Προς το περιεχόμενο

Τα αποτελεσματα της υπερβολικής κατανάλωσης....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΙΘΑΡΩΝ στον συζυγικό βίο........ :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

tele_run.jpg

 

 

:lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:lol: Αυτή η φωτό μου προξενεί γέλια :D αλλά μου θυμίζει επίσης τα κόλπα που πρέπει να εμπνευστώ, και τα "πλαστά" τιμολόγια που πρέπει να παρουσιάσω στη κοπέλα μου(σύντομα σύζυγος), όταν φέρω καινούριο μωρό απο US. :?

Τι τραβάμε!!!!

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το στόμα της μάνας μου στο στόμα της κοπέλας μου πλέον... Πάλι καινούργιο μαραφέτι πείρες??? Τι θα το κάνεις αύτο?? Αφού κι αυτό έχει κουμπάκια και φωτάκια σαν όλα τ'άλλα!....

τι τραβάμε κι εμείς οι κωμώτριες 8O :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι, σας έχει πει ποτέ γκομενα: "έτσι και ακουμπήσει η πένα τη χορδή, εγώ φεύγω"

 

ήμουνα με την κιθάρα στα χέρια και ψευτοέπαιζα ενω μου μίλαγε, με μία μικρή πάυση.Όταν πηγα να ξαναρχίσω μου το πέταξε.Guess what... έφυγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παιδια οταν...εκανα ερωτα με την κοπελα μου,με το που τελειωναμε το βλεμμα μου επεφτε παντα στις κιθαρες μου και ηθελα παντα να παιζω αμεσως μετα(δεν κανω πλακα),ενω αυτη μετα ηθελε παντα αγκαλιτσες και φιλια για να νιωσει οπως μου ελεγε οτι την αγαπουσα πραγματικα και οτι δεν την ηθελα μονο γιαυτο...φυσικα εγω τα βαριεμαι αυτα και παντα εβαζε τα κλαματα μπροστα μου,λεγοντας μου οτι αν ξανακοιταξω τις κιθαρες ενω το κανουμε θα με χωρισει... τελικα χωρισαμε...8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Dave Weckl πάντως ήταν παρθένος μέχρι τα 26 του, καθώς ο ίδιος είπε διότι ήταν κλεισμένος συνέχεια σε ένα δωμάτιο και μελετούσε τύμπανα.... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ,ετσι εξηγείται και το μαλι λασπωτήρας (χαιτέος ακόμα και σημερα!) κριμα το παλικάρι :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι εξηγείται το παίξημο του, τι να κάνουμε πρέπει να θυσιάζουμε κάποια πράγματα. Βέβαια το γεγονός ότι έχει 4 παιδιά τώρα είναι άλλο θέμα.... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα χρειάζονται...μην τρελαθούμε....δεν λέω, μου έδωσε καταπληκτικές στιγμές η κιθαριστικη μου καριέρα(εδώ γελάτε... :D )αλλά και τα γκομενακια εχουν την γλύκα τους... 8) :oops:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτο δεν διαφωνουμε φιλε whitenoise αλλα μαλλον προτιμω τα...χρηματιζομενα γκομενακια που δεν θα μου τρωνε και πολλες ωρες απο την κιθαρα μου,απλα λιγο λεφτα απο την τσεπη μου που ετσι και αλλιως θα τα χαλασεις... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου