Προς το περιεχόμενο

Twister


kilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το όνομα του κομματιού είναι φυσικά "Twister" και είναι σε ενα καινούργιο άλμπουμ που ετοιμάζω για τα στοιχεία της φύσης που ονομάζεται "The Tide". Είναι φυσικά ημιτελές και θα ήθελα να το κάνω ακόμα πιο άγριο.

 

http://rapidshare.com/files/92801484/TWISTER_.mp3.html

 

 

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ναι !!! Πιο άγριο θα ήταν ότι πρέπει !!! ϊσως λίγο distortion και λίγο πιο κοφτά οι νότες στο guitar-like synth? Ανυπομονώ να το ακούσω ολόκληρο !!!!

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τα καλά σου λόγια , σκέφτομαι να βγάλω την φτηνιάρικη κιθάρ και να βάλω ένα πιο ζουμερο Lead προς το τέλος. Για την ώρα όμως θα αργήσω να ασχοληθώ γιατι ασχολούμαι με άλλο κομμάτι το οποίο θα ανεβάσω για να το ακουσετε .

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το arp που παίζει είναι αρκετά καλό για βάση. Αν το παραμορφώσεις λίγο (ίσως με κανά bit reduction να γρετζάρει λίγο; ), βάλεις και βροντερή (και γιατί όχι παραμορφωμένη; ) μπότα και κανά ξεγυρισμένο leadακι θα είναι μια χαρά!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεσα να βρω πως λειτουργει για να το ακουσω.

 

Ορίστε για να μην παιδεύεσαι , το επισύναψα.

 

boykas  προς τα εκει που λες το βλέπω να πηγαίνει το κομμάτι.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει ωραιο συγχρονο ρυθμο.Αλλα η ηλ.κιθαρα δεν μ'αρεσε δεν ταιριαζει ο ηχος της οπως ειπε και ο μπουκας ενα καλο lead αν θα βαλεις που οπως ξερω εχει  καλα leads το motif.Επισης το snare νομιζω οτι δεν ταιριαζει στο σημειο που ακουγεται μονο του.Πιστευω με λιγες αλλαγες οτι θα γινει πολυ καλο.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει ωραιο συγχρονο ρυθμο.Αλλα η ηλ.κιθαρα δεν μ'αρεσε δεν ταιριαζει ο ηχος της οπως ειπε και ο μπουκας ενα καλο lead αν θα βαλεις που οπως ξερω εχει  καλα leads το motif.Επισης το snare νομιζω οτι δεν ταιριαζει στο σημειο που ακουγεται μονο του.Πιστευω με λιγες αλλαγες οτι θα γινει πολυ καλο.

 

ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές , πολυ χρήσιμες και επιβεβαιώνουν αυτά που είχα κατα νου.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο μια παρατηρηση.

Καπου κοντα στα 0.25εως 0.32 μου βαζεις ενα ωραιο ρυθμο,αλλα το κρατας πολυ λιγο.Πιστευω αν το εβαζες σε ολο το κομματι, θα ανεβαινε πολυ.

Σε γενικες γραμμες, συμφωνω και με τις επισημανσεις των αλλων παιδιων.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεσα να βρω πως λειτουργει για να το ακουσω.

 

 

 

είμαι αναλφάβητος και γω. προσπαθώ εδώ και 10 λεπτά και δεν μπορώ να το κατεβάσω. ούξου άσχετε. ρίξτε βοήθεια

 

οχ τι μ@λ@κ)@. τώρα είδα ότι το έχεις επισυνάψει.οκ άκυρο

 

λοιπόν κατάφερα και το άκουσα. εάν και δεν το έχω καθόλου μα καθόλου το είδος και δεν δικαιούμαι να μιλάω έχω ένα σχόλιο. μου λείπει ο συνθετικός ειρμός.χμμμ πολύ διαννοουμενίστικο ( του κ*λου) αυτό που είπα;;; τέλος πάντων μου λείπει το  χτίσιμο: έχω αρχή, αλλά μέση και τέλος;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου