Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτής σουρεαλισμού


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι δεν την γλυτώνεις τόσο εύκολα, πρέπει να πουλήσεις κοψοχρονιά το ταυράκι σου και να πάρεις Affinity Tele  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όχι δεν την γλυτώνεις τόσο εύκολα, πρέπει να πουλήσεις κοψοχρονιά το ταυράκι σου και να πάρεις Affinity Tele  :D

 

Ωπα! Κάποιος ρουφιάνεψε ότι ετοιμάζεται τεστάκι με μια Affinity!

 

Κύριε Αλχημιστααααααά...[να διαβαστεί με reverb στο 10]

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν σου πω ότι εγώ δεν έχω πει κουβέντα θα με πιστέψεις; :P

 

Θα σε πιστέψω, αλλά...μιας που άνοιξε το στόμα του ο Jase, μήπως να το αφήναμε το jam ρε Αντρέα;

 

mitsotak1.jpg

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην τρελένεστε, εντελώς στην τύχη το'πα...

 

 

Και συ τέκνον Βρούτε; Έχεις ταύρο εν υαλοπωλείο - κοινώς που γ@μεί - και θα την απαρνηθείς για την...τέλε την άσχημη; (να το κάνουμε σίριαλ θα έχει επιτυχία  :D)

 

Shaaaaame on youuuuu (εδώ το reverb στο 11 και delay απ'το κάστρο του Dracula, VST plugins του μακροΐσκιωτου).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mitsotak1.jpg

 

Εύχομαι το jam του Earendil και του Alchemist με την Affinity Tele να στεφθεί με απόλυτη μουσική επιτυχία. Επίσης τους εύχομαι κάθε υγεία και ευτυχία. Είθε οι λάμπες στους ενισχυτές τους να είναι πάντα matched, NOS εξαίρετης ποιότητας, ποτέ μικροφωνικές και οι ενισχυτές πάντα σε σωστό bias.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

Κανονικά θα πρέπει κάποιος να "επιμεληθεί" και το karma μου.

 

Θα πάρεις για 10 μέρες κάψουλες Earendil των 500mgr πρωι-μεσημέρι-βράδυ (μετά το φαγητό) και όλα θα πάνε καλά. Αν επιμείνουν τα συμπτώματα θε "επιτεθούμε"με κομπρέσσες, βεντούζες και υποκλυσμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είθε οι λάμπες στους ενισχυτές τους να είναι πάντα matched, NOS εξαίρετης ποιότητας, ποτέ μικροφωνικές και οι ενισχυτές πάντα σε σωστό bias.

 

Ε, πάει τελείωσε, εσύ έχεις βάλει κοριούς στο σπίτι μου. Μήπως ξέρεις να μας πεις και ποιόν ενισχυτή έχω βάλει στο μάτι και ετοιμάζω για αγορά;

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

Κανονικά θα πρέπει κάποιος να "επιμεληθεί" και το karma μου.

 

Θα πάρεις για 10 μέρες κάψουλες Earendil των 500mgr πρωι-μεσημέρι-βράδυ (μετά το φαγητό) και όλα θα πάνε καλά. Αν επιμείνουν τα συμπτώματα θε "επιτεθούμε"με κομπρέσσες, βεντούζες και υποκλυσμούς.

 

Screw you Earendil, επιμελούμαι + γενική. Βλάκα.

 

Χαρίλαε, ευχαριστώ που διέβλεψες τον αποφασιστικό χαρακτήρα που παίζει το φαγητό στη ζωή μου και το ενέταξες ομαλά στη θεραπεία μου.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου