Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα σημερα μια παραγγελια απο thomann και μου στειλαν αυτο το μαιλ

 

Card Confirmation

Sorry, but due to high value and nature of items ordered we would need

further card confirmation to proceed.

 

We would ask you to provide us with a copy of the front and back of

your card to prove that the card has not been cloned, along with some form

of identification, examples of accepted I.D. would be;

 

1. A Copy of a photo drivers license

 

2. A Copy of your passport

 

3. A Copy of the header of your credit card statement or Utility bill

showing your address details

 

Please note both the copy of the card and ID are needed to proceed with

the order, understandably we do advise customers to blank out the

middle 8 numbers on the card, along with the CVC code on the back to avoid

any concerns regarding Fraud.

 

Υπαρχει περιπτωση να παιζει καποιο προβλημα ή ειναι στανταρ διαδικασια?? Σορρυ αν εχει ξαναμπει το θεμα ,αλλα μολις ειδα το μαιλ και πανικοβληθηκα λιγο!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα. Υποθέτω ότι η παραγγελία σου είναι μεγάλη (>700€) και πιθανώς και η πρώτη σου φορά, για αυτό στο ζητάνε.

 

Δες εδώ: http://www.noiz.gr/index.php?topic=1999.msg20944#msg20944

το είχα ξαναγράψει ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα ειναι prepaid της eurobank και δεν γραφει ονομα και τετοια πανω.Υπαρχει προβλημα??Επισης λεω να στειλω φωτο γιατι δν εχω σκανερ. Θελουν και αντιγραφο του διπλωματος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα ειναι prepaid της eurobank και δεν γραφει ονομα και τετοια πανω.Υπαρχει προβλημα??

 

Δε νομίζω. Μίλα με τον Γιώργο Αγγελόπουλο και εξηγήσέ του, καλού κακού, ότι η κάρτα είναι prepaid.

 

Επισης λεω να στειλω φωτο γιατι δν εχω σκανερ. Θελουν και αντιγραφο του διπλωματος??

 

Είτε fax, είτε ότι σου ζήτησαν ως attachment στο email που θα τους στείλεις. Απ' ότι διαβάζω παραπάνω ζητάνε ένα από τα τρία, είτε την άδεια οδήγησης, είτε διαβατήριο, είτε κάποιο λογιαριασμό (ΔΕΗ π.χ.). Εγώ, αν θυμάμαι καλά, τους είχα στείλει την ταυτότητα (2 όψεις) + φωτοτυπία το εμπρός και το πίσω μέρος της πιστωτικής (με κρυμμένα τα μισά ψηφία) και φωτοτυπία λογαριασμού ΔΕΗ. Όλα αυτά ως attachments.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω να βρω το τηλεφωνο του Αγγελοπουλου αλλα δν το βρισκω!!Θα βγαλω φωτο το διπλωμα και θα τους στειλω!Στο πισω μερος της καρτας τα ειχες κρυψει τα νουμερα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τηλέφωνα που έχω στο κινητό μου είναι:

 

0049 95469223570

0049 9546922355

0049 95469223538

 

Το 2ο μπορεί να είναι το τηλεφωνικό τους κέντρο. Τα άλλα νομίζω ότι βγάζουν απ' ευθείας σε αυτόν. Είναι και μία ελληνίδα εκεί αλλά έχω ξεχάσει το όνομά της.

 

Στο πίσω μέρος δεν έχει νόημα να κρύψεις τα νούμερα, εκτός κι αν εκεί είναι ο αριθμός της κάρτας σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον πηρα αυτο το εμαιλ σημερα

Hi there,

 

I have checked your confirmation and it's fine, we will ship your order out as soon as possible.

 

Many thanks,

 

,αλλα στο status της παραγγελιας μου δειχνει αυτο : Backorder - Order cannot be shipped, because some items are out of stock

Τι γινεται?!?!?!?!?!?!? ??? ??? ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξες αμα τα πράγματα σου είναι διαθέσιμα? και μην νομίζεις καλύτερα να εποικινωνήσεις με Αγγελόπουλο γιατι εμένα έγραφε οτι ι κιθάρα έρχεται  Δεκέμβριο μετά μ λένε Ιανουάριο μετά Φεβρουάριο. Γύρισα απο δουλεία ημέρα Ιανουαριού και μ τα είχαν στείλει ^^. Πάρε και ρώτα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου