Προς το περιεχόμενο

Ποιά χρεωστική κάρτα χρησιμοποιείτε για thomann;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παιδια εχω την Virtual pre paid card webuy της τραπεζας πειραιως,θα μου τη δεχετε ο θωμας?

 

ΝΑΙ. Την έχω κι εγώ κι αγόρασα κανονικά.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 8 μήνες αργότερα...

καλημέρα παιδιά... πριν μερικές μέρες έκανα μια παραγγελία από θόμαν με τη χρεωστική μου, αρχικά όλα καλά αλλά σήμερα με ήρθε 1 μειλ προφανώς από τον έλληνα εκπρόσωπο και λέει πως υπάρχει πρόβλημα με τη χρέωση του συνολικού ποσού ή ότι μπορεί να υπάρχει όριο στην κάρτα απ' την τράπεζα. Εν τω μεταξύ η παραγγελία ήταν σχετικά φτηνή και το ποσό που υπάρχει μέσα στην κάρτα είναι αρκετά μεγαλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alpha bank visa electron.  H πιο αξιοπιστη καρτα για αυτην την δουλεια(εχω παραγγειλει απειρες φορες και δεν ειχα ουτε ενα προβλημα ποτε ουτε απο ευρωπη,ουτε απο αμερικη, ουτε απο Ιαπωνια)

 

 

+και απο εμενα...εγγυηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα παιδιά... πριν μερικές μέρες έκανα μια παραγγελία από θόμαν με τη χρεωστική μου, αρχικά όλα καλά αλλά σήμερα με ήρθε 1 μειλ προφανώς από τον έλληνα εκπρόσωπο και λέει πως υπάρχει πρόβλημα με τη χρέωση του συνολικού ποσού ή ότι μπορεί να υπάρχει όριο στην κάρτα απ' την τράπεζα. Εν τω μεταξύ η παραγγελία ήταν σχετικά φτηνή και το ποσό που υπάρχει μέσα στην κάρτα είναι αρκετά μεγαλύτερο.

 

ξέρει κανείς να μ' απαντήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα παιδιά... πριν μερικές μέρες έκανα μια παραγγελία από θόμαν με τη χρεωστική μου, αρχικά όλα καλά αλλά σήμερα με ήρθε 1 μειλ προφανώς από τον έλληνα εκπρόσωπο και λέει πως υπάρχει πρόβλημα με τη χρέωση του συνολικού ποσού ή ότι μπορεί να υπάρχει όριο στην κάρτα απ' την τράπεζα. Εν τω μεταξύ η παραγγελία ήταν σχετικά φτηνή και το ποσό που υπάρχει μέσα στην κάρτα είναι αρκετά μεγαλύτερο.

Αυτο μαλλον θα πρεπει να το ρωτησεις στην τραπεζα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια εχω την Virtual pre paid card webuy της τραπεζας πειραιως,θα μου τη δεχετε ο θωμας?Στο σαιτ του λεει πως δεν δεχεται virtual καρτες αλλα η καρτα αυτη ειναι Master Card την οποια γενικως τη δεχεται,τι απο τα 2 ισχυει?

 

Η webbuy δεν φαίνεται πουθενά ότι είναι prepaid, είναι μια φορτιζόμενη mastercard. Κανείς δεν μπορεί να γνωρίζει ότι δεν έχεις "πλαστικό" στα χέρια σου, και ότι η κάρτα είναι virtual. Περνάει και στο paypal (την έχω στο προφίλ μου εκεί) και σε όλα τα σάιτ (20-30) που την έχω χρησιμοποιήσει. Δεν υπάρχει πιο βολική περίπτωση IMHO.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου