Προς το περιεχόμενο

Οι περισσοτεροι του "καλλιτεχνικου" ειναι bi?


ex-Q.O.T.S.A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

 

Άντε και σ' ανώτερα. Ξέρεις... της μορφής: "Είναι οι υδροχόοι καλλιτεχνικές φλέβες?"

 

αυτό δεν τίθεται προς συζήτηση....είναι εξακριβωμένο.

 

Ναι το διάβασα στην Expresso τις προάλλες, στη στήλη "Έρευνα και Τεχνολογία".

 

ήταν στο ίδιο φύλλο με το cd των deep purple?

 

Γκανγκανκγκαν-γκανγκανγκανγκαν

 

Όχι. Ήταν μαζί με το ένθετο: "Ανανεωμένη λίστα ντιγκιντάν στη show-biz."

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Q.O.T.S.A. = Queens Of The Stone Age  :P

 

το ήξερα αλλά thanks για την διευκρίνηση  ;D ;D ;D ;D

 

Από το όνομα μου κάνουν για ντιντίδες... Λες να είναι κομμωτές?

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ κουρεύομαι μόνος μου. Δεν είμαι κομμωτής. Δεν είμαι gay. Αυτοκουρεύομαι μέτρια.

 

 

Άσε, μια απο τα ίδια. Ζούμε σε δύσκολους καιρούς  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ συχνα αναφερουμε για πλακα οτι οι αντρες που ασχολουνται με οτιδηποτε καλλιτεχνικο ειναι ειτε ομοφυλοφιλοι ειτε αμφιφυλοφιλοι....

Εχετε συναντησει κατι τετοιο???

 

Ναι, κάθε καρυδιάς καρύδι. Βασικά το πιο ενδιαφέρον άτομο (με τεράστια διαφορά από τα άλλα) που έχω γνωρίσει ποτέ στη ζωή μου είναι homo. Και φίλος μου.

 

Επισης θα ηθελα να μαθω, αν καποιος απο σας ηταν gay η bi θα το ελεγε στους γονεις του? και με τι τροπο? Θα εριχναν οι γονεις το φταιξιμο στη μουσικη/τραγουδι/χορο που μπορει να σπουδασατε???

 

Προτείνω την ταινία Billy Elliot. Δεν υπάρχει απαραίτητα σχέση μεταξύ καλλιτεχνικότητας και ομοφυλοφυλίας.

 

Πολύ σοβαρό θέμα για τέτοια συζήτηση διότι βγαίνουν όλες οι προκαταλήψεις και των μεν και των δε για τους bi.

Όχι, δεν είναι οι περισσότεροι του καλλιτεχνικού bi. ούτε καν gay. αυτά είναι στερεότυπα.

 

Εξαρτάται από τους γονείς και τα παιδιά. Επιστημονικά μιλώντας καμμία θεωρία σεξουαλικότητας δεν υποστηρίζει ότι κάποιος μπορεί να "γίνει" ομοφυλόφιλος ή αμφιφυλόφιλος απο κάποια εξωσχολική δραστηριότητα. Αλίμονο σε όποιον υποστηρίξει σοβαρά αυτό το επιχείρημα.

 

+1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήταν στο ίδιο φύλλο με το cd των deep purple?

 

Το φύλλο με το cd των purple βγαίνει αύριο.

Και μπορεί να το γελλάτε αλλά η εφημερίδα έχει ξεσκιστεί να δίνει δισκάρες.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ με το εξής: κανείς δε σκέφτηκε να κάνει τη σωστή ερώτηση προς το πρόσωπο που άνοιξε το thread: "Τι σε νοιάζει";

 

Η απάντησή μου πάντως για το ίδιο το ερώτημα είναι ότι πάντα θεωρουσα αποτυχία από τη πλευρά ενός καλλιτέχνη όταν ο κόσμος καταλήγει να συζητα τις ερωτικές του προτιμήσεις.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντησή μου πάντως για το ίδιο το ερώτημα είναι ότι πάντα θεωρουσα αποτυχία από τη πλευρά ενός καλλιτέχνη όταν ο κόσμος καταλήγει να συζητα τις ερωτικές του προτιμήσεις.

 

Δεν είναι πάντα αποτυχία του καλλιτέχνη. Πάντα θα υπάρχουν τα κουτσομπολίστικά που την "ψειρίζουν" εντελώς τη δουλειά, οπότε μάλλον δεν μπορούν να κάνουν και τίποτα. Πες ότι εσύ είσαι αυτός που είσαι, και μια μέρα πας έξω με μια φίλη σου. Τσούπ! Σκάνε τα κουτσομπολίστικα και σε βγάζουν την επόμενη μέρα ότι σε βρήκαν με τη νέα σου σύντροφο. Δυστυχώς αυτό συμβαίνει παντού, κι έχει καταντήσει να'ναι καθημερινό φαινόμενο για τους απανταχού καλλιτέχνες. Στο κάτω κάτω βέβαια, δεν νοιάζει και πολλούς η "είδηση" καθεαυτή, παρά μόνο το κουτσομπολιό, έτσι? Fans ή και όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου