Προς το περιεχόμενο

Tι έχετε να πείτε; Απόψεις.


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, Πνοή και Νύξη said:

Παιδιά, φυσικά μια χαρά είναι ο Σάκης. Εγώ την ένστασή μου κατέθεσα σε όλά αυτά τα "δούλεψε πολύ", "δουλευταράς" κλπ. Και λέω ότι δούλεψε όσο σκληρά δουλεύουν οι περισσότεροι άνθρωποι σε αυτόν τον πλανήτη. Δεν είπα ούτε ότι δεν το αξίζει, ούτε ότι δεν είναι. Προσπάθησε, είχε αποτυχίες (όπως όλοι οι άνθρωποι), είχε τα κότσια να "παίξει" πολιτικά, παρέμεινε μετρημένος και σεμνός στη δημόσια σφαίρα, και διατηρεί το γυναικείο φύλο ακόμη σε εγρήγορση (δεν υπάρχει μη Ρουβίτσα, ας μη γελιόμαστε). Μια χαρά, θα μπορούσε να είναι και φίλος μου/υδραυλικός μου/ασφαλιστής μου κ.ο.κ.

Οι γυναίκες "τραγουδίστριες" πόσο έχουν δουλέψει ας πούμε 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Μόλις τώρα, sharpshooter είπε

Οι γυναίκες "τραγουδίστριες" πόσο έχουν δουλέψει ας πούμε 🤣

Όσο οι μπετατζήδες και οι σερβιτόροι

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, vagelism said:

 

με το που ακουσα για μακαροναδες με κιμα και το συνθηματικο...παμε.,....

εκανα αναστροφη κ οπου φυγει κ φυγει..

 

 

Δεν πεινούσες?

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, vagelism said:

παιδια...εγω μια φορα..δεν ξερω πως..αλλα με συρανε στο Διογενη κ επαιζε το αγορι...

με το που ακουσα για μακαροναδες με κιμα και  δικαση απο κατω..και το συνθηματικο...παμε.,....

εκανα αναστροφη κ οπου φυγει κ φυγει..

Μεταλάδες drummers βγάζουν το άχτι τους συχνά πυκνά σε τέτοια ποιοτικά σχήματα,

όσο τους παίρνει πάντα😂

Το κοινό δεν παίρνει χαμπάρι βέβαια από τέτοια, είσαι εξαίρεση🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
17 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Σ' αυτό τον χώρο που κινείται, στην Ελλάδα, δεν είναι καθόλου αυτονόητο, σπανίζει θα έλεγα.

Και όταν γίνεται, γίνεται με διαφορετικό τρόπο.

Όσοι δουλεύουν πάνω στις αδυναμίες τους, ή/και για μεγαλύτερη ενίσχυση των δυνατών τους σημείων, συνήθως το κάνουν πριν την αναγνώριση.

Μετά ... κάθονται πάνω στο αυγό.

Αυτός συνέχεια βελτιώνεται σ' αυτό που κάνει, προσπαθεί να γίνει "ανταγωνιστικός" με τους συναδέρφους του στο εξωτερικό (προσπαθεί είπα).

Και πρόσεξε, δεν είναι το "δουλεύω" μόνο αυτό για άλλους.

Άλλοι δεν δούλεψαν ποτέ μ' αυτό τον τρόπο αλλά μόνο με τους "άλλους" τρόπους, πράγμα που είμαι σίγουρος ότι και αυτός το έχει κάνει, αλλά δεν έμεινε μόνο εκεί.

Ναι είναι σαν να έχει βάλει ήδη 4 γκολ με τη βοήθεια του Κασναφέρη και μετά να σου σφυράει οφσάιντ τα ...οφσάιντ

 

  • Χαχα 1

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτάνει μόνο η σκληρή δουλειά. Χρειάζεται να έχεις και αυτό το "κάτι" παραπάνω απ' τους υπόλοιπους που σε κάνει να ξεχωρίζεις. Πείτε το ταλέντο, γκελ στον κόσμο κλπ. 

 

Κι ας μην μπλέκουμε άλλα επαγγέλματα και κάνουμε και σύγκριση με αυτά της show business γιατί δεν έχει νόημα. 

Επεξεργασμένο από VangelisV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, Πνοή και Νύξη said:

και διατηρεί το γυναικείο φύλο ακόμη σε εγρήγορση (δεν υπάρχει μη Ρουβίτσα, ας μη γελιόμαστε)

 

Να και η αφορμη που ασχολειται με τα κομματικα. Ελεγχει ολες τις ρουβιτσες. Η γυναικα μου μονο μεταδημοτευση δεν μου ζητησε να κανει...

  • Χαχα 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, Πνοή και Νύξη said:

Οι γυναίκες "τραγουδίστριες" πόσο έχουν δουλέψει ας πούμε 🤣

 

33 minutes ago, Πνοή και Νύξη said:

Όσο οι μπετατζήδες και οι σερβιτόροι

 

Εδω με βρισκεις συμφωνο.

 

Στο ερωτημα "Ποσο εχει δουλεψει ο Ρουβας" η απαντηση θα επρεπε να ειναι "οσο και οι μπετατζηδες και οι σερβιτοροι που εχουν φτιαξει ονομα και ειναι πρωτοι στη δουλεια τους τελευταια 20 χρονια"  και οχι "οσο ο μεσος ορος των....".

 

Και να συμπληρωσω οτι οι επαγγελματιες που ειναι leaders στην αγορα τους, δεν προσφερουν απαραιτητα το ποιοτικοτερο προιον σε σχεση με τον μεσο ορο. Τους βοηθα το οτι εχουν ολο το πακετο που χρειαζεται ενας επαγγελματιας (το καλο προιον απο μονο του δεν αρκει). Πολλοι απο αυτους εχουν και το τηλεφωνο του καθε "Κασναφερη" στο quick dial.

 

Αυτην την ενσταση ειχα, για να το κλεισουμε αυτο.

Επεξεργασμένο από gkourmoul1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου