Προς το περιεχόμενο

Τα αποτελεσματα της υπερβολικής κατανάλωσης....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Πολύ αστείο το ανέκδοτο από το south park και ελπίζω να το λάβουν με το απαραίτητο χιούμορ και οι κυρίες της παρέας, που καλό θα ήταν να μας βοηθήσουν να μάθουμε αν ισχύει και το αντίθετο, με σκηνές ζηλοτυπίας με τη μουσική από τα αγόρια τους.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν και νομίζω οτι είχε συζητηθεί και σε άλλο topic παρόλα αυτά θα πω και εγώ το κομμάτι μου.¶ντε εντάξει να μην παιξεις κιθάρα καν'της αγκαλίτσες άλλα να γυρίσει και να πεί(εμμέσως βέβαια με τον τρόπο της)"Ή την μπάντα ή εμένα"είναι το πλέον ακραίο.Ευτυχώς δε μου συνέβηκε αλλά συνέβησε σε έναν φίλο μου που είναι αρραβωνιασμένος.Δεν μπόρω να φανταστώ σε ποσο δύσκολη θέση θα τον έφερε. :!:

 

Εμένα μου συνέβη στο παρελθόν και την παράτησα μετά άπο 6 χρόνια αρραβωνα :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματήστε τη κλάψα ... Ο μουσικός είτε είναι επαγγελματίας είτε ερασιτέχνης είναι μια πολύ ειδική περίπτωση ανθρώπου γιατί το αντικείμενο του όπως όλοι ξέρουμε απαιτεί πολλές ώρες ενασχόλησης.

Μην παραπονιέστε γιατί δεν σας καταλαβαίνουν οι γυναίκες σας , ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΑΥΤΕΣ που δεν έχουν τον ίδιο ενθουσιασμό με τη μουσική όσο εσείς ...

ΕΣΕΙΣ ΦΤΑΙΤΕ που επιλέξατε να είσαστε μαζί με κάποιον που τελικά δεν σας καταλαβαίνει όσο θα θέλατε ...

Όλοι ξέρουμε περιπτώσεις που κάποια γυναίκα και καλά "καταπίεσε" κάποιο μουσικό φίλο, αλλά στη πραγματικότητα κανένας δεν μας βάζει το πιστόλι στο κρόταφο για να παρατήσουμε τη μουσική και να ασχοληθούμε με εκείνες , ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ (όποτε το κάνουμε) και γουστάρουμε κιόλας ... ¶ρα μην πυροβολείτε τις γυναίκες , πυροβολήστε το πιανίστα που δεν έχει τα @@@@@@ κάνει αυτό που πραγματικά θέλει στη ζωή του ... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αγαπητέ dither συμφωνώ και επαυξάνω, καταθέτωντας όμως τα @@ της γυναίκας (αντί των δικών μου) που με κατάλαβε και με οδηγεί στα 39 μου μετά από τα 20 τόσα χρόνια μου στο μουσικό χώρο και αρκετές προκατόχους της στην καρδιά μου, στα ισόβια δεσμά του γάμου... :wink:

 

ΥΓ.Εμείς καλώς ή κακώς τα @@ τα έχουμε εκ γεννετής (άσχετα με το πως τα χρησιμοποιούμε), η όποια γυναίκα όμως πρέπει να "κοπιάσει" για να τα αποκτήσει και να μας ανεχτεί...Και βέβαια κανείς δεν μπορεί να την κατηγορήσει αν τελικά δεν έχει την διάθεση η τα κότσια να μαζοχιστεί παραπλευρως της ανίατης "τρέλλας" μας...

ΥΓ2.Περιττό να δηλώσω πόσο τυχερός αισθάνομαι που επιτέλους την βρήκα..

ΥΓ3.Ωχ ωχ...καλά κοριτσάκι μου..δεν έχεις φυσικά @@ ή τουλάχιστον δεν φαίνονται...δεν σ'είπα και τραβεστί..μην βαράς

ΥΓ4.Όπως καταλάβατε η Σοφία είδε το post...κλείνω εσπευσμένα για να δώσω τις απαραίτητες διευκρινίσεις προτού γίνουν τα κουφέτα ..κόλυβα..μπρρρ :?

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά... αλήθεια είναι ,(δηλώσεις dither & npap), το έχω δει στον κινηματογράφο!!!!

 

Χμμμμ κάνουμε και χιούμορ ? :D

Αφού παρακολουθείς κινηματογράφο θα σου απαντήσω με μια σκηνή από το Matrix 1 … :twisted:

 

Neo : I cant go back , cant I ?

Morpheus : No. But if you could … would you really want to ?

Morpheus : I feel I owe you an apology

Morpheus : We have a rule. we never free a mind once it’s reached a certain age.

Morpheus : It’s dangerous.The mind has trouble letting go.

Morpheus : I’ve seen it before , and I’m sorry. I did what I did because …had to.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αφού ο Νίκος μ΄έβαλε εν αγνοία μου στην κουβέντα σας και αφού διάβασα ότι έχετε γράψει, παίρνω το θάρρος να δώσω μια συμβουλή στους "καταπιεσμένους" απο εμάς τα τέρατα που δεν σας καταλαβαίνουμε...

Παίχτε στις γυναίκες σας το " Να μ΄αγαπάς " του Σιδηρόπουλου και αν σας πιστέψουν καλώς...αν όχι " Αντε γεια "...(Για να κρατήσω και γω την cinefile γραμμή) Σε μένα "έπιασε"..

Όσο για τις αγορές του απ΄την στιγμή που σέβεται πρώτα τις κοινές μας ανάκες και δεν υπερβαίνει κάποια όρια,δεν με απασχολούν..¶λλωστε καταναλώνει αρκετό χρόνο του ώστε να με βάλει στο 'κόλπο" και να χρησιμοποιώ τουλάχιστον τοn υπολογιστή του για δικά μου ενδιαφέροντα κανοντάς με μέρος του 'προβλήματος"...

Όπως μου είπε κι ο npap κάποτε (με κάτι τέτοια με ψήνει ο...) "η ζωή είναι τόσο όμορφη όσο της επιτρέπεις"...

Sorry για την παρέμβαση και "καλή τύχη μάγκες"

ΣΟΦΙΑ

 

ΥΓ.Αν θα μπορούσα να βοηθήσω κατά περίπτωση κάποιον απο εσάς έστω μιλώντας στην γυναίκα του, ευχαρίστως...Πάρτε το τελ απτον Νίκο κι άστε με να "καθαρίσω"..Ούτε η Δρούζα να μουνα..χε χε

ΥΓ2 Αν η ανάγκη μου ήταν τα "200 κυλοτάκια" που ανάφερε κάποιος σας,ο npap

θάχε λιγότερες κιθάρες (καλά τις 7 τι στο καλό τις θέλει?,ευτυχώς τις περισότερες τις είχε πριν τον γνωρίσω..) και γω κατάστημα εσωρούχων...

ΥΓ3 Α και για τις groupies που αναφέρθηκαν, κάποιος πρέπει να πληροφορήσει τις "πόντιες" πως οι "πόρνες" πληρώνονται...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200 κυλοτάκια & κινηματογράφος...

"Are you talkin' to me? Are you talkin' to me?" :x :x

 

Κατ' αρχην το χιούμορ (πάντα καλοπροαίρετο) δεν βλάπτει κανέναν, το αντίθετο θα έλεγα!! :wink: :)

Τώρα, αν κάποιος ενοχλείται "frankly my dear, i don't give a damn!"

 

Δεύτερον, μετά την παρέμβαση της Σοφίας, (καταλυτική & χρησιμότατη για τη συζήτηση), έχω σκοπό να κάνω το πείραμα "Μα μ' αγαπάς". :D

Πολύ ευχάριστη συμμετοχή, Σοφία!! Kάθε ευτυχία παιδιά!! :D

 

...και κάτι για τους φανατικούς του Matrix

 

MORPHEUS: "This is your last chance. After this, there is no going back. You take the blue pill and the story ends. You wake in your bed and you believe whatever you want to believe......

....You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit hole goes".

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου