Προς το περιεχόμενο

u2 live


whiteNoise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

bloody_sunday καλα δεν το αναλησαμε και τοσο πολυ ;D

ηταν περισσοτερο εκφραση συναισθηματων :)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  Συμφωνώ με τον white Noize! Γιατί όποιος μέσα σε αυτό το φόρουμ εκφράσει τα συναισθήματά του ξέρει πως μετά θα επακολουθήσει αντιπαράθεση? Ρε παιδιά...χαλαρώστε :)

 

 

Παρεπιπτόντως οι U2 δεν μου αρέσουν καθόλου, αλλά δεν με πειράζει που κάποιος άλλος τους έχει για θεούς... κ για να λέμε κ του στραβού το δίκιο, όντως είναι ένα τεράστιο όνομα εδώ κ χρόνια! Στο θέμα μας παιδιά......U2 LIVE

Remember...relativity...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Συμφωνώ με τον white Noize! Γιατί όποιος μέσα σε αυτό το φόρουμ εκφράσει τα συναισθήματά του ξέρει πως μετά θα επακολουθήσει αντιπαράθεση? Ρε παιδιά...χαλαρώστε :)

 

Δεν βλέπω κάποια αντιπαράθεση... να το θέσω αλλιώς: θα προτιμούσατε να διαφωνήσω με τα παιδιά γράφοντας "ΕΛΕΟΣ" ή εξηγώντας προσεκτικά μερικά πράγματα που πιστεύω;  :)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το live.το έχω δεί.ο ήχος του edge περνά απο χιλια δυο πράγματα πριν τους vox.έχει απίστευτα μεγάλο equipment system.πρέπει να έχει κοντρα με τον gilmour μάλλον!ωραίος ήχος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι u2 live...οσοι δν εχουν κατι να πουνε κατι πανω στο θεμα ας το προσπερασουνε να τελειωνουμε με τα flames επιτελους σε καθε θεμα....

 

Πολύ καλό το live.το έχω δεί.ο ήχος του edge περνά απο χιλια δυο πράγματα πριν τους vox.έχει απίστευτα μεγάλο equipment system.πρέπει να έχει κοντρα με τον gilmour μάλλον!ωραίος ήχος!

 

και εγω αυτο νομιζα, οτι ο ηχος του κανει κ**οτουμπες πριν περασει απο τον ενισχυτη με ολα αυτα μπροστα του, αλλα τελικα σε καθε κομματι ειναι πολυ περιορισμενα αυτα που χρησιμοποιει...αλλα εχει τοση μεγαλη ποικιλια ηχων οποτε και στα λαιβ ειναι αναγκασμενος να κουβαλαει πολυ πραγμα για πολλα και διαφορετικα set ηχων...

αν ξερει καποιος συγκεκριμενα πραγματα για το gear του edge ας μας πει(αλλα συγκεκριμενα...δλδ απο συνεντευξεις του και τετοια, γιατι γενικα κυκλοφορει πολυ ραδιο-αρβυλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμμια αρβυλα,τα παντα τα βρισκεις με ενα απλο search

 

 

(δες ολη τη σειρα) ;)

 

και εδω εχει πραμα..

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι οι U2 είναι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ συγκρότημα από όλες τις απόψεις, που όμως την τελευταία δεκαετία έχει μεγαλώσει μόνο εμπορικά και ελάχιστα "καλλιτεχνικά".

 

Κατά τ' άλλα, τους είμαι... ευγνώμων για κάποιους δίσκους.

Αυτόν τον Bono ρε παιδιά όμως δεν τον χώνεψα ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι οι U2 είναι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ συγκρότημα από όλες τις απόψεις, που όμως την τελευταία δεκαετία έχει μεγαλώσει μόνο εμπορικά και ελάχιστα "καλλιτεχνικά".

 

Κατά τ' άλλα, τους είμαι... ευγνώμων για κάποιους δίσκους.

Αυτόν τον Bono ρε παιδιά όμως δεν τον χώνεψα ποτέ...

ποιος τον χωνευει??για σφαλιαρες ειναι το υφακι του....αμα ειναι να φοραω γυαλι και δερματινο μπουφαν που κανουν 5 χιλιαρικα και να πηγαινω στην αφρικη και να λεω: " πεινατε , εεεε????" ειμαι για χαστουκια...αλλα καλλιτεχνικα εμενα μου αρεσει....

 

@sf: thanx...παντως οντως τελικα δν εχει πολλα στα ποδια του οπως ειπα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου