Προς το περιεχόμενο

Roger Waters: F***k you Zuckerberg


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Superfunk είπε

 

 

εχω πεσει εγω...χάνεις...απλα ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΣ και απο ΚΟΝΤΑ.

μου έχουν διηγηθεί ιστορίες άλλοι και ....δεν

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dimsonic είπε

δεν είναι τυχαίο που δεν είναι τακίμι της βασίλισας.

 

 

Ναι το φερει βΑρεως η Elizabeth ,δεν κοιμαται τα βραδια ετσι πως το παει θα πεθανει απο τον καημο και ειναι μονο 145 ετων 😂

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή όχι. 

Οι άλλοι όμως που γονατίζουν για τους έρθει το σπαθί στον ώμο, γουστάρουν τρελλά και από τα 75 και πέρα το μόνο που σκέφτονται είναι όπως η Δήμητρα, "εγώ πότε θα γίνω λόρδος ε?"

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dimsonic είπε

αυτή όχι. 

Οι άλλοι όμως που γονατίζουν για τους έρθει το σπαθί στον ώμο, γουστάρουν τρελλά και από τα 75 και πέρα το μόνο που σκέφτονται είναι όπως η Δήμητρα, "εγώ πότε θα γίνω λόρδος ε?"

 

 

Και εγω το ιδιο θα γουσταρα....γιατι ειναι προβλημα και τι διαφορα έχει απο το να σε παρασημοφορήσει ο ανωτατος αρχων μιας χωρας που δεν εχει βασιλευόμενη δημοκρατια (π.χ. στην Ελλαδα ο προεδρος της δημοκρατιας) για τις υπηρεσιες που προσφερεις στην χωρα?  

 

Και στην Ολλανδια,Βελγιο,Δανια,Ισπανια,Νορβηγια Σουηδια οι βασιΛεΔΕΣ τα κανουν αυτα τα κολπα...το πΣωμι πας να τους φας? 🤣

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με την άρνηση να παραχωρήσει δικαίωμα χρήσης του κομματιού, διαφωνώ με τη δημοσιοποίηση και τον τρόπο που εκφράστηκε.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dimsonic είπε

κουβαλάει τον εξοπλισμό για να κάνει remaster το dark side

 

 

ε καπως πρεπει να ζησει και αυτος......

3 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Συμφωνώ με την άρνηση να παραχωρήσει δικαίωμα χρήσης του κομματιού

 

 

εννοεις οτι φυσικα και εχει δικαιωμα να μην παραχωρησει το δικαιωμα χρησης του κομματιου του ή οτι δεν πρεπει να δινουν οι καλλιτεχνες τα κομματια τους για διαφημιστικους λογους γενικα?

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

εννοεις οτι φυσικα και εχει δικαιωμα να παραχωρησει το δικαιωμα χρησης του κομματιου του ή οτι δεν πρεπει να δινουν οι καλλιτεχνες τα κομματια τους για διαφημιστικους λογους γενικα?

 

Δεν καταλαβαίνω το πρώτο σκέλος της ερώτησης. Ασχέτως όμως, θεωρώ ότι κάποια κομμάτια, καλό είναι να φυλάσσονται εκτός χρήσης για οτιδήποτε άλλο πλην της ακρόασης από το κοινό. 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

 

Δεν καταλαβαίνω το πρώτο σκέλος της ερώτησης. Ασχέτως όμως, θεωρώ ότι κάποια κομμάτια, καλό είναι να φυλάσσονται εκτός χρήσης για οτιδήποτε άλλο πλην της ακρόασης από το κοινό. 

 

 

εκαλυφθην πληρως (απο εσενα)

 

το ερωτημα μου (οχι προς εσενα) γιατι δεν πρεπει να δινουμε τα τραγουδια μας ΕΙΔΙΚΑ για διαφημιση στο φατσομπουκι και στο twitter του Τσουκερμπεργκ παραμενει αναπαντητο.

 

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Superfunk είπε

το ερωτημα μου (οχι προς εσενα) γιατι ΕΙΔΙΚΑ δεν πρεπει να δινουμε τα τραγουδια μας για διαφημιση στο φατσομπουκι και στο twitter του Τσουκερμπεργκ παραμενει αναπαντητο.

 

Συμφωνώ με την ερώτηση. Ή τα δίνεις (σχεδόν) παντού ή δεν τα δίνεις πουθενά. Και σε κάθε περίπτωση, δε χρειάζεται να βγαίνεις και να βρίζεις αυτόν που σου το πρότεινε, διατεινόμενος ότι το νόημα του κομματιού είναι εναντίον ακριβώς αυτού που αντιπροσωπεύει το twitter π.χ. Ειδικά όταν η δήλωσή σου θα γίνει πασίγνωστη μέσω youtube και facebook. 

Επεξεργασμένο από Jazzjoker

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

εκαλυφθην πληρως (απο εσενα)

 

το ερωτημα μου (οχι προς εσενα) γιατι δεν πρεπει να δινουμε τα τραγουδια μας ΕΙΔΙΚΑ για διαφημιση στο φατσομπουκι και στο twitter του Τσουκερμπεργκ παραμενει αναπαντητο.

 

 

 

μα το είπε ο ίδιος.

Το να δώσεις τα δικαιώματα κάνεις το φατσο ακόμα πιό μεγάλο.

 

Το ότι το δημοσιοποίησε με τον τρόπο αυτό και μένα δεν μου άρεσε, αλλά μην ξεχνάμε ότι είναι ο αγαπημένος τρόπος των ακτιβιστών.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου