Προς το περιεχόμενο

Το Noiz.gr στο Thomann


jmone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέτοια όαση ελευθερίας λόγου δεν γνωρίσατε αλλού και γι αυτό σαν ραγιάδες το ρίχνετε στις θεωρίες συνωμοσίας. Γιατί εδώ σας επιτρέπεται.

Να πω κι εγώ την αλήθεια...η τελευταία φράση του Yameth με χάλασε... ::)

 

Kαι μένα.

Γενικά δεν έχω καμία όρεξη να ασχολούμαι με θεωρίες συνωμοσίας...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αφού επιμένετε καλόβουλοι φίλοι μου να σας εξηγήσω.

 

Ο Thomann έχει ένα referal πρόγραμμα.

Διάβασε μόνος σου εκεί που το βρήκες να δεις τι προτείνει. Δεν είναι μυστικό.

..

 

Είναι μια συνεργασία διαφήμισης ανοιχτή σε οποιοδήποτε site με ικανό κοινό.

Πρέπει να προβάλεις το διαφημιστικό banner του Thomann και όσα κλικ καταλήξουν σε αγορές από αυτό το banner, θα του αποδοθεί ένα πολύ μικρό ποσοστό.

 

Είδατε πουθενα τέτοιο banner; ΟΧΙ.

Δεν είναι ενεργοποιημένο.

 

Μεγαλη σου βλακεια που δεν το εχεις ενεργοποιησει.

 

Μαλιστα θα ελεγα να το ενεργοποιησεις σε μια ξεχωριστη σελιδα, που να εχει ολο και ολο αυτο το banner και απο κατω instructions τυπου: Αν προκειται να αγορασεις απο τον thomann, πατα το banner για να οδηγηθεις σε αυτον. Ιδια λεφτα θα πληρωσεις για την παραγγελια σου και εμεις θα παρουμε ενα μικρο ποσοστο.

 

Και να βαλεις και ενα pinned θεμα "προκειται να αγορασω απο τον thomann. Πως μπορω ταυτοχρονα να βοηθησω και το noiz χωρις να μου στοιχισει μια!"

 

Εχω κανει δυο παραγγελιες τον τελευταιο καιρο απο τον Θωμα, στα 1000 ευρω συνολο. Και 5 τοις χιλιοις να ανταμοιβει τους link partners, πολυ ωραια θα μου φαινοταν να απαλυνω κατα 5 ευρω την συντηρηση του site απο την πολυθρονα μου χωρις να κουραστω η να εχω εξτρα εξοδα... Και τον Θωμα τον αγαπω (οσο ειναι φτηνος κλπ) και το noiz (οσο βρισκω πραγματα κλπ) και νομιζω οτι ειναι just fair κατι τετοιο. Και φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος που παραγγελνει απο Θωμα και που συμπαθει και το noiz...

 

Ενεργοποιησε το banner λοιπον ΤΩΡΑ!

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού επιμένετε καλόβουλοι φίλοι μου να σας εξηγήσω.

 

Ο Thomann έχει ένα referal πρόγραμμα.

Διάβασε μόνος σου εκεί που το βρήκες να δεις τι προτείνει. Δεν είναι μυστικό.

..

 

Είναι μια συνεργασία διαφήμισης ανοιχτή σε οποιοδήποτε site με ικανό κοινό.

Πρέπει να προβάλεις το διαφημιστικό banner του Thomann και όσα κλικ καταλήξουν σε αγορές από αυτό το banner, θα του αποδοθεί ένα πολύ μικρό ποσοστό.

 

Είδατε πουθενα τέτοιο banner; ΟΧΙ.

Δεν είναι ενεργοποιημένο.

 

Μεγαλη σου βλακεια που δεν το εχεις ενεργοποιησει.

 

Μαλιστα θα ελεγα να το ενεργοποιησεις σε μια ξεχωριστη σελιδα, που να εχει ολο και ολο αυτο το banner και απο κατω instructions τυπου: Αν προκειται να αγορασεις απο τον thomann, πατα το banner για να οδηγηθεις σε αυτον. Ιδια λεφτα θα πληρωσεις για την παραγγελια σου και εμεις θα παρουμε ενα μικρο ποσοστο.

 

Και να βαλεις και ενα pinned θεμα "προκειται να αγορασω απο τον thomann. Πως μπορω ταυτοχρονα να βοηθησω και το noiz χωρις να μου στοιχισει μια!"

 

Εχω κανει δυο παραγγελιες τον τελευταιο καιρο απο τον Θωμα, στα 1000 ευρω συνολο. Και 5 τοις χιλιοις να ανταμοιβει τους link partners, πολυ ωραια θα μου φαινοταν να απαλυνω κατα 5 ευρω την συντηρηση του site απο την πολυθρονα μου χωρις να κουραστω η να εχω εξτρα εξοδα... Και τον Θωμα τον αγαπω (οσο ειναι φτηνος κλπ) και το noiz (οσο βρισκω πραγματα κλπ) και νομιζω οτι ειναι just fair κατι τετοιο. Και φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος που παραγγελνει απο Θωμα και που συμπαθει και το noiz...

 

Ενεργοποιησε το banner λοιπον ΤΩΡΑ!

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα. Και διαφήμιση να'κανε who cares? Με το ζόρι πρέπει να αγοράσετε από 'κεί, ή σας έβαλε ο Yameth το πιστόλι στον κρόταφο?  Ένα site/forum χρειάζεται λεφτά για να συνεχίσει να υπάρχει, και ως τώρα πιστεύω πως ο Yameth τα'βαζε απ'την τσέπη του. Κι επίσημος affiliate να ήταν το noiz ή ο ίδιος ο Yameth, δεν υπάρχει κάτι μεμπτό - ειδικά εφόσον ουδέποτε είδα τον Yameth ή κάποιον απ'τους mods να παροτρύνουν κάποιον ν'αγοράσει σώνει και καλά απ'το χ' ή ψ' thomann κλπ. Χαλαράαα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κάτω-κάτω όποιος δεν μπορεί να ξεχωρίσει το καλό το πράμα και πάει και ψωνίζει ότι βρεί μπροστά του είναι ζώο(ν) και του αξίζει να πλερώνει περισσότερο και να μας τα λέει για να γελάμε μαζί του και να τον χλευάζουμε.

Άντε να βάλω και φα-τσούλες  :) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'(

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To noiz είναι το πρώτο και μοναδικό ελληνικό φορουμ που παρακολουθώ τακτικά και μετά χαράς μου διαπιστώνω πως ο Ελληνάρας ζει και βασιλεύει. Είτε όταν φοβάται μην τον πιάσουν "Κώτσο", είτε όταν ¨δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του", ως αμέμπτου ηθικής, και αφ'υψηλού διαφεντεύων τους "ραγιάδες".

 

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To noiz είναι το πρώτο και μοναδικό ελληνικό φορουμ που παρακολουθώ τακτικά και μετά χαράς μου διαπιστώνω πως ο Ελληνάρας ζει και βασιλεύει.

 

???  Γιατί χαίρεσαι γι'αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως γνήσιος Ελληνάρας κι εγώ είμαι Χ.Ο, οπότε τέτοιου τύπου ινδουιστικές σαχλαμάρες ( -1 κάρμα) με αφήνουν παγερά αδιάφορο :P

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού επιμένετε καλόβουλοι φίλοι μου να σας εξηγήσω.

 

Ο Thomann έχει ένα referal πρόγραμμα.

Διάβασε μόνος σου εκεί που το βρήκες να δεις τι προτείνει. Δεν είναι μυστικό.

..

 

Είναι μια συνεργασία διαφήμισης ανοιχτή σε οποιοδήποτε site με ικανό κοινό.

Πρέπει να προβάλεις το διαφημιστικό banner του Thomann και όσα κλικ καταλήξουν σε αγορές από αυτό το banner, θα του αποδοθεί ένα πολύ μικρό ποσοστό.

 

Είδατε πουθενα τέτοιο banner; ΟΧΙ.

Δεν είναι ενεργοποιημένο.

 

Μεγαλη σου βλακεια που δεν το εχεις ενεργοποιησει.

 

Μαλιστα θα ελεγα να το ενεργοποιησεις σε μια ξεχωριστη σελιδα, που να εχει ολο και ολο αυτο το banner και απο κατω instructions τυπου: Αν προκειται να αγορασεις απο τον thomann, πατα το banner για να οδηγηθεις σε αυτον. Ιδια λεφτα θα πληρωσεις για την παραγγελια σου και εμεις θα παρουμε ενα μικρο ποσοστο.

 

Και να βαλεις και ενα pinned θεμα "προκειται να αγορασω απο τον thomann. Πως μπορω ταυτοχρονα να βοηθησω και το noiz χωρις να μου στοιχισει μια!"

 

Εχω κανει δυο παραγγελιες τον τελευταιο καιρο απο τον Θωμα, στα 1000 ευρω συνολο. Και 5 τοις χιλιοις να ανταμοιβει τους link partners, πολυ ωραια θα μου φαινοταν να απαλυνω κατα 5 ευρω την συντηρηση του site απο την πολυθρονα μου χωρις να κουραστω η να εχω εξτρα εξοδα... Και τον Θωμα τον αγαπω (οσο ειναι φτηνος κλπ) και το noiz (οσο βρισκω πραγματα κλπ) και νομιζω οτι ειναι just fair κατι τετοιο. Και φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος που παραγγελνει απο Θωμα και που συμπαθει και το noiz...

 

Ενεργοποιησε το banner λοιπον ΤΩΡΑ!

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα. Και διαφήμιση να'κανε who cares? Με το ζόρι πρέπει να αγοράσετε από 'κεί, ή σας έβαλε ο Yameth το πιστόλι στον κρόταφο?  Ένα site/forum χρειάζεται λεφτά για να συνεχίσει να υπάρχει, και ως τώρα πιστεύω πως ο Yameth τα'βαζε απ'την τσέπη του. Κι επίσημος affiliate να ήταν το noiz ή ο ίδιος ο Yameth, δεν υπάρχει κάτι μεμπτό - ειδικά εφόσον ουδέποτε είδα τον Yameth ή κάποιον απ'τους mods να παροτρύνουν κάποιον ν'αγοράσει σώνει και καλά απ'το χ' ή ψ' thomann κλπ. Χαλαράαα... :)

 

... και μακαρι στην σελιδα αυτη να ειχε 10 banners τρεχοντας 10 παρομοια affiliated programs και ετσι να ειχαμε μια σελιδα με banners που οδηγουν στα e-shop του Θωμα, του Musicstore, του guitar playback, της warmoth, του Νακα κλπ και αν ηταν να αγορασουμε κατι να το καναμε μεσω αυτου του link....

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου