Προς το περιεχόμενο

Το Noiz.gr στο Thomann


jmone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Noiz δεν είναι τηλεβόας εμπορευμάτων.

Είναι όμως ένα φοβερό εργαλείο για όσους επαγγελματίες του χώρου ενδιαφέρονται.

Είναι μια πραγματική εικόνα της αγοράς. Τσάμπα έρευνα.

Σε άλλους τομείς θα πλήρωναν τα μαλλιοκέφαλα τους στις εταιρείες έρευνας για να μάθουν τι σκέφτονται οι πελάτες τους.Εδώ είναι τσάμπα.

 

Και φυσικά όσοι είναι επαγγελματίες το σέβονται και έμαθαν να το διαβάζουν διαφορετικά.

Επανατοποθετήθηκαν στην αγορά. Γιατί μόνο έτσι θα μπορέσουν να ανταπεξέλθουν στον ξένο ανταγωνισμό. Που είναι συνέπεια της παγκοσμιοποίησης και της πληροφορίας που έχει πλέον ο καθένας στην οθόνη του.

 

Όσο για τα "αθώα" ερωτήματα που προκύπτουν τελευταία... Ε, αυτό επιτρέψτε μου να μη το σχολιάσω γιατί δεν θα κρατήσω το επίπεδο εκεί που είναι το Noiz.

Τέτοια όαση ελευθερίας λόγου δεν γνωρίσατε αλλού και γι αυτό σαν ραγιάδες το ρίχνετε στις θεωρίες συνωμοσίας. Γιατί εδώ σας επιτρέπεται.

 

Μια τεράστια αλήθεια που τα λέει όλα! +1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τέτοια όαση ελευθερίας λόγου δεν γνωρίσατε αλλού και γι αυτό σαν ραγιάδες το ρίχνετε στις θεωρίες συνωμοσίας. Γιατί εδώ σας επιτρέπεται.

 

ΑΚΡΙΒΩΣ....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τα 9 στα 10 λινκς που δίνω για εξοπλισμό είναι στα σάιτ των εταιριών και ΟΧΙ στον Θωμά, όπως δυστυχώς είναι προσφιλή συνήθεια εδώ. Από την άλλη συμφωνώ απόλυτα* με ότι έγραψε ο Yameth, αν και πρέπει να υπενθυμίσω ότι στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε, η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνο να είναι τίμια αλλά και να φαίνεται...

 

 

 

 

 

* αν και να μην το φάμε το παιδί, ό,τι έγραψε πιστεύω ότι δεν είχε δόλο.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

okay παίδες εγώ πάντως καλύφτηκα και όντος δεν είχα δόλο απλά μου φάνηκε κάπως η όλη φάση

 

και πρέπει να υπενθυμίσω ότι στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε, η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνο να είναι τίμια αλλά και να φαίνεται...

 

αυτό ακριβώς

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη συμφωνώ απόλυτα* με ότι έγραψε ο Yameth, αν και πρέπει να υπενθυμίσω ότι στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε, η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνο να είναι τίμια αλλά και να φαίνεται...

 

εγω θα ελεγα οτι στους χαλεπους καιρους που ζουμε καλο ειναι να ..βουταμε τη γλωσσα μας στο μυαλο μας πριν μιλησουμε/γραψουμε..(ΔΕΝ αναφερομαι σε εσενα...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τέτοια όαση ελευθερίας λόγου δεν γνωρίσατε αλλού και γι αυτό σαν ραγιάδες το ρίχνετε στις θεωρίες συνωμοσίας. Γιατί εδώ σας επιτρέπεται.

 

Πιστεύω ότι αυτό το τελευταίο ήταν περιττό!(στο κάτω κάτω σχεδόν όλα τα forum έχουν ελευθερία λόγου-γι'αυτό μετά από λίγο καιρό ψάχνεις να βρείς κάτι και δεν μπορείς από την πληθώρα των δημοσιεύσεων-απόψεων)

Θέλω να πω με λίγα λόγια ότι:

you have made your point δεν είναι ανάγκη να γίνεσαι προσβλητικός με "ραγιάδες που το ρίχνουν σε θεωρίες συνωμοσίας"

 

(και κυρίως γιατί μας χάλασες την κυριακάτικη πρωινή μας ενασχόληση με θεωρίες συνωμοσίας ;) ;) ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τέτοια όαση ελευθερίας λόγου δεν γνωρίσατε αλλού και γι αυτό σαν ραγιάδες το ρίχνετε στις θεωρίες συνωμοσίας. Γιατί εδώ σας επιτρέπεται.

 

Πιστεύω ότι αυτό το τελευταίο ήταν περιττό!(στο κάτω κάτω σχεδόν όλα τα forum έχουν ελευθερία λόγου-γι'αυτό μετά από λίγο καιρό ψάχνεις να βρείς κάτι και δεν μπορείς από την πληθώρα των δημοσιεύσεων-απόψεων)

Θέλω να πω με λίγα λόγια ότι:

you have made your point δεν είναι ανάγκη να γίνεσαι προσβλητικός με "ραγιάδες που το ρίχνουν σε θεωρίες συνωμοσίας"

 

(και κυρίως γιατί μας χάλασες την κυριακάτικη πρωινή μας ενασχόληση με θεωρίες συνωμοσίας ;) ;) ;) )

 

 

 

Oχι σε αυτο ο yameth έχει δίκιο, βγαινει τον τελευταιο καιρο ο καθενας ''ελα παππου να σου δειξω τα αμπέλια σου''

Ελεος δηλαδή..

 

Α και στο banner δίπλα (αυτο του google) βγαινει και το playback και το lord of the strings και πάμπολα ακομη μαγαζια μουσικά και μη (και καλά κανουν), δε τίθεται θέμα υποστηριξης του χ ιντερνετομαγαζου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια όαση ελευθερίας λόγου δεν γνωρίσατε αλλού και γι αυτό σαν ραγιάδες το ρίχνετε στις θεωρίες συνωμοσίας. Γιατί εδώ σας επιτρέπεται.

 

???  :(

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια όαση ελευθερίας λόγου δεν γνωρίσατε αλλού και γι αυτό σαν ραγιάδες το ρίχνετε στις θεωρίες συνωμοσίας. Γιατί εδώ σας επιτρέπεται.

Να πω κι εγώ την αλήθεια...η τελευταία φράση του Yameth με χάλασε... ::)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Η μόνη λύση είναι να πάω να αγοράσω μια gibson με P90, να την βγάλω sexy φωτογραφίες και να βάλω και clips...

 

Έτσι ... για να συζητήσουμε τίποτα ενδιαφέρον και να σταματήσουμε να διυλίζουμε τον κώνωπα.  :D

 

 

 

 

 

 

(Όχι τον κώνωπα του vrass... αυτόν ήδη τον πάταξα :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου