Προς το περιεχόμενο

Το Noiz.gr στο Thomann


jmone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενημερώνω ότι ο yameth νοσηλεύεται στο αιγηνίτειο με αυτοκτονικό προϊδεασμό. Θα απαντήσει αμέσως μόλις οι αρμόδιοι του δώσουν εξιτήριο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Παρακαλώ να μαζεύετε τις αποξείξεις* από thomann και να μου τις στέλνετε γιατί κάθε 1000 Ευρώ έχει ένα πόντο κάρμα.

 

 

* γνήσιες ή επικυρωμένες φωτοτυπίες

 

 

 

 

 

Βρε συ jmone... δεν τρέχει τίποτα.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες κανείς από το περιβάλλον Yameth δεν γνωρίζει τον κομιστή του DVD που καταγράφει τη συνομιλία Yameth- G. Angelopoulos, όπου φέρεται να καταγράφεται πρόταση απ'ευθείας ανάθεσης αξιώματος moderator (εκτός ΑΣΕΠ φυσικά) στον Έλληνα υπάλληλο του Thomann.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω ρε παίδες αλλά πολύ παράξενο το όλο σκηνικό οκ πείτε ότι έκανα λάθος

αλλά πολύ παράξενο μου κάθετε όσο για το αν θέλω να πλήξω το noiz εντάξει είναι για γέλια

αυτό γιατί:

 

1) σιγά μην αλλάξει κάτι σε ένα φόρα με τόσα άτομα από έναν τρελό (εγώ είμαι αυτός)

 

2) και εμένα με βοήθησε όπως πολλούς άλλους (ειδικά στο θέμα πειρατείας και ξύλων  ;D  )

 

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

.....

2) και εμένα με βοήθησε όπως πολλούς άλλους (ειδικά στο θέμα πειρατείας και ξύλων  ;D  )

 

 

Και επίσης στο θέμα "ποιά χρεωστική κάρτα για thomann"  ;D

 

(Για να μην ξεχνιόμαστε  :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά τι απορία. Σαν το άλλο thread με τα δελτία τύπου. Εφόσον υπάρχει η απορία, ας γίνει μια επικοινωνία με τον admin μέσω pm για διασαφήνιση. Αν ανοίγεται topic, συνεπάγεται ότι υπάρχει υποψία έως καχυποψία για το ποιόν των ιθυνόντων, και το οποίο είναι εξαιρετικά προσβλητικό εάν δεν υπάρχουν βάσιμα στοιχεία που να αποδεικνύουν την υποψία. Δεν κρύβουν τίποτα οι άνθρωποι, το affiliation είναι κάτι ξεκάθαρο και διαφανές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να το αφήσω ασχολίαστο...

 

Γιατι;

Μια απορια ειχε το παιδι.... Δεν μπορει να εχει και απαντηση;

 

Ελεος..... ::)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αφού επιμένετε καλόβουλοι φίλοι μου να σας εξηγήσω.

 

Ο Thomann έχει ένα referal πρόγραμμα.

Διάβασε μόνος σου εκεί που το βρήκες να δεις τι προτείνει. Δεν είναι μυστικό.

 

Πριν πολλά χρόνια που κανένα ελληνικό κατάστημα δεν ενδιαφερόταν να υποστηρίξει ένα φόρουμ στο ίντερνετ και μου έκλειναν τη πόρτα στη μούρη, έκανα μια απλή αίτηση. Και μπήκε το link του Noiz εκεί.

Είναι μια συνεργασία διαφήμισης ανοιχτή σε οποιοδήποτε site με ικανό κοινό.

Πρέπει να προβάλεις το διαφημιστικό banner του Thomann και όσα κλικ καταλήξουν σε αγορές από αυτό το banner, θα του αποδοθεί ένα πολύ μικρό ποσοστό.

 

Είδατε πουθενα τέτοιο banner; ΟΧΙ.

Δεν είναι ενεργοποιημένο.

 

Εχω δει σε άλλα ελληνικά όμως.Και καλά κάνουν.

Τίποτα το μεμπτό.

 

Διαβάστε τα ποστ μου. Scripta manet.

Παραμένουν όλα δημοσιευμένα για να δουν οι κακεντρεχείς πότε πρότεινα κάτι από οποιοδήποτε συγκεκριμένο κατάστημα.

Μόνο τα μέλη το κάνουν, ενώ πάμπολες φορές προσπάθησα να τους υπενθυμίσω τους κανόνες περί διαφήμισης / δυσφήμισης.

Τελικά όμως χρησιμοποιείται ο Thomann σαν κατάλογος...

Από ικανοποιημένους πελάτες.

 

Δυστυχώς το Noiz μπαίνει στο ρουθούνι διαφόρων (ανταγωνιστών αλλά και κακών επαγγελματιών) που δεν κοιτάνε τα χάλια τους να συνέλθουν, αλλά προσπαθούν να ρίξουν το φταίξιμο για τα δεινά τους εκεί που υπάρχει φως ενημέρωσης.

 

Το Noiz έχει κάνει για την ελληνική μουσική αγορά τόσα όσα δεν έχουν κάνει όλοι τόσα χρόνια που φοβούνται μη χάσουν τη διαφήμιση από τους αντιπροσώπους.

 

Το Noiz δεν είναι τηλεβόας εμπορευμάτων.

Είναι όμως ένα φοβερό εργαλείο για όσους επαγγελματίες του χώρου ενδιαφέρονται.

Είναι μια πραγματική εικόνα της αγοράς. Τσάμπα έρευνα.

Σε άλλους τομείς θα πλήρωναν τα μαλλιοκέφαλα τους στις εταιρείες έρευνας για να μάθουν τι σκέφτονται οι πελάτες τους.Εδώ είναι τσάμπα.

 

Και φυσικά όσοι είναι επαγγελματίες το σέβονται και έμαθαν να το διαβάζουν διαφορετικά.

Επανατοποθετήθηκαν στην αγορά. Γιατί μόνο έτσι θα μπορέσουν να ανταπεξέλθουν στον ξένο ανταγωνισμό. Που είναι συνέπεια της παγκοσμιοποίησης και της πληροφορίας που έχει πλέον ο καθένας στην οθόνη του.

 

Όσο για τα "αθώα" ερωτήματα που προκύπτουν τελευταία... Ε, αυτό επιτρέψτε μου να μη το σχολιάσω γιατί δεν θα κρατήσω το επίπεδο εκεί που είναι το Noiz.

Τέτοια όαση ελευθερίας λόγου δεν γνωρίσατε αλλού και γι αυτό σαν ραγιάδες το ρίχνετε στις θεωρίες συνωμοσίας. Γιατί εδώ σας επιτρέπεται.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου