Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; X


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 hours ago, VangelisV said:

δεν είχα υπ' όψιν μου το Walking on glass.

Δεν έχει ηχογραφηθεί σε album τους ποτέ. Ξεκίνησε ως Jam/ solo improv και το καθιέρωσαν στο tour του Somewhere In Time.

Στα προηγούμενα tours o Murray έπαιζε ένα solo/jam μαζί με τον Mcbrain αλλά τελείως improvised κάθε φορά.

Δυστυχώς δεν υπάρχει official live ηχογράφηση εκείνου του tour, που θεωρώ πως είναι από τα καλύτερα τους.

Νομίζω πως πέρασαν και από Ελλάδα τότε, τυχεροί όσοι τους είδαν στα high τους, εγώ ήμουν αγέννητος ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 692
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Και 7χορδη και με πλάτος μπράτσου καναπέ και χωρίς cutaway. Δεν υπάρχουν δικαιολογίες, απλά εμείς οι υπόλοιποι δε μελετάμε αρκετά 😅

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

Και 7χορδη και με πλάτος μπράτσου καναπέ και χωρίς cutaway. Δεν υπάρχουν δικαιολογίες, απλά εμείς οι υπόλοιποι δε μελετάμε αρκετά 😅

Χαχαχα!Και με σανίδα να παίξει,πάλι θα ζωγραφίσει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εδώ και μερικές μέρες η 2 ετών γάτα μου είναι σε κρίσιμη κατάσταση. Σπίτι-κτηνιατρείο-σπίτι η κατάσταση και αναμονή εξετάσεων. Σήμερα είναι η πρώτη μέρα που νιώθει καλύτερα. Είχα βάλει λίγο Al.

 

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου