Προς το περιεχόμενο

Δείξτε μας την γωνιά σας.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό είναι τόσο γενικό που δεν με καλύπτει. Κατανοώ πώς το εννοείς, η απόπειρά σου όμως να το αναλύσεις σε αδικεί, διότι πιστεύω πως ούτε κι εσύ θα συμφωνούσες με την ιδέα ότι το να κάνεις π.χ. συλλογή γραμματοσήμων είναι το ίδιο με το να μεγαλώσεις παιδιά.
"Λόγος να ζει" κανείς μπορεί να είναι ο,τιδήποτε (σκέψου και ορισμένους πολύ πολύ κακούς λόγους), αυτό δεν τους καθαγιάζει όμως, ως κίνητρα, ούτε τους βάζει στο ίδιο σακούλι με τα πάντα όλα.
Υπάρχει και η ηθική των επιλογών μας, το αποτύπωμά μας στη ζωή, οι ανάγκες μας (βεβαίως και πάντα) για 3 ή για 300 κιθάρες.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ειναι οντως μεγαλη κουβεντα,

Παντως ξέρω μερικους φιλοτελιστες πολυ πιο  συνειδητοποιημένους για τα κίνητρά τους....από μερικούς γονείς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για να επανέλθω στο θέμα «γωνίες» και μιας και αυτόν τον καιρό βρίσκομαι στη Ζαλονικη, αυτό είναι το pied-à-terre  μου στη συμπρωτεύουσα.  

 

Στην φωτό 1, βλέπουμε την πλήρη κατάργηση της κουζίνας.😁

Αντ’ αυτής, δημιουργήθηκε ένα πλήρες Ψηφιακό Γραφείο , ήτοι υπολογιστής /εκτυπωτής/ scanner/ τηλέφωνα/fax ……και φυσικά αλκοολ , ό,τι χρειάζεται δηλαδή για να λειτουργήσει δηλαδή ένα Δικηγορικό Γραφείο 24/7.😁

 

Στην «κουζίνα» δεν υπάρχει ούτε …πιρούνι (μιας και ούτε μαγειρεύω ούτε τρώω σπίτι).

 

Παρ΄όλα αυτά, αν και όλα πσιφιακα….δεν κρατήθηκα και δημιούργησα και μερικές αναλογικές γωνίες (φωτο 2 &3)😛

01.jpg

02.jpg

03.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 minute ago, dimsonic said:

λείπει ένα παπούτσι ή είναι συλλεκτικό?

καλαπόδι ειναι 😛

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κασετόφωνο ενισχυτής είναι εργαλείο...

philips είναι?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 minute ago, dimsonic said:

το κασετόφωνο ενισχυτής είναι εργαλείο...

philips είναι?

Ναι...το n2400

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδού και η δικια μου γωνίτσα. Μια tele + hx stomp / amplifire τα οποια μετακινω για προβες κτλ αλλιως σπιτι το stomp εκτελει χρέη soundcard / daw. Οταν λειπει η γυναικα ξεσηκωνω την πολυκατοικια με τα μονιτορς και οταν είναι σπιτι καιω τα αυτια μου με τα ακουστικά...

20181209_031252.jpg

20181209_031326.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου