Προς το περιεχόμενο

u2 live


whiteNoise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι U2 δεν πρόκειται να είναι η μεγαλύτερη μπάντα στον πλανήτη! ??? ??? ::) ήμαρτον! μην παρασυρόμαστε ρε παιδιά...

ούτε για ανέκδοτο δεν ισχύει αυτό...από τις μεγαλύτερες ναι..αλλά με τίποτα η μεγαλύτερη... ::)

 

για τωρα νομιζω οτι μιλανε τα παιδια....εννοηται πως δεν ειναι η μεγαλυτερη ever... ;)

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οι U2 δεν πρόκειται να είναι η μεγαλύτερη μπάντα στον πλανήτη! ??? ??? ::) ήμαρτον! μην παρασυρόμαστε ρε παιδιά...

ούτε για ανέκδοτο δεν ισχύει αυτό...από τις μεγαλύτερες ναι..αλλά με τίποτα η μεγαλύτερη... ::)

 

για τωρα νομιζω οτι μιλανε τα παιδια....εννοηται πως δεν ειναι η μεγαλυτερη ever... ;)

ΑΚΡΙΒΩΣ..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πιστεύω πως τους U2 μετά το achtung baby τους έχει παρει η κατηφορα.

zooropa,pop,all that you can't leave behind μου φαινονται πολύ μετρια.

 

ίσως ανεβηκαν οι προσδοκίες κατα πολύ με αυτό το δίσκο (εκπληκτικός).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράξτε με, αλλά εγώ ΠΟΤΕ δε θα καταλάβω γιατί αυτό το συγκρότημα θεωρείται όχι το καλύτερο της εποχής αλλά έστω και απλώς από τα καλύτερα. Ειδικά ο Bono μου φαίνεται μετριότατος. Μου φαίνονται ίσως το πιο ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ υπερτιμημένο συγκρότημα της ιστορίας...... Και τώρα κράξτε ελεύθερα!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράξτε με, αλλά εγώ ΠΟΤΕ δε θα καταλάβω γιατί αυτό το συγκρότημα θεωρείται όχι το καλύτερο της εποχής αλλά έστω και απλώς από τα καλύτερα. Ειδικά ο Bono μου φαίνεται μετριότατος. Μου φαίνονται ίσως το πιο ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ υπερτιμημένο συγκρότημα της ιστορίας...... Και τώρα κράξτε ελεύθερα!  ;D

 

πες τα ρε μενέλαε.. ::) 8).

αλλά εντάξει στο χώρο του Pop - Rock (περί αυτού πρόκειται ρε παιδιά..! ::)) είναι οι αρχηγοί...

δεν με ενδιαφέρει το είδος απλά κάνω την επισήμανση... ;)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράξτε με, αλλά εγώ ΠΟΤΕ δε θα καταλάβω γιατί αυτό το συγκρότημα θεωρείται όχι το καλύτερο της εποχής αλλά έστω και απλώς από τα καλύτερα. Ειδικά ο Bono μου φαίνεται μετριότατος. Μου φαίνονται ίσως το πιο ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ υπερτιμημένο συγκρότημα της ιστορίας...... Και τώρα κράξτε ελεύθερα!  ;D

 

πες τα ρε μενέλαε.. ::) 8).

αλλά εντάξει στο χώρο του Pop - Rock (περί αυτού πρόκειται ρε παιδιά..! ::)) είναι οι αρχηγοί...

δεν με ενδιαφέρει το είδος απλά κάνω την επισήμανση... ;)

Μα εμένα μου αρέσει, και πάλι τους βαριέμαι :-[ :-[ :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη μπάντα του πλανήτη ή το πιο ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ υπερτιμημένο συγκρότημα της ιστορίας;

 

Υπερβολικές και οι δύο απόψεις;; Μπααα... Και τώρα όλοι στα αναχώματα!!  ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως δεν χορταινω να βλεπω τον bono στην σκηνη(εγω και εκατομμυρια αλλοι εδω και 20 χρονια) ;)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσοι είπατε για μεγαλύτερη μπάντα τους U2 κλπ., από την μια πραγματικά σας εκτιμώ σαν μέλη, και όπως συνεπάγεται, και τη γνώμη σας.

 

Όμως από την άλλη, τι πάει να πει "η καλύτερη μπάντα του πλανήτη"; Ποιο αντίκρισμα έχει να ισχυρίζεται κάποιος ότι η τάδε ή η δείνα μπάντα έχει το προβάδισμα στην... παγκόσμια κυριαρχία (πόσο μάλλον όταν αυτή η μπάντα είναι πια το φάντασμα του πολύ παλιού καλού της εαυτού); Όλες οι συγκρίσεις του στυλ "του πλανήτη", όλων των εποχών" κλπ. με απωθούν βαθύτατα. Κάποιος παλιότερα είχε πει εδώ ότι συντελούν στην "ποδοσφαιροποίηση" των αχρείαστων συγκρίσεων στις τέχνες.

 

Kαι στο κάτω κάτω, ποια μέθοδος μέτρησης θα μας πει ότι η μια είναι "καλύτερη" από μια άλλη; Πχ. οι U2 είναι καλύτεροι από τους Μetallica, όπως λέμε ότι τα 44100Ηz/16bit είναι καλύτερα από τα 22050Ηz/8bit; Όχι βέβαια...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου