Προς το περιεχόμενο

πως μπορουμε να προωθησουμε την μουσικη μας?


music14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας ειμαι καινουργιος στο noiz κια θελω να πω οτι κανετε πολυ καλη δουλεια,θα ηθελα την βοηθεια σας γραφω ηλεκτρονικη μουσικη και θελω να την προωθησω ωστε να παρω σχολια για αυτο που εχω γραψει και να κανω την μουσικη μου γνωστη θα ηθελα να μου προτεινετε τροπους προωθησεις η καποια site που κανουν αυτη την δουλεια  ευχαριστω εκ των προτερων οσους απαντησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ξέρω κάποιο site αποκλειστικά για ηλεκτρονική μουσική, αλλά γενικότερα μπορείς να την ψάξεις με τα: myspace,bandcamp,soundcloud.

Το θέμα έχει συζητηθεί πολλές φορές στο noiz, οπότε, αν θέλεις, ξεκίνησε από εδώ:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=183063.0

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ανεβασε και τιποτα στο YouTube, ολοι και ολα απο κει περνανε πλεον.

 

+ 1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Για προβολή στο ευρύ κοινό ξεκίνα από τα παραπάνω σάιτ που προτάθηκαν. Παρά τον παγκόσμιο ανταγωνισμό (που σου δίνει και την πραγματική εικόνα της κατάστασης) εκεί έχεις τη δυνατότητα να αναπτύξεις μια σοβαρή βάση με φαν της μουσικής σου.

 

Για να συζητήσεις τη μουσική σου σε τεχνικό επίπεδο με άλλους μουσικούς και ηχολήπτες... εδώ. Στα Clips.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου