ;)

 

Σε φιλώ κατάμουτρα με πολύ αράπη πορνοδιαστροφικό μου αγόρι!

 

Ο θαυμαστής σου

evald, elvad, edalv (ή όπως αλλιώς θέλετε...) ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου