Προς το περιεχόμενο

Πόσες ώρες μπορεί να παίζει κάποιος;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιζει να εχω πλησιασει και το 6 ωρο η να το εχω περασει κιολας(στα πρωτα χρονια ηλεκτρικης 97 - 98),το μονο σιγουρο ειναι οτι οταν οι αλλοι κανονιζαν για καφε και γκομενακια εγω μελετουσα επι ωρες η επαιζα κανενα κοματι maiden ξανα και ξανα και στα Τεtοι@ μου..

 

by the way πιο πολυ ωρα πλεον μου παιρνει να γραψω/στησω κατι παρα να παιζω.. ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εε το θέμα το εβαλα ως χιουμοριστικό....Ολοι ζηλέυουμε τους παικταραδες και θα θέλαμε να παιζαμε με τις ώρες και να περνουσαμε τέλεια αλλά έχουμε και δουλειές....Αλλα αυτό το θέμα δεν έχει να κάνει με την απόδωση κανενός παρα μόνο με τιν πόρωση μας!!!!!Γιαυτό δεν ρωτάει και το τι παίζει ο καθένας....μπορεί άλλος να παίζει τα τρελά του και αλλος την ξεκουρδιστή του για τις ίδιες ώρες, η ίδια πόρωση είναι!!!

Και εξάλλου δεν έχουν όλοι την οικονομική δυνατότητα να πηγαίνουν σε ώδεια και δασκάλους....εγώ στα 25 απόκτησα αυτη την δυναντότητα....και με θεωρώ τυχερο... :P ::) ??? 8) ;D >:( :D ;) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθημερινό 3ωρο τα βράδια, το οποίο εξαρτώμενο πάντα από το πόσο κουράστηκα όλη την μέρα,μπορεί να χτυπήσει και 6ωρο XD

22.00 - 04.00 (ναι,το πρωί...τι να κάνω,δουλεύω χ09ααχ900α9χ09αχ)

(και ναι,έχει συμβεί πολλές,πολλές φορές...ευτυχώς ή δυστυχώς ^^)

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω ο συμφορουμιτης που ανοιξε το θεμα να αναφεροταν σε ωρες εξασκησης.. θα το εγραφε πιστευω κ στην περιγραφη η και στον τιτλο..

Ανεφερε απλα ποσες ωρες μπορει να παιξει καποιος γενικα.. κ αναφερεται για το ποσες ωρες παιζει καποιος πανω στην κ---α του που αγορασε καινουρια κιθαρα! κ γω 15 ωρες που ανεφερα κα....ενος ημουν κ επαιζα οτι γουσταρα, κ καμια ασκηση. Οποτε γιατι να ειναι ακυρο το θεμα? δεν πιστευω πως προσβαλει η παρερμηνευει πραγματα η κ να προτρεπει καποιον να παιζει πολλες ωρες εξασκουμενος ωστε να γινει καλυτερος. με τους οποιοσδηποτε κινδυνους που αυτο ισως επιφερει

 

EDIT: με προλαβε o thread starter! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Κι επειδη τετοιες κουβεντες μπορουν να παρασυρουν διαφορους που τις διαβαζουν(ιδιως πιο νεαρα παιδια) σε δυσαρεστες καταστασεις,απο απογοητευση - ζηλεια και απομονωση(και καλα λογω "μελετης)μεχρι (καθολου δυσκολα)ΣΟΒΑΡΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ.....

 

  Γι αυτους τους λογους συγχωρεστε με,αλλα πιστευω οτι το παρον thread δεν εχει λογο υπαρξης.

Χαλάρωσε,αυτό το thread έχει μια χιουμοριστική νότα που υποδηλώνει εμμέσως  την αγάπη που έχει ο καθένας για τη μουσική και για το όργανο ή τα όργανα που έχει επιλέξει να παίζει.Και δε νομίζω μεγάλα παιδιά να παρασυρθούν και να βλάψουν την υγεία τους παίζοντας ακατάπαυστα κάποιο όργανο,παρασυρώμενοι απο κάποιους άλλους.

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να ρωτήσουμε και τους μπουζουκτζήδες που έχουνε γίνει μαλλιά-κουβάρια στο διπλανό θρεντ.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D και ολες ολες 3-4 χορδες...και γινεται το ελα να δεις....

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω παίξει ποτέ πάνω απο 3 ώρες συνεχόμενα...παίζει ρόλο βέβαια και το οτι όταν παίζω, πίνω, οπότε μετά απο 3 ώρες πιώμα... είμαι λίγο κάπως... ;D ;D ;D

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου