Προς το περιεχόμενο

Αυτο το ΜΤ-2.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello. Λοιπόν πείρα απο ένα γνωστό ενα ΜΤ-2 που είχε (Αυτος Τσίμπισε GT-8  :-\) και θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να αφιαρέσω αυτή την ψιλοβαβούρα π κάνει.

 

Επίσης αν θα γινότανε να μ προτέινεται κάποια προταση αντοίστιχη του πεταλίου αυτού. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα απ ολα ψαξτο καλα το πεταλι.παιξε με τις ρυθμησεις του.αν τελικα δεν σου κανει η το πουλας η το κανεις καμια μοντα π.χ. απο monte allums.εχω κανει εγω ενα ds-1 κ μου βγηκε σουπερ

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είχα και εγώ το περίφημο mt-2..κοίτα να δεις τι γίνεται..προσπάθησε να μην παίζεις με τόσο πολύ gain, αλλά να έχεις ψηλά το level...

 

ααα...και μην περιμένεις πολλά με ενισχυτή μικρό και τρανζιστοράτο...εγώ το ευχαριστιόμουν μόνο στο studio, που είχε jcm800+4x12..πραγματικά, σε αυτόν τον ενισχυτή, τραγούδαγε!!! ;D

 

αλλά κατά τ'άλλα το πούλησα, because it's like a toy...you get bored of it!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς κάνει και βασίκα θα προτίνατε κάποιας συγκεκριμένης εταιρίας noise gate. Επίσης θα συναντίισω κάτι μείον αμα το βάλω?? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου