Προς το περιεχόμενο

Tι έχετε να πείτε; Απόψεις.


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Λυπηρίδης δεν είναι κακό παράδειγμα...

Αν πας στο σπίτι του, έχει περισσότερα κύπελλα και τίτλους από ολόκληρη την ομάδα του φιλοξενούμενου στην πόλη Τσμπάογκτσι.

Μα έκανε airball σε βολές.

Ε και; Ας έκανε.

Αυτό το λίγο που είχε, το δούλεψε, το έβαλε σε χρήση εκεί που έπρεπε, και νάτος ο Βασίλης.

Δεν πήγε στο ΝΒΑ.

Αλλά στο σπίτι του αποθεώθηκε, έγινε ύμνος, έβγαλε λεφτάκια και σήκωσε ένα σωρό κούπες.

 

Ο Σάκηηηης δεν πάτησε ποτέ εκεί που δεν τον έπαιρνε, δεν ήταν ψωνισμένος, έκανε αυτό που ήξερε όσο καλύτερα μπορούσε, και πέτυχε πολύ εκεί που ήθελε.

Την ίδια εποχή, άλλοι γράφανε ροκ όπερες και το παίζανε διεθνείς σταρ.

Και μετά, παπάρια.

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε το πόσο δούλεψε μετράει,

που βρίσκεται μετράει.

Και είμαι σίγουρος ότι πολλοί πήγαν να τον αντιγράψουν αλλά έκαναν μια τρύπα στο νερό.

Μιλάμε για το Έλληνα Bon Jovi🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 minutes ago, Πνοή και Νύξη said:

Ναι είναι σαν να έχει βάλει ήδη 4 γκολ με τη βοήθεια του Κασναφέρη και μετά να σου σφυράει οφσάιντ τα ...οφσάιντ

 

 

Να ντο πω αλλιώς τότες.

Είναι σαν να είσαι επιθετικός και βάζεις δύο γκολ με μπέναλτι.

Άλλοι περιμένουν να βγούν πρώτοι σκόρερ μόνο με μπέναλτι, αυτός θα παλέψει να βάλει και κανονικό γκολ, θα δουλέψει την ταχύτητά του, τα τελειώματα, την ντρίμπλα, κλπ στην προπόνηση.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σοβαρά, είχα γράψει μια μπαλάντα όταν ήμουν 18 χρονών για τον ΣΑΚΗ πλήρως ενορχηστρωμένη που θα του πήγαινε στη φωνή αλλά έχω χάσει την κασσέτα που την είχα ηχογραφήσει. Την είχα γραψει με το PSR 500.

 Μιας και τέθηκε το θέμα θα αναγκαστώ να το ξαναγράψω όλο και θα παω να τον βρώ και θα του πω την έγραψα για εσένα.

 Αν και ειναι παρωχημένο το στύλ, εγώ έχω υποχρέωση να του το δώσω.

 Είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω για τον Σάκη. χαχαχαχαχαχαχαχα

 Θα το κάνω.

  • Like 2
  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Υπάρχει μια αλυσίδα έτοιμου φαγητού, ιδιαίτερα επιτυχημένη και σίγουρα η πιο πετυχημένη στο είδος της, που δεν θα κατονομάσω. Κάνει με διαφορά τα χειρότερα έτοιμα φαγητά, δικοί μου άνθρωποι που έχουν σχέση με τη λειτουργία της μου το έχουν ξεκόψει να μην τρώω από εκεί, ενώ όσες φορές έκανα το λάθος να μην τους ακούσω κατέληξα να κάνω γκράφιτι στην τουαλέτα με τον ποπό μου σε ρόλο σπρέι.

 

 Είναι όμως πολύ πετυχημένη, παρότι σερβίρει σκουπίδια.

 

 Ένα σκουπίδι μπορεί να είναι πολύ πετυχημένο. Δεν είναι όλα τα σκουπίδια πετυχημένα, ούτε όλα τα πετυχημένα είναι σκουπίδια. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο πάντως. Και σίγουρα όποιος τρώει από τα σκουπίδια αυτά, αν του πεις ότι είναι σκουπίδια θα στραβώσει. Οπότε όσοι γουστάρουν ας φάνε ελεύθερα, δημοκρατία έχουμε.

 

 Ας επιτραπεί όμως και στους έχοντες την αντίθετη γνώμη να την εκφράζουν, και ας μη διαθέτουν δική τους αλυσίδα έτοιμου φαγητού.

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πάει σερπαντίνα και ο Σάκης; Ή έχεις άλλα συμπτώματα; 😂😂

Επίσης, ποιος δεν σε αφήνει να εκφράσεις τη γνώμη σου; Πώς κατάφερες να δραπετεύσεις και να τη γράψεις;🙃🙃

 

  • Like 1
  • Χαχα 5

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Konstantinos Dritsas είπε

Παιδιά σοβαρά, είχα γράψει μια μπαλάντα όταν ήμουν 18 χρονών για τον ΣΑΚΗ πλήρως ενορχηστρωμένη που θα του πήγαινε στη φωνή αλλά έχω χάσει την κασσέτα που την είχα ηχογραφήσει. Την είχα γραψει με το PSR 500.

 Μιας και τέθηκε το θέμα θα αναγκαστώ να το ξαναγράψω όλο και θα παω να τον βρώ και θα του πω την έγραψα για εσένα.

 Αν και ειναι παρωχημένο το στύλ, εγώ έχω υποχρέωση να του το δώσω.

 Είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω για τον Σάκη. χαχαχαχαχαχαχαχα

 Θα το κάνω.

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν πρέπει να απαξιώνεται η γνώμη μας,  μόνο και μόνο επειδή πρέπει να φάμε χάλια φαγητό για να μας πάει σερπατίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να σου απαντάει κάποιος δεν είναι απαξίωση της γνώμης σου, ιδίως της δικής σου που είσαι γνωστός γνώστης στους παλιούς.

Συζήτηση γίνεται. Δεν μπορούμε να συμφωνούμε πάντα. Και εμείς που δεν συμφωνούμε μαζί σου εδώ, οφείλουμε - πρώτα στον εαυτό μας - να αναπτύξουμε κι εμείς τα επιχειρήματά μας.

 

Αλλά η ερώτηση ήταν πραγματική.

Εντάξει. Θεωρείς τον Σάκη σκουπίδι.

Γιατί;

Δλδ που βάζεις τη στάθμη σκουπίδι / μη-σκουπίδι;

Δώσε παραδείγματα, κατά προτίμηση με ελληνική βάση για να κρατάμε τις συνθήκες συγκρίσιμες στο πείραμα.

Επεξεργασμένο από RayDTutto

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα την ηχογραφήσω πάλι, θα σας αρέσει γιατι είναι μουσικά ωραία, οποιος θελει να την μιξάρει καλύτερα που ξερει καλύτερα και παμε να του τη δώσουμε και ας την κανει οτι θελει. Μολις ειμαι ετοιμος, εδω θα την ποστάρω να το ξέρετε.

 Να βοηθήσει αν θέλει ο σύντροφος ο SF στη μιξη, να βαλει και καμια κιθάρα, θα του στείλω το multitrack να κανει τα μαγικά του.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου