Προς το περιεχόμενο

Το Noiz.gr στο Thomann


jmone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μόνη λύση είναι να πάω να αγοράσω μια gibson με P90, να την βγάλω sexy φωτογραφίες και να βάλω και clips...

 

Έτσι ... για να συζητήσουμε τίποτα ενδιαφέρον και να σταματήσουμε να διυλίζουμε τον κώνωπα.  :D

 

Ωραία ιδέα!  8)

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

... και μακαρι στην σελιδα αυτη να ειχε 10 banners τρεχοντας 10 παρομοια affiliated programs και ετσι να ειχαμε μια σελιδα με banners που οδηγουν στα e-shop του Θωμα, του Musicstore, του guitar playback, της warmoth, του Νακα κλπ και αν ηταν να αγορασουμε κατι να το καναμε μεσω αυτου του link....

+1 σε αυτά που γράφει ο Evris. Έτσι πρέπει να γίνει.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πιστεύω ότι το noiz θα πρέπει να βγάζει όσα για να συντηρείται. Η αυξανόμενη διαφήμιση πέρα από αυτό, ίσως οδηγήσει σε αλληλοεξαρτώμενες σχέσεις με κατασκευαστές και μαγαζιά και δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό.  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ούτε κι εμένα μ' άρεσαν αυτά που με κατηγορούν κάθε τόσο χωρίς ίχνος συνείδησης...

Η αλήθεια είναι ότι το προνόμιο της προσβολής έχει παγιωθεί να είναι μονόδρομο και με κατεύθυνση τη διαχείριση αλλά και όσους τολμούν να εκτίθενται με τη δουλειά τους.

Να με συγχωρέσετε. Παρασύρθηκα.

Να διευκρινίσω ότι τα παραπάνω σχόλια μου παρά τον πληθυντικό, αφορούν τους λιγότερους από 5 που φροντίζουν να θίγουν το Noiz και κατά συνέπεια τους συμβάλλοντες και συμμετέχοντες και να δημιουργούν ένταση τελευταία. Δεν θα συνεχιστεί όμως.

Η επόμενη προσβολή θα αντιμετωπιστεί διαφορετικά.

Ευχαριστώ όλους εσάς που δείχνετε την υποστήριξη σας στην προσπάθεια.

Βοηθάει αφάνταστα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μόνη λύση είναι να πάω να αγοράσω μια gibson με P90, να την βγάλω sexy φωτογραφίες και να βάλω και clips...

 

Πφ ακόμη περιμένω! Λόγια του αέρα ίσως;  :D :D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχω κανει δυο παραγγελιες τον τελευταιο καιρο απο τον Θωμα, στα 1000 ευρω συνολο. Και 5 τοις χιλιοις να ανταμοιβει τους link partners, πολυ ωραια θα μου φαινοταν να απαλυνω κατα 5 ευρω την συντηρηση του site απο την πολυθρονα μου χωρις να κουραστω η να εχω εξτρα εξοδα... Και τον Θωμα τον αγαπω (οσο ειναι φτηνος κλπ) και το noiz (οσο βρισκω πραγματα κλπ) και νομιζω οτι ειναι just fair κατι τετοιο. Και φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος που παραγγελνει απο Θωμα και που συμπαθει και το noiz...

 

Ενεργοποιησε το banner λοιπον ΤΩΡΑ!

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.................................

(Όχι τον κώνωπα του vrass... αυτόν ήδη τον πάταξα :) )

 

 

Δεν είναι κόνωπας. Είναι μυγάκι και κάνει Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον απλά μπορώ να πω ότι ο θωμας χρησιμεύει περισσότερο σαν online κατάλογος, ώστε να δείχνουμε αμέσως για το τι πράμα μιλάμε.

 

Εμένα από την άλλη μου τη σπάει που πλέον υπάρχουν άτομα που παίρνουν ως δεδομένο το γεγονός ότι στην Ελλάδα θα είναι ακριβότερα και κράζουν αέρα πατέρα. Ευτυχώς που τον τελευταίο καιρό εμφανίστηκαν παραδείγματα και στον ελληνικό χώρο που έκαναν κι εμένα να αναθεωρήσω!!!! (απλά θέλει λίγο ψάξιμο).

Αυτό με πειράζει περισσότερο από την όποια τυχόν αμφισβήτηση  ;)

 

Δεν θα μπορούσα να μην σχολιάσω αυτό το σημείο:

 

Aπλά δείτε στο γνωστό ηλεκτρονικό κατάστημα πόσο έχει η κιθάρα parker p-42 και μετά κοιτάξτε στον γνωστό αντιπρόσωπο/εισαγωγέα/whatever της parker στην Ελλάδα, τίμη που έχει βάλει. Έμεινα με το στόμα ανοιχτό!Μακάρι να είναι η αρχή μιας νέας εποχής για τις τιμές εν Ελλάδι.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε κι εμένα μ' άρεσαν αυτά που με κατηγορούν κάθε τόσο χωρίς ίχνος συνείδησης...

Η αλήθεια είναι ότι το προνόμιο της προσβολής έχει παγιωθεί να είναι μονόδρομο και με κατεύθυνση τη διαχείριση αλλά και όσους τολμούν να εκτίθενται με τη δουλειά τους.

Να με συγχωρέσετε. Παρασύρθηκα.

Να διευκρινίσω ότι τα παραπάνω σχόλια μου παρά τον πληθυντικό, αφορούν τους λιγότερους από 5 που φροντίζουν να θίγουν το Noiz και κατά συνέπεια τους συμβάλλοντες και συμμετέχοντες και να δημιουργούν ένταση τελευταία. Δεν θα συνεχιστεί όμως.

Η επόμενη προσβολή θα αντιμετωπιστεί διαφορετικά.

Ευχαριστώ όλους εσάς που δείχνετε την υποστήριξη σας στην προσπάθεια.

Βοηθάει αφάνταστα.

 

Για όνομα... Πως αλλιώς θα συντηρηθει το site. Και απο την προσωπική μου πείρα με τα sites, πιστεύω οτι ο χρόνος που σπαταλάει κάποιος για την δημιουργία και συντήρηση τους ποτέ δεν ξεπληρώνεται στο 100%. Το καλό με αυτο το thread ειναι οτι έμαθα πως μπορώ να συνεισφέρω στο noiz. Πάντα στο τομαν μέσω των links του noiz!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου