Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με ελληνικά - αγγλικά.


kultura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παίδες, θα ήθελα τα φώτα σας...

 

Πολλές φορές, μετά από κάποιες ώρες λειτουργίας του υπολογιστή, και ενώ έχω να τον αγγίξω για κάνα μισάωρο, πάω να γράψω στο φόρουμ, και έχουν κολλήσει τα αγγλικά, και δεν γυρνάει στα ελληνικά. Το πρόβλημα έχω καταφέρει να το ξεπεράσω μόνο με restart.... :(

 

Υπ' όψιν, δεν γράφει ούτε στο word, ούτε πουθενά αλλού....

 

Τι μπορεί να συμβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, θα ήθελα τα φώτα σας...

 

Πολλές φορές, μετά από κάποιες ώρες λειτουργίας του υπολογιστή, και ενώ έχω να τον αγγίξω για κάνα μισάωρο, πάω να γράψω στο φόρουμ, και έχουν κολλήσει τα αγγλικά, και δεν γυρνάει στα ελληνικά. Το πρόβλημα έχω καταφέρει να το ξεπεράσω μόνο με restart.... :(

 

Υπ' όψιν, δεν γράφει ούτε στο word, ούτε πουθενά αλλού....

 

Τι μπορεί να συμβαίνει;

 

ΤΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!>>>> ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΑΡΧΙΚΑΡΑΣΚΥΛΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΕΣ!!!!....

ΟΚ! μια γνωμη.... λεμε...........

ΕΥΧΕΣ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Exorcist, διακρίνω ίχνη της κεντροευρωπαϊκής διανόησης στην τοποθέτησή σου. Μπορείς να αναπτύξεις λίγο περισσότερο το συλλογισμό σου?

 

(Όχι με κεφαλαία όμως... ΟΚ?)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ξαναβγάζω επάνω το θέμα που έφτιαξα πριν λίγο καιρό, γιατί μου ξαναέτυχε σήμερα...

 

Exorcist, ούτε κατάλαβα το νόημα του ποστ σου, ούτε μου πρότεινες καμία λύση για το πρόβλημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα ΤΙ διαμάντια χάνουμε! Θα σας μαλώσω, ούτε ένα PM για να απολαύσουμε το απύθμενο βάθος της ψυχής του ανθρώπου...  ;D

 

Kultura δοκίμασε ένα άλλο πληκτρολόγιο, ίσως το Alt του να δουλεύει όποτε του καπνίσει.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το έχω πάθει αυτό. Κ είναι ΠΟΛΥ σπαστικό. Μάλλον καμμια βρωμίτσα απο το ιντερνετ είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου