Προς το περιεχόμενο

αυτή η strat τι λέει?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ να στην κοστολογήσω, ώστε να ξέρω εάν η τιμή ανταποκρίνεται στα specs, αλλά δεν θα έδινα 900 ευρώ με για μεξικάνικη στρατ. Εάν ήθελα μεξικάνικη θα έδινα 400 για μια απλή. Άντε να έβαζα και locking tuners.

 

Με μπατζετ 900 θα πήγαινα σε αμερικάνικη, βασική έκδοση. Ωραιοι (μονοπήνιοι) μαγνήτες, χωρίς προενισχύσεις και λοιπά κόλπα.

 

But that's just me...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Θα προτιμούσα μια american με 700-800 μεταχειρισμένη.

 

Εγώ Ukranian με 200 - 300 αμεταχείριστη.

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Δεν μπορώ να στην κοστολογήσω, ώστε να ξέρω εάν η τιμή ανταποκρίνεται στα specs, αλλά δεν θα έδινα 900 ευρώ με για μεξικάνικη στρατ. Εάν ήθελα μεξικάνικη θα έδινα 400 για μια απλή. Άντε να έβαζα και locking tuners.

 

Με μπατζετ 900 θα πήγαινα σε αμερικάνικη, βασική έκδοση. Ωραιοι (μονοπήνιοι) μαγνήτες, χωρίς προενισχύσεις και λοιπά κόλπα.

 

But that's just me...

 

Γιατί δεν μπορεις να την κοστολογήσεις? Εχει ενδιαφέρον κονφιγκ. Ο ενσωματωμένος προ είναι πολύ ενδιαφέρων, τα κλειδιά, η μοντέρνα σχεδίαση με το φαγωμένο neck plate, 3 noiseless μαγνήτες, τα 22 τάστα.... Αυτά δεν τα βρίσκεις σε μια καθημερινή απλή. Και κάποια απαιτούν αρκετό έξτρα κόστος αν τα θές και εδώ προσφέρονται μανίσια. Και δεν καταλαβαίνω ποιό είναι το κακό της μεξικάνικης όταν δεν είναι μεξικάνικη απλή και όταν σήμερα ακόμα και οι squier είναι πολύ ανεβασμένες ποιοτικά.

Το ίδιο ισχύει και για την nashville tele που λέμε σε γειτονικό νήμα.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου