Προς το περιεχόμενο

fret leveling στην Θεσσαλονικη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια για τον Παναγιωτη Λαμπη ( http://www.theartofwood.gr/en/inst-tr.php ) εχει κανεις γνωμη; Κανει σερβις σε ηλεκτρικες ή επικεντρωνεται μονο στην κατασκευη;

 

Ειναι κυριολεκτικα διπλα στο σπιτι μου και σκεφτομαι να του παω την τελε μου να την τσεκαρει και μαλλον να αλλαξω και το κακοκομενο (νομιζω) nut.

 

Να την πας standard. Ο Παναγιώτης έκανε refret σε maple στρατ μανίκι μου και έκανε πολύ καλή δουλειά. Άλλοι μου έλεγαν ότι θέλει λούστρα και ιστορίες... Του έδωσα και ένα rosewood τώρα και περιμένω αποτελέσματα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ!!

 

αν ειναι ''μαγαζακι'' παντως ο στολλας τι να πουν κατι μαγαζια χωμενα σε στενα δλδ.

 

το μαγαζακι ειναι μεσα σε διπλα εισαγωγικα το οποιο σημαινει ...πως ειναι μεγαλο σαν χωρος ..αλλα ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ σε εξυπηρετηση και αξιοπιστια.

 

εγω μιλαω με επιχειρηματα για το ΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ  να κανει ο μιχαλης και εσυ μου πουλας ειρωνεια!

εκτος απο κιθαριστες κ μπασσιστες εχετε κανεναν αλλο στην μπαντα?

 

ε ναι ρε φιλε εγω παιζω κιθαρα, ο τραγουδιστης μας παιζει κιθαρα και τραγουδαει , εχουμε εναν μπασιστα και ο drummer μας παιζει rhythm κιθαρα και σε μια αλλη μπαντα (αν και δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου δοσω και αναφορα αν εχουμε μονο κιθαριστες και μπασιστες στην μπαντα..got it?)

 

απλα μην πουλας φουμαρα στον κοσμο πως τα κανει ολα το μαγικο νυχι του μιχαλη!

αχ.ολο στον μιχαλη το πας...ολα γινοντε μερακι αν εχεις...

 

εγω λεω τις εμπειριες που ειχαμε με τα μελη της μπαντας μας απο τον μιχαλη..τωρα εσυ αν θελεις να το αμφισβητησεις δικαιωμα σοου ..αλλα κοψε την ειρωνεια..γιατι ρε φιλε οταν δουλευεις σε ενα μαγαζι ,οχι μονο εσυ αλλα ο καθενας μας..εε πως να το κανουμε ..δεν ειμαστε και τα ποιο ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ  ατομα να μιλησουμε για το μαγαζι που μας δινει και τρωμε ;)

 

 

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδιά.. ήρεμα.... το 80% αυτών που διαβάζουν δεν ξέρουν ούτε εσάς ούτε το Μιχάλη. (Στο 80% περιλαμβάνομαι κι εγώ  :) )

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για τα ατομα που δεν πολυ καταλαβαινουν σε τι αναφερομαστε..αλλα η θεσσαλονικη ειναι μια πολη στην οποια τα προηγουμενα χρονια κυριως , συνεβαινε μεγαλη κοροιδια στα service και υπηρχαν πολλα ατομα που την πατησανε ασχημα απο καποιους επιτηδειους..και πιστευω εχω χρεος να μεταφερω τουλαχιστον τις εμπειρεις μου ,καθως και των φιλων μου , ωστε ενας που δεν ξερει και πολλα για τα σερβις στην θεσσαλονικη να ακουσει και καποιες διαφορετικες αποψεις.

Συγνωμη αν κουρασα..

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι, αλλά αναφερόμενος σε κάποιο άτομο που (αν κατάλαβα καλά) είναι συνάδελφος του kabamaru-x,  είπες -εν ολίγοις- ότι είναι ένας από τους εν λόγω επιτήδειους. Και προφανώς o kabamaru-x αισθάνθηκε απόλυτα "νομιμοποιημένος" να εκφράσει τη δική του -αντίθετη- άποψη.

 

Κι επειδή άλλο η αναφορά μια εμπειρίας και άλλο ο γενικός χαρακτηρισμός ενός επαγγελματία, παρακαλώ θερμά (και τους 2) να μην συνεχίσουμε τη συζήτηση σε αυτή τη βάση.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναφορά μια εμπειρίας

ειναι 4 εμπειριες και οχι μια σε χρονιkο σημειο τριων ημερων  πριν απο 5 χρονια περιπου...απλα ειπα τι πιστευω για καποια ατομα..πιστευω εχω αυτο το δικαιωμα..ή μηπως οχι?

 

οκ το θεμα ληγει προς το παρων εδω...αλλα αν εχω το δικαιωμα συμφωνα με τους κανονισμους να εκφερω την αποψη μου για συγκεκριμενα ατομα, δεν θα σταματησω να το κανω, αν βεβαια υπαρχει λογος  :)

 

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω νομιζω πως πρεπει να απαντησω κι εγω... Τον Μιχαλη τον ξερω χροοοοονια (απο αρχες του 80 συγκεκριμενα) και τον εμπιστευομαι τυφλα - αλλα πλεον δεν κανει service ή κανει οταν μπορει μια και δεν εχει πια τον χρονο... Ευτυχως για μενα θα την δει την κιθαρα μου - για την ακριβεια οπως ρωτησα εδω μεσα για μαστορα, πηρα τηλ. και τον Μιχαλη να τον ρωτησω το ιδιο - και μου ειπε οτι θα την δει. Επαλαμβανω οτι ο Μιχαλης απ οσο ξερω δεν κανει πλεον service γιατι απλα δεν προλαβαινει... Οι γνωσεις του παντως ειναι απιστευτες ειδικα στα Fenderoειδη αφου εχει ασχοληθει ιδιαιτερα. Και νομιζω πως πρεπει να σταματησει εδω το post γιατι αναφερομαστε σε ενα ατομο χωρις να το ξερει... END

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου