Προς το περιεχόμενο

Μπαγιάτικος αυτοσχεδιασμός & περισυλλογή


ToneMeister

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία ήταν, δε με ενόχλησε κάτι στο παίξιμό σου! Ήταν ..ωραίο! Ανέβασε κι άλλο! :-*

 

...Αυτά είναι τα backig track? http://www.guitarbackingtrack.com/ Α και είναι και δωρεάν!  :D

 

 

www.travelforum.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστώ Μαριάνα για το χρόνο σου και για τα καλά σου λόγια.

 

Προς απογοήτευση μου, στο συγκεκριμένο site δεν υπάρχουν backing tracks από Fates Warning (πάνω σε τραγούδι των οποίων έχει γίνει η ηχογράφηση μου)  :'(

 

Anyway, κάτι θα βρεθεί αν το ψάξω λίγο. Ίσως ετοιμάσω ένα original track και γράψω από πάνω  8)

 

ΤΜ

Ε = mc^2 = Fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν να ανεβαζει ο καθενας την @@ του πανω και να το λεει αυτοσχεδιασμο... χαθηκαμε

Μπένσον, πάρτο αλλιώς γιατί θα βρεις. Ακόμα δεν γράφτηκες, θα τους κράξεις όλους εδώ μέσα;  ??? ??? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν να ανεβαζει ο καθενας την @@ του πανω και να το λεει αυτοσχεδιασμο... χαθηκαμε

 

Benson, καταρχήν ευχαριστώ για το χρόνο σου,

 

Με τα λίγα ελληνικά που ξέρω, η λέξη "αυτοσχεδιασμός" θεώρησα ότι αντιπροσωπεύει καλύτερα το συγκεκριμένο κλιπάκι.

 

    αυτοσχεδιασμός ο [aftosxeδiazmós] Ο17:

 

    * η ενέργεια ή το αποτέλεσμα του αυτοσχεδιάζω:

          o Ο θεατρικός αυτοσχεδιασμός έχει περισσότερο το χαρακτήρα της αυτόματης παρά της έντεχνης συνειδητής δημιουργίας.

          o || πράξη πρόχειρη και επιπόλαιη

               

Ζητώ ταπεινά συγγνώμη εάν προσέβαλα την αισθητική σου.

 

ΤΜ

Ε = mc^2 = Fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε αυτό που άκουσα. Και πολλές φορές προτιμώ κάτι εντελώς χύμα από μία ηχογράφηση με backing track. Κατά τη γνώμη μου, βγάζεις περισσότερα συμπεράσματα για το παίξιμο κάποιου έτσι. :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ φίλε spy για το σχόλιο σου.

 

Όπως ανέφερα και σε προηγούμενο post, συμφωνώ με την προσέγγιση σου σχετικά με το "χύμα" της υπόθεσης.

 

Φιλικά,

 

ΤΜ

Ε = mc^2 = Fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου