Προς το περιεχόμενο

Επανάληψη θεμάτων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως θεωρώ πως το Noiz δε χρειάζεται αλλαγές. Είναι γνωστό πως "ο μαλάκας χωράει παντού" (sorry για την έκφραση), εκ των πραγμάτων λοιπόν όλο και κάποιος τσαμπουκάς, ψωνάρα, μάγκας, άντρακλας κλπ θα δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα, αλλά αυτά γίνονται παντού και δε μπορείς να τα προλάβεις με τίποτα. Είναι σαν να θέλουμε να βάλουμε έναν αστυνομικό δίπλα σε κάθε πολίτη για να προλάβουμε τη βλακεία του. Ε, δε γίνεται. Βάζεις κανόνες, ελέγχεις αν τηρούνται και ως εκεί. Η υπερβολική προσπάθεια να λυθεί αυτό το (ανύπαρκτο κατ'εμέ) θέμα θα έχει μόνο αρνητικά αποτελέσματα κατά τη γνώμη μου. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν εξυπηρετούν οι υποκατηγορίες σε κάτι. Όπως είπα παραπάνω' date=' αν θέλουμε να ξεφύγουμε από το θέμα θα το κάνουμε έτσι κι αλλιώς.

 

Το Chat και το Forum δεν πρέπει να συνδιάζονται. Έλα όμως που δεν το καταλαβαίνουμε...

[/quote']

 

Kατα την γνωμη μου θα εξυπηρετουσαν στο οτι καποιος θα μπορουσε να εστιασει περισσοτερο εκει που τον ενδιαφερει. Ετσι ενας μπασσιστας, που ειναι λιγοτεροι-χαρ χαρ χαρ-θα μπορουσε να δει καλυτερα τα θεματα που αφορουν αποκλειστικα το μπασσο. Ειναι πολυ πιθανον καποιος που να μπορει να βοηθησει, να μην δει ενα ποστ το οποιο εχει χαθει απο την πρωτη σελιδα απλα και μονο επειδη οι κιθαριστες ειναι περισσοτεροι.

 

Δεν θεωρω οτι βοηθαει στο να αποφευγονται τα σχολια εκτος θεματος, απλα και μονο για την, κατα την γνωμη μου, καλυτερη διαρθρωση του σαιτ λεω.

 

Στο δευτερο θα συμφωnησω και με σενα και με τον whitenoise.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου