Προς το περιεχόμενο

Ωτοασπίδες!


AcidFairy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι ωτοασπίδες είναι απαραίτητες!!!

Μια λύση diy, όπως είπε και ο φίλος fenderikos, είναι το βαμβάκι. Και αυτό κάνει δουλειά. Σίγουρα όχι όσο οι ωτοασπίδες αλλά είναι αποτελεσματικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οι ωτοασπίδες είναι απαραίτητες!!!

Μια λύση diy, όπως είπε και ο φίλος fenderikos, είναι το βαμβάκι. Και αυτό κάνει δουλειά. Σίγουρα όχι όσο οι ωτοασπίδες αλλά είναι αποτελεσματικό.

 

Το βαμβάκι ούτε να το αγγίξω δε μπορώ, πόσο μάλλον να το βάλω στα αυτιά μου! Είμαι και εκλεκτικός όπως βλέπεις!  :)

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σου πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες κι αυτό αν δε το έχεις ήδη δει

http://www.noiz.gr/index.php?topic=1070.0

 

αφού λες για συναυλίες εγώ θα σου πρότεινα κάτι σε custom για να μην εξέχουν απο το αφτι σου... μη φας καμια αγκωνιά και μπει εκεινο το ματσουκάκι μεσα...

 

εκτός αν είσαι προσεκτικος/δε φοβάσαι οπότε θα γλιτώσεις και λεφτά ;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες κι αυτό αν δε το έχεις ήδη δει

http://www.noiz.gr/index.php?topic=1070.0

 

αφού λες για συναυλίες εγώ θα σου πρότεινα κάτι σε custom για να μην εξέχουν απο το αφτι σου... μη φας καμια αγκωνιά και μπει εκεινο το ματσουκάκι μεσα...

 

εκτός αν είσαι προσεκτικος/δε φοβάσαι οπότε θα γλιτώσεις και λεφτά ;)

 

Το έχω ήδη δει, όπως είπα σας παρακολουθώ καιρό.

 

Πάντως έτσι όπως το έθεσες δεν το είχα σκεφτεί ποτέ και σε ευχαριστώ για αυτό. Κι εγώ προς το custom το σκέφτομε αλλά πρέπει να πάω αθήνα για τα ultimate ears που το έψαξα, ενώ για τα etymotic δεν το έψαξα ακόμα. Λέτε να γίνετε η διαδικασία και Θεσσαλονίκη?

 

Τόλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες αργότερα...

Δεν καταλαβαινω πως πρεπει να ειναι η αισθηση κ λιγο το βιβλιαρακι οδηγιων με μπερδευει.Αν τις βαλω πολυ μεσα μπουκωνει το πραμα πολυ.Αν τις βαλω εξω ανετες δεν μπουκωνει.Που πρεπει να στεκονται κανονικα?

 

Εχουν κ δυο επιπεδα ας το πω που δειχνει πως πρεπει να τα προσαρμοσεις στο αυτι κ το περισσευμα να το κοψεις.Κανω τπτ τετοιο ή τις αφηνω οπως ειναι?

 

Γενικα σαν αισθηση δεν με εντυπωσιασαν παντως γιατι ετσι οπως τις δοκιμαζω μοιαζουν πολυ με τις σιλικονουχες των 2 ευρω.Τις πηρα 20 κ 8 ευρω τα εξοδα απ τον ματζιροdrumstore(τραγικοτατος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με το κοψιμο, σου λεει οτι μπορεις να τις κοψεις για να ταιριαζουν καλυτερα στο αυτι σου...προσωπικα δεν μου χρειαστηκε, τις αφησα ως ειχαν.

 

Πρεπει να πανε σχετικα αρκετα μεσα και οντως μπουκωνει αρκετα. Σαν να εχεις τα αυτια σου τελειως βουλωμενα...απο αυτη λοιπον την αποψη οντως δε λενε τιποτα τρομερο σαν αισθηση. Αλλα ηχητικα κοβουν αρκετη ενταση ενω παραμενουν σχετικα flat συχνοτικα, οποτε δεν αλλοιωνουν αυτο που ακους.

 

Εγω προσωπικα τις βαζω τοσο μεσα ωστε να στεκονται κανονικα και να μην κινδυνεουν να πεσουν με ενα κουνημα του κεφαλιου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου