Προς το περιεχόμενο

Gear List


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης.... δεν καταλαβαίνω γιατί θαυμάζουμε τόοοοοσο πολύ τους ξένους καλλιτέχνες (που ακούει ο κάθε ενάς μας) για το ποοοοοσο πολλά και καλά πράγματα έχουν, αλλά δεν πρέπει να τα έχουμε κι εμεις!!!!

 

οχι ρε να μην εχεις!!! :lol: ΓΙΑΤΙ να εχεις??? :lol:

 

αν δεν μπορεις να κανεις ΘΕΙΑ μουσικη (χωρις βεβαια να χασεις την ΕΝΝΟΙΑ της.. :lol: ...οπως οι ΕΣΚΙΜΩΟΙ ,των οποιων τα μουσικα εργα δεν ειναι μονο πασιγνωστα αλλα κατεχουν και την ΚΟΡΥΦΗ στο παγκοσμιο μουσικο πανθεον )

με ΑΥΤΟ

 

22668_Broomstick.jpg

 

Δε λες μια μαγκα μου!! :lol: :lol: :lol:

 

 

by the way, η λίστα του superfunk είναι πολυ πιο εντυπωσιακή (βρίσκεται κάτω απο τη δική μου)... τι σου κάνει τόση εντύπωση στα δικά μου?????

 

προφανως δεν εχεις δει ποτε σου φωτο μου...να μια

 

Eskimo-woman-002.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ρε, είπαμε, μια υπερβολή έκανα ενάντια στην δική σας υπερβολή νομίζω στις αγορές. Πώς το είπαμε;;

 

Gear Acquisition Syndrome

 

???

http://sfyraki.blogspot.com/ - Tom Still Waits
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενάντια στην δική σας υπερβολή νομίζω στις αγορές

 

δεν τα αγοραζουμε,μας τα ΧΑΡΙΖΟΥΝ γιατι ειμαστε γνωστοι super stars.... :lol: (στη ΛΑΠΩΝΙΑ)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
ενάντια στην δική σας υπερβολή νομίζω στις αγορές

 

δεν τα αγοραζουμε' date='μας τα ΧΑΡΙΖΟΥΝ γιατι ειμαστε γνωστοι super stars.... :lol: (στη ΛΑΠΩΝΙΑ)[/quote']

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ρε' date=' είπαμε, μια υπερβολή έκανα ενάντια στην δική σας υπερβολή νομίζω στις αγορές. Πώς το είπαμε;;

 

Gear Acquisition Syndrome

 

???[/quote']

 

prang είσαι μικρός. σε 20 χρόνια απο τώρα , πιθανόν, η δικιά σου λίστα να είναι πολύ μεγαλύτερη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα μου λετε και θα με βαλεις στα εξοδα παλι ...

 

ε μα ... τόσα κιθαρόνια, σε έναν ενισχυτή??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να σας φτάσω με το καλό κάποια στιγμή;;

 

Δεν νομίζω, θα έχω φάει τα λεφτά μου σε CD και βιβλία. Με βλέπω να μένω με το Yamaha MM6 (που ΘΑ πάρω) για κάμποσο καιρό ακόμα..

 

Ή όχι;; έ;;

http://sfyraki.blogspot.com/ - Tom Still Waits
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκει να ξερουμε που σπρωχνουμε τα λεφτα μας....

εγω 1,5-2 χρονια παιζω και εχω δωσει περι τα 2,5 χιλιαρικα....αλλα απλως περναω ωρες με τις κιθαρες μου και γλιτωνω λεφτα απο καφεδες, σινεμα, ποτα, πραγματα για τους υπολογιστες (καμια 10αρια!!!) ....δν λεω να γινουμε αντικοινωνικοι αλλα ενα jamαρισμα στο σπιτι με φιλους εμενα μου δινει περισσοτερα απο μια φραπεδια(οχι οτι πινω και ποτε φραπε αλλα λεεεεεεεεμε τωρα)

οποτε αρκει να ξερουμε που τα ξοδευουμε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ο αδερφός μου είπε ότι του ζήτησαν για λάστιχα στο megane, 750 ευρώ :lol: :lol: :lol: :lol: αμα προσθέσεις 2 προβόλια μιά εξάτμηση και ένα navigator (δηλαδή παλιά πως βρίσκαμε δρόμους?? χανόμασταν?? :lol: :lol: ) είναι ίσον

μια Αμερικάνα στρατ και ένας ενισχυτής λάμπα (που θα σου μείνουν) ενώ λάστιχα καινούργιο navigator και άλλα προβόλια θα ξαναπάρεις!!!

Αλλά και από την άλλη άμα μιλήσω και γω για gear μάματα...... τουλάχιστον το βλέπω ότι πιάνουν τόπο και δεν είναι στο δρόμο.... στη θάλασσα κλπ κλπ κλπ....

Και σαφώς αλλιώς είναι τζαμαρισματάκια σπίτι - στούντιο με τους κολλητούς παρά 500 ευρώ συμμετοχής για ράφτινγκ ή ιστιοπλοία για ένα Σ.Κ :lol: :lol: :lol:

Από την άλλη έχει και τα καλά του το gear μπορείς να το μεταπωλείς να αγοράζεις κάτι άλλο... το ράφτινγ όμως με τι θα το ανταλλάξεις?? :lol: :lol: :lol: :lol:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου