Προς το περιεχόμενο

Gear List


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεέ μου' date=' το μισώ αυτό το θρεντ.[/quote']

Εμ,σκέψου εγώ, που για να γεμίσω λίγο τη σελίδα έχωσα μέσα και τα καλώδια :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλήκρα

 

1. Yamaha Clavinova CVP-201

 

2. Yamaha MM6

 

Κιθάρες:

 

1. Χειροποιήτη από τον Jimmy, με wheeler μπράτσο και EMG-81 active μαγνήτες (ναι αυτοί που δεν βουίζουν)

 

2. Ακουστική Yamaha FG-410A

 

3. Customαρισμένη απο μένα Yamaha ERG-121 (ναι ναι η κλασική μαύρη κιθάρα του νάκα) την έχω κάνει με σκαφτά τάστα (scalloped neck αλα malmsteen) + σκαψιμο για Floyd Rose Tremolo + καλωδίωση απο μπροστά + καινούρια ηλεκτρονικα και καταργηση του μεσαίου (μονού) μαγνήτη γιατι βούιζε.

 

Μπάσο:

 

Ealand (ό,τι ξέρετε ξέρω γι αυτο το μπάσο) το βρήκα 100 ευρώ στην χρυσή ευκαιρία και το πηρα.

 

Κονσόλες:

 

1. Behringer Europack UB1024-PRO

2. Yamaha MG10/12

 

Μονιτορ:

 

Alesis M1 Active MK2

 

Controllers

2x Behringer BCF-2000 (δεν τα πολυχρησιμοποιώ και θα πουληθούν εν καιρώ)

 

Ηχεία multimedia

Creative Inspire 2.1 (να ξυπνώ τους γειτόνους με το woofer)

 

PC

AMD Athlon 3000+

Albatron K8X800 PRO2

RAM 1GB

1x 400GB HDD

+ 3x 80GB

 

Κάρτα ήχου: M-Audio Delta Audiophile.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοκινητο:

Ντατσουν Κοκκινο(ναι αυτο με τα καρπουζια). Βινταζ του 70', ρελικ, καστομαρισμενο με χαμαιλια στον καθρευτη και ασορτι Πουκαμισια φλοραλ λιμιτεντ εντισιο.

Ηχοσυστημα:

2 κορνες EMI βινταζ, αλνικο για να μην σπαει με το βολιουμ και ενα Shure 58 beta.

Μπαμπουουουουου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες να μας πείς τι μεγάφωνο έχεις στην οροφή για έξοδο. Δεν θέλω να το "ρίξεις" το shure. Θελω κάτι ποιοτικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποοο ρε φιλε, το πηγα για fas tuning και δε μου παν τιποτα για το μεγαφωνο, θα ρωτησω αυριο, και θα ποσταρω και μερικα κλιπακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποοο ρε φιλε' date=' το πηγα για fas tuning και δε μου παν τιποτα για το μεγαφωνο, θα ρωτησω αυριο, και θα ποσταρω και μερικα κλιπακια.[/quote']

 

ανυπομονω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς Rover:

 

¶στα, μέσα σε τέσσερα χρόνια (2003-2007) έβγαλα το άχτι μου, γιατί όταν είσαι μικρός και απένταρος-συντηρούμενος από γονείς, σίγουρα δεν βγαίνουν αυτά. Η μόνη κιθάρα που πήρα νωρίτερα είναι η Sambora (1995), για την οποία έκανα μήνες οικονομίες από χαρτζηλίκια κτλ.

 

Πάντως σίγουρα θα αγόραζα αυτοκίνητο (και ακριβό μάλιστα) με τα λεφτά που έχω δώσει για τις κιθάρες μου. Αλλά είπαμε, κάποιοι έχουν τρέλα τα αυτοκίνητα, κάποιοι το τζόγο, κάποιοι τις γυναίκες, και κάποιοι τη μουσική και τα συμπράγκαλά της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς Rover:

 

Αλλά είπαμε' date=' κάποιοι έχουν τρέλα τα αυτοκίνητα, κάποιοι το τζόγο, κάποιοι τις γυναίκες, και κάποιοι τη μουσική και τα συμπράγκαλά της...[/quote']

 

Και κάποιοι όλα μαζί ... δυστυχώς :lol:

ALOHAAAAAAAAAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεέ μου' date=' το μισώ αυτό το θρεντ.[/quote']

 

Και αυτό και όλα τα συναφή "με τι παίζουμε", "gear list" κλπ. Xαίρομαι που το πήρατε στην πλάκα γιατί ένα ποσοστό αυτού που είπα πήγαινε όντως για πλάκα. Όχι όμως το 100%...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου