Προς το περιεχόμενο

Πόσες ώρες μπορεί να παίζει κάποιος;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ερώτημα μου είναι απλό και αναρωτιόμουν όταν παιρνουμε καινορια κιθαρα πόσες ώρες σπαταλάμε πάνω της σερι;;; :P

 

Αλλα αν υπάρχει και σερί μη καινούριας που αποτελεί προσωπικό ρεκόρ ας επισημοποιηθεί!!!! :) ;)

 

Το δικό μου προσωπικό το θεωρό μικρό σε σχεση με πολλά και είναι 8 ώρες στην πρωτη μου!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παλιές καλές εποχές που πρωτοξεκίνησα πέραν του καθημερινού δίωρου, είχα χτυπήσει και δυο τρια εξάωρα :D

 

Τώρα το μέγιστο που μπορεί να συμβεί είναι μια δυο τρίωρες πρόβες πότε πότε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ειναι να υπαρχουν μετρα πανω σε τετοια δραστηριοτητα. Λογοι υγειας και φθορες στα χερια ειναι πιθανον να συμβουν απο εκει που δεν το περιμενεις.Καλο λοιπον ειναι να φτιαξεις ενα προγραμμα με το οποιο και θα παιζεις και θα ξεκουραζεσαι αλλα προπαντων θα προετοιμαζεσαι για να παιξεις.

Με προσοχη και μετρο. Στα 15 μου μελετουσα 6 ωρες καθημερινα μεχρι το πτυχιο.Μετα μελετουσα 3-4 ωρες μερα παρα μερα.Τρομαξα στην αλλαγη ομως..διοτι τα χερια μου στην αρχη ειχαν μαθει σε αυτην δραστηριοτητα και ηταν συνεχως σε ενταση.

 

Υ.Γ. τωρα δεν μελεταω.Γιατι εγινα ιδιωτικος Υπαλληλος....και ησυχασα.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει τύχει να κάνω σερί μια δίωρη, μια τρίωρη και μετά άλλη μια τρίωρη ή να κάνω πρόβα τρίωρη και να φύγουμε όλοι μαζί να πάμε για soundcheck γιατί μετά από 3 ώρες παίζαμε.

Need.More.Fuzz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος μου είπε οτι χτυπούσε δωδεκάωρα πάιζοντας συνεχεια σε τεχνική θέση...Μα είναι δυνατόν;;; :o

 

Τώρα τα δαχτυλά του ειναι body builders!!!

χαχαχα

 

Και οι Chris Broderick και jeff Loomis αναφέρουν κάτι δεκαπεντάωρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου