Προς το περιεχόμενο

nuendo σε vista


tzelkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ήθελα να ρωτησω αυτους που εχουν vista,αν τα προγράμματα όπως το nuendo π.χ ή τα υπόλοιπα vst και pluq-ins που είχαν στα xp,λειτούργησαν χωρίς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόγραμμα που στηρίζεται σε ASIO drivers δεν λειτουργεί σωστά στα Vista. Πρέπει να περιμένεις λίγο καιρό ακόμη.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΙΑΦΩΝΩ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ Wow!. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ-DRIVERS ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ. ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ (ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ PC), ΤΑ ΠΕΡΑΣΕ, ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ PLUGINS ΜΑΛΙΣΤΑ, ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ, ΣΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΠΡΙΝ ΤΗΝ "ΤΡΕΞΕΙΣ", ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ COMPATIBILITY MODE ΣΕ WIN XP, ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΟΛΛΑΕΙ Η ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. Η ΚΑΡΤΑ ΗΧΟΥ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η RME HDSP 9236.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός, αλλά μη φωνάζεις! Στο μεταξύ λες το ίδιο που λέει ο eye αν το καλοσκεφτείς.

Ο φίλος ρωτάει αν μπορεί να τρέξει το nuendo σε vista και του απαντά πως όσα δουλεύουν με asio δεν τρέχουν σωστά (και κάπου το έχω δει αυτό, αν το ξαναβρώ το λινκ θα το ποστάρω) κι εσύ του λες ότι έτρεξε σε compatibility mode σε xp, δλδ; Μια οπή εις στο ύδωρ

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φϊλε μου, τίποτα δεν δουλεύει σωστά στα Vista. Και ακόμη και να δουλέψει το Nuendo στα Vista, θα σου τρώνε τόσους πόρους (τα vista) που άμα θές να κάνεις κανένα μεγάλο project δεν θα μπορείς.

 

quote author=boukaw7 link=topic=154406.msg182799#msg182799 date=1202024054]

Μια οπή εις στο ύδωρ

 

Πολύ μου άρεσε αυτό... Δεν νομίζω να σε πειράζει να το λέω...  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Τα vista είναι λίγο κορώνα-γράμματα. Δεν δουλεύουν καλά με όλα τα motherboards. Και αν δουλέψουν, δεν παίζουν καλύτερα από xp, "γονατίζουν" πιο εύκολα.

 

Ούτε και με το sp1 δουλεύουν καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου