Προς το περιεχόμενο

Κατασκευή diy vocal booth.


pkole

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο ερωτησεις και στα αναλογα μαγαζια για υλικα οι απαντησεις ηταν οι αναμενομενες,ο καθενας προτεινε την εταιρια της οποιας ειναι αντιπροσωπος...ο πετροβαμβακας εδω δινει και παιρνει...μια τελευταια προσπαθεια για απαντησεις αλλιως μενει στο ραφι η δουλεια μεχρι να βρω τι να κανω.Ευχαριστω πολυ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα οι γείτονες μού έφτιαξαν αυτό. Δωρεάν.

padded-cell.jpg

 

Πες μου αν θες λεπτομέρειες.

Επικοινωνία μόνο με pm

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Καλημέρα λοιπόν...

εγώ είχα αυτό εδώ http://www.flickr.com/photos/38662788@N05/

και μετά το κατασκεύασα, δεν έχω φώτος αλλά σαν πρόταση λέγω ότι εξαιρετικά ενδιαφέρον έλεγα θα είναι η κατασκευή πόρτας και μόνο αντί παραθύρου και πόρτας, με σκοπό να μειωθούν οι απώλειες. Αυτό το πράγμα που έκαμα (ακόμα δεν αξιώθηκα να βάλω πάτωμα) έχει το τρομερο: από έξω προς τα μέσα μπαίνει ήχος, από έξω προς τα μέσα τίπουτις! Μου είπανε μετά την κατασκευή πατώματος θα στρώσει. (το πιστεύεις?). Τέλος πάντων, όλο αυτό κόστισε γύρω στα 600 ευρώ, και το πιο ακριβό ήταν η πόρτα. (πάντα οι πόρτες κοστίζουν). Χτίστηκε κλασικά διπλή γ/ψ, πετροβαβάκ-αράς, διπλή γ/ψ.

Α! Σήμερα γράφτηκα γιατί μ' αρέσετε.

στο ε ΠΑΝ ιδείν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου