Προς το περιεχόμενο

Tι έχετε να πείτε; Απόψεις.


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, LK said:

Να περιοριστούμε στο χορευτικό καλλίτερα, κατά τας επιταγάς του ερωτήματος του op, διότι αν πάμε σε άλλες δράσεις, σαν αυτή, και κάποιες άλλες ,που πρόχειρα μπορώ να σκεφτώ,  ελλοχεύει ο κίνδυνος να υποπεσομεν εις παραβάσεις κανονισμών. 

Σας ευχαριστώ για την κατανόησις.

Το ποιόν του ανθρώπου ήθελα να θίξω απο την δική μου οπτική χωρίς να θέλω να το πάω σε πολιτική συζήτηση αλλά έχεις δίκιο.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει πλάκα κάνω... λίγο τα τσίπουρα, λίγο το θέμα με τον Σάκη (έ δεν μπορώ να το πάρω σοβαρά...) μού βγαλαν το αρχαιοελληνικό σατυρικό μου..

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω παντως οταν επαιξα σε δυο δισκους του, τον ειδα να μπαινει μεσα να λεει 2-3 φορες το κομματι μονοκοπανια (χωρις autotune στη μιξη) και να βγαινει να τρωει τα λαχανικα του απο το μπoλακι του, γιατι ετοιμαζοταν και για εμφανισεις κι επρεπε να χασει κανα κιλο.

Και δεν ξερω και πολλους που να μπορουν να μιλησουν στο μικροφωνο - οχι να τραγουδησουν, εστω και οπως τραγουδαει- μαζι με τοσο χοροπηδητο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν επειδή έτυχε να τον γνωρίσω και από κοντά είναι εξαιρετικό άτομο , καθόλου ψώνιο και συμπαθεστατος.

Βγάζει μια πηγαία ανθρωπιά και είναι cooler than cool.

Φωνητικά έχει δουλέψει πάρα πολύ και είναι πλέον ένας πολύ καλός τραγουδιστής.

Είναι κούκλος,στη σκηνή θερίζει και το μόνο πρόβλημα είναι τα.... τραγούδια του που όντως είναι μάπα αλλά το target group του δεν είναι ακριβώς το ΝΟΙΖ 🙂

Μια χαρά είναι το παλικάρι και δραματικά καλύτερος από τους περισσότερους πΓιοτηκους "έντεχνους" που μας τα έχουν ζαλησει τόσα χρόνια.

  • Like 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ο τύπος δεν είναι (αντικειμενικά) ο καλύτερος του χωριού σε αυτό που καταπιάνεται?... είναι λίγο αυτό?...

αν η ερώτηση μου ακολουθήσει την πρόθεσή μου και παραμείνει ρητορική, ε οι λοιποί εμείς ενταύθα βλάχοι ας τον αφήσουμε εκεί στην ησυχία του... δεν (θα έπρεπε να) "ενοχλεί" κανέναν... έτσι?

 

δεν υπήρξε άλλωστε και Καρβέλας ο άνθρωπος να προκαλέσει ποτέ με λόγια ή πράξεις... τη "δουλίτσα" του έκανε και μάλιστα με τρόπο που δεν βρήκε καν άξιους μιμητές σε αυτό το επίπεδο... μόνο κακέκτυπα... και διάγουμε τους καιρούς της βασιλείας της τσίγκινης μετριότητας... ούτε καν της ασημένιας... της χάλκινης έστω ρε αδελφέ... την "χρυσή" την αφήσαμε πίσω να αναπολεί περασμένα μεγαλεία της...

 

ας ασχοληθούμε λοιπόν (λέω εγώ τώρα) πιο επισταμένα με το ξεφούσκωμα της καμπούρας μας... σίγουρα αυτό δεν θα επισπευσθεί με αφορισμούς επί παντός επιστητού (πλην εαυτού)... και ο σεβασμός σε ότι  δεν καταλαβαίνουμε ή δεν θέλουμε να καταλάβουμε ή απλά σε ότι δεν μας αφορά ακουμπώντας την  (την καμπούρα ντε), αποκτά διπλή αξία... νομίζω? (καλά μπορεί και να νομίζω... πάω για ύπνο αν δεν κοιμάμαι ήδη όρθιος😛)...

  • Like 4

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, gvour είπε

Το ξερει ο ΒαγγεληςΒε.

Τρολαρει με το "απόψης",μια και φοριεται τον τελευταιο καιρο εδω στο νοιζ.

Πως εχει καθιερωθει το κσυλα?

Αυτο.🙂

Sry ειναι τοσα πολλα που δεν ξερω τι ειναι τρολλαρισμα και τι οχι πλεον.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 'χουμε ξαναπεί πολλές φορές εδώ μέσα για το Σάκη. Αποτέλεσε σύμβολο της απενοχοποίησης της "ελαφριάς" διασκέδασης και είναι από τα λίγα εμπορικά προϊόντα στην Ελλάδα με τόση διάρκεια στο χρόνο. Αν μη τι άλλο, είναι πολύ μελετημένες οι κινήσεις του είτε αφορούν την προσωπική του ζωή είτε την καριέρα του. Το μόνο "στραβό" που έκανε και φαίνεται να του στοίχισε ήταν η διαφήμιση υπέρ του ναι στο δημοψήφισμα του 15 που αναφέρθηκε και παραπάνω. Υποθέτω ότι τότε κάποιοι θα απολύθηκαν.

 

Όσον αφορά τώρα τις ειδικές ικανότητές του, πάλι τα 'χουμε ξαναπεί. Πολύ ωραίος άντρας, καλός χορευτής και αξιοπρεπής τραγουδιστής. Οπότε το περφόρμανς στην πίστα είναι το δυνατό του χαρτί. Μην τον βάλεις όμως να μιλήσει/παρουσιάσει/πει άποψη γιατί εκεί δεν το 'χει.

  • Like 2

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

. Το μόνο "στραβό" που έκανε και φαίνεται να του στοίχισε ήταν η διαφήμιση υπέρ του ναι στο δημοψήφισμα του 15 που αναφέρθηκε και παραπάνω.

 

Εκεί φυσικά κέρδισε και την ΑΠΟΛΥΤΗ εκτίμηση μου.

Δεν βλέπεις άλλωστε συχνά εμπορικούς και δημοφιλείς καλλιτέχνες να ορθώνουν το ανάστημα τους απέναντι στον ΑΜΟΡΦΩΤΟ και τυφλωμένο από τον λαϊκισμό ΟΧΛΟ για να αποτρέψουν την απόλυτη καταστροφή της χώρας τους (παρόλο που οι ίδιοι είναι 100% ασφαλείς)

Μέγας μάγκας ο Σάκης και φυσικά απολύτως δικαιωμένος από την ΙΣΤΟΡΙΑ.

Για τους αφελείς "έντεχνους'' συνάδελφους του που ΠΑΡΈΣΥΡΑΝ τον λαό στον λαϊκίστικο γκρεμό και τώρα σφυρίζουν... αδιάφορα η ίδια η ιστορία απέδειξε πόσο ΞΕΦΤΙΛΕΣ είναι.

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Όπως είπα και πιο πάνω.....να περιοριστούμε στις χορευτικές φιγούρες του θέματος.

ο Op δεν ρωτησε τη γνωμη σας (μας) για εξωκαλλιτεχνικες του δραστηριότρητες, γι αυτό και πόσταρε το βιντεο με τις φιγούρες.

 

Εχυαριστω και πάλι

 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • LK changed the title to Tι έχετε να πείτε; Απόψεις.

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου