Προς το περιεχόμενο

Ποδήλατο κανείς;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλος για γύρους, θα σε παρακαλέσω να βρεις τον dkall και τους λοιπούς.. :D

...και όποτε θέλετε.

Χλωμό καθότι τώρα κάνει το κατσίκι στη Βάλια Κάλντα.

 

Το τσοπεράκι μου ήταν πιο αναβαθμισμένο.Είχε 18 ταχύτητες, 6 γρανάζια, και ακριβως μετά το λογότυπο της εταιρείας είχε την σημαία του Ηνωμένου Βασιλείου.

Πσσσσσσσσσσσσσ. Πρωκτόφαρδε........ Το σημαιάκι μόνο του δινε 25χλμ έξτρα.

Θα τουχες το μακρύ σασμάν το αγωνιστικό για μεγάλες ευθείες και όχι αυτό για τις φαναρόκοντρες.

Σωστός ο νεαρός ..........

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 181
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ τότε είχα Velamos φτιαγμένο BMX. Είχα αφαιρέσει διπλή σέλα. Tιμόνι σέλα γρανάζια και λοιπά από αγωνιστικά. Χτύπαγε στα ίσα κάτι mongoose αλλά καλοάρεσε σε κάτι προέφηβους κλεφτρόνια (ο ένας τώρα αγαπάει στον Κορυδαλό, από μέσα) και μέχρι που πήρα το ΜΤΒ δεν ήθελα να βλέπω BMX.

 

 

ΥΓ. Να κανονίσετε γύρους.

 

Από Σεπτέμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά το πές. Κατηφόρα,πετάλι και του ταχυμέτρου η βελόνα είχε κολλήσει στα 90!

 

του ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΥ ταχύμετρου η βελόνα...

 

όλοι εδώ έχουμε οδηγήσει ποδήλατο σε κατηφόρα...  καθώς και κάποιο μηχανοκίνητο όχημα με 90χ/ω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά λειτουργούσε !  >:(

Απλά και ksastera, το ταχύμετρο έχει στοπ της βελόνας στην τελευταία του τιμή!

Με φάγατε  :P

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλάμε για ποδήλατα, να πω την τεράστια έκπληξη μου όταν αντίκρυσα τις εκατοντάδες (να μην πώ χιλιάδα) ποδηλατών που συναντιώνται κάθε Παρασκευή (από ότι έμαθα) για διαδρομές (που ανακοινώνονται μέσω net) να βολτάρουν στις 1:30 το βραδυ στη παραλιακή.

Τρομερή συμμετοχή, άψογη ιδέα.

Πρέπει να ξαναπάρω ποδήλατο.

 

Εγώ τότε είχα Velamos

Κι εγώ. Μετά Eska  ;D. Και μετά επισκεύασα ένα ρημάδι Μercier και κυκλοφορούσα όλος καμάρι σα γύφτικο σκεπάρνι.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συναντήσεις που κάνουν με ποδήλατα τις Παρασκευές είναι εξαιρετικές. Λαοθάλασσα !

Γίνονται δειλά δειλά και σε μικρότερες πόλεις :)

 

Πάντως οι παρέες που ήμασταν ποδηλατάδες σε μικρές ηλικίες έχουμε επανέρθει στο άθλημα. Έτυχε αυτές τις ημέρες να μιλήσω με δυο τρία παιδιά που ήταν κοινή μας ασχολία το ποδήλατο στα παιδικά μας χρόνια και όλοι σχολιάζαμε το ότι επιστρέψαμε στο ποδήλατο. Μόδα μπορεί ναι αλλά ευχάριστη από κάθε πλευρά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου